Projekat Ford Cougar KOMENTARI

Projekat Ford Cougar KOMENTARI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
rale_cazin je napisao(la):
nisam ja tada znao za trecu brzinu samo prva druga u crveno po carsiji a ni jednog lonca od grane do kraja auspuha hehe niko nije spavao u komsiluku ili kad sam vilenio navecer :p

:smajli39::cool::cool::cool::cool::cool:
 
Legend
joj, ovo auto je DRAMA znaci
gledao sam ga bas ovdje u sarajevu prosle god kad je bio race..
pojava bas.. steta sto si ga prodao, al si presao na bolje sigurno :p
 
Legend
ne moze sigurno
tada je bio pojam za extreeme tuning, doduse vidio sam ga samo 2-3 puta, al bas sam ga detaljno preletio, i bio je bas VRH !..
 
Nisam vise ljubitelj tog stila tuninga sad cu golfa ici na maksimalnu snagu a clean izgled a taj cougar je duga prica kao sto sam vec rekao puno kostao, razocarao se i prodao
 
Legend
german style shall never die :)
sretno sa golfom, a za cougara mi je zao jbg.. bit ce jos projekata drug
vidimo se
pozz ;)
 
Član
rale_cazin je napisao(la):
Imam te slike al nisam htio stavit dok se alen ne javi ipak je to sada njegov projekat a ovo drugi

Isto je mišljenje... pa ću upitat Alena sutra... ako odobri, postavim onda ;)
 
Član
A auto je perverzija ...

I ja sam mislio da je kupljen u inostranstvu pa uvezen sve dok ne vidjeh ove fotke od projekta , stvarno svaka cast da netko i kod nas ovako nesto uradi... :icon_smile:;);)

A i muzika je bila cudo, izvan konkurencija onaj ogromni pioneer i dva kondenzatora ...:cool::icon_smile:

A sjecam se kad se prodavo evo fotke sa auto pijace ....

[attachment=23639] [attachment=23640]

[attachment=23641] [attachment=23642]
 
Član
Uh ford je prej*en, meni do sad najbolji tuning projekat ove vrste. Steta sto si ga morao prodat.
 
Član
auto je extra, vidio sam ga nekoliko puta uzivo, cak sam i prisustovao ugradnji motora u njega, imam i nekoliko slicica, ako te zanimaju javi poslt cu ti ih ;)
 
Član
sve mi je jasno, ali prodat ga nakon toliko uloženog truda, vremena, i novaca? to mi stvarno nije jasno nikako.. daj nam molim te ispričaj tu "dugu priču" ako nije problem :| ili makar na PP, jako sam znatiželjan sad :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top