Projekat Ford Cougar KOMENTARI

Projekat Ford Cougar KOMENTARI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
nisam se ja htio jer su snimali cjeli zivot i auto bas beze a u to vrjeme auto nije imalo kokurenciju po mom misljenju kad sam ga prodao izvadio sam svu muziku navigaciju dvd obrtajku male pokazivace gluposti :p.... a opet je bio dobar
 
Član
auto je VRH stvarno nisam nikad vidio bolje uradjeno auto..moze li se znati cijena za koliko si ga prodo moze i na pm..
 
Član
pa čekaj, 50.000 maraka?? i onda ga je taj momak cjelog raskaltačio i sad ga nanovo sastavlja po svome ukusu? pa zar mu nije onda bilo jednostavnije i puno jeftinije uzet stock cougara i to radit?
 
Član
Tiho_16v je napisao(la):
pa čekaj, 50.000 maraka?? i onda ga je taj momak cjelog raskaltačio i sad ga nanovo sastavlja po svome ukusu? pa zar mu nije onda bilo jednostavnije i puno jeftinije uzet stock cougara i to radit?

Kolega nije plaćen toliko... ustvari nije moje da iznosim cijene i ostalo, ima tu prodavač i kupac pa neka oni oko tog pričaju...

Eh sad da ti jedno kažem... ti ne poznaješ Alena Bašića, prema tome nemoj davat takve komentare... taj momak jednostavno nema mira što se tiče auta u njegovoj garaži... potraži negdje slike (mrsko mi palit drugi pc i upload) njegove ascone iz 1986te godine i sve će ti biti jasno... koliko puta je ta ascona bila rastavljena i sastavljena, to samo Bog dragi zna... a svaki put je bila perfektna ;) I dan danas je kod njega, stoji na klocevima, valjda nekad ponovo dođe vrijeme da se i ona ponovo sastavi i izveze na cestu...

Toliko što se tiče Alena i njegovih sposobnosti :D
 
Član
ma ne sumnjam ja u njegove sposobnosti, niti sam to htio reći.. samo kažem da mi nema smisla davat silne pare za nešto "tjunirano" ako će to "tjunirano" se ionako raskaltačit i radit na novo :D
 
BHT Ovisnik
ma iskoristiti ce on sve to,momak je strasan,ascona je bila perverzija,sd kupiprasinu,al valja ce nekada oziviti opet,sto radi audia 80 coupe isto ce liciti na nesto i ona calibra sto je bila na SR u mostaru i nju je radio,strasna je,covjek zna svoj poso:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top