Projekat Ford Cougar KOMENTARI

Projekat Ford Cougar KOMENTARI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
ford je bio premocan ...... samo da znas da sam te puskom znao cekati ujutro kad me probudis hehe gay :D
 
Član
Secam se ovog auta... Sarjevo SR402, upravo pre neke tri godine. Nisam verovao da je auto radjen kod nas u zemlji, mislio sam da je tako kupljen. Iako ovo dozivljavam samo kao bacanje para, automobil je neverovatno kvalitetno uradjen i svaki dalji komentar bi bio suvisan!
Odusevljen sam kompletnim projektom! ;)
 
Član
Strašan je bio... ali će opet biti isto dobar ili puno bolji... u parilu kaže Alen da je rastavljen, radi se... ali nema vremena za njega, od posla koji radi raji... pa sporo radovi idu ;)
 
Član
deez je napisao(la):
Secam se ovog auta... Sarjevo SR402, upravo pre neke tri godine. Nisam verovao da je auto radjen kod nas u zemlji, mislio sam da je tako kupljen. Iako ovo dozivljavam samo kao bacanje para, automobil je neverovatno kvalitetno uradjen i svaki dalji komentar bi bio suvisan!
Odusevljen sam kompletnim projektom! ;)

Sve receno ;);););)
 
Alen je umjetnik sto se tice limarije na autu su sada 20ke mislim i prosiren je sa 15 cm sa svake strane pravo body kit
 
Član
wauuu stvarno detaljno uradjeno auto...steta sto nije vise u tvojim rukama...vidim da je puno truda bilo ulozeno...jest da je extremni tuning sto bas i negotivim al moze se reci samo respect za radove:cool:
 
Član
Druze strasan je bio, sad kod Alena je jos ludji, i j*eno nizi, samo nikako da ga ovaj ludak zavrsi vishe, nikad vremena od posla...

Nego de mi reci gdje si interijer presvlacio u kozu ? ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top