Projekat Ford Cougar KOMENTARI

Projekat Ford Cougar KOMENTARI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
:icon_eek::icon_eek:
fkt preludo,mozda bi bilo jos bolje kad bi mu nazad auspuhe malo uvukao unutra,nekako mi previse izbaceni
zadnji branik mi se nije svidio na prvoj slici kad sam ga vidio,al na autu preludo izgleda
auto je vrh
a ovaj cougar je malo veca puma il?
lice dosta:icon_rolleyes:
 
Početnik
rale_cazin je napisao(la):
i mislio sam da je to al nisam bio siguran imao je 49kg i 8kw rms-a duple zavojnice a kostao je 3000km bez kutije.

8KW??? :icon_eek: :icon_eek: :icon_eek: pa sto proda auto :(
 
Član
Auto je vrha , san snova ovakvo bi nešto baš volio imati, a kažeš bit će još bolji ? pa zar može bolje
Ja mislim da sam ga gledo jel bio na kerozinu
 
to auto sve je duga prica i sta se iszdesavalo sa njim meni je onako bio fora da nije trebalo seraf nigdje staviti jos je ostalo djelova sto nisam mogao fizicki ugraditi sta je sve planirano :p a sad je u skroz drugom fazonu pa vidjet cemo na kraju kakav ce biti
 
BHT Ovisnik
ja sam mislio da je ovo alenovo,u mostaru je bio pobjednik na stylu sjećam se,i prije nekih 3 godine ja i prijateljica dosli navecer kasno na bezinsku čule u ortijesu kad ovaj cougar,meni oči ispale,znam da sam ga zagledo i govori momak moramo na race,tad sam ga prvi put vidio,znam da se dugo radio u alena,za mene je auto vrh vrhova:cool:
 
Član
jojjjj ovo nije ni 10 % od onoga sta ce biti kad alen zavrsi sa autom :) perverzija ali totalna je u planu i izradi :)
a i ovakav je meni bio bum kakvi oni plasticni golfovi i e36ice nadrkane nekakve ovo je bilo pravo avto za style
 
znaci sjedio u njemu hehhehehe , kad je SR bio , momak normala , fino ga zamolio za slikanje , fino lik izadje iz auta i et :cool:

fkt su na SR-u ljudi balili i vukli donju vilicu po asfaltu kad su vidjeli auto :icon_twisted:
 
Član
E mali mali sta sam puta mislio baciti kamen na tebe s balkona zbog budjenja ujutro haha :lol::lol:
 
Pa zar je Rale ustajao ujutro??? hahhaha...
Ja zovem dva jutra al nema sanse da ga se probudi..:D
A auto za svaku pohvalu..Zna on sta treba autu..
 
nisam ja tada znao za trecu brzinu samo prva druga u crveno po carsiji a ni jednog lonca od grane do kraja auspuha hehe niko nije spavao u komsiluku ili kad sam vilenio navecer :p
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top