prodat seat kupljen bmw :) (nova karambolka )

prodat seat kupljen bmw :) (nova karambolka )

Član
hvala svima na komentarima i bmwscaneru ne znam jeli ti dosao mail ako nije jeli ima taj momak oglas od tih sjedista da vidim kakva su kolko para pa da se pokusamo dogovoriti.
 
Član
deez je napisao(la):
nije ovo stvar misljenja i ukusa, oskrnavio si izgled E36-ice...
da si odrastao uz ovaj auto ne bi pokusavao da ga izmenis, uglavnom dobar si izbor automobila napravio, vozio sam ga par puta i mnogo mi se dopao, u trenutku kada si ga preuzimao sa ilidze video sam te... Svideo mi se i tvoj Seat, razmisljam da ga uzmem od coveka sa kojim si zavrsio transakciju i malo sredim...

dez ako kupis ibizu slusat ce te pravo to ti mogu obecati a sto se tice komentara za bmw-a samo mi naadji jedno auto na forumu koje nije modificirano i kojem nije promjenjen izgled samo spustanje auta je dovoljno da promjeni orginalni izgled auta da ne govorim a zatamljivanju mjenjanjem felgi auspuha i tako dalje ovdje a to si ti i uradio na svom mercedesu koliko ja znam tako da je ovdje manje od 1% orginalnih auta ja postujem tvoju vjernost prema fabrickom izgledu ali se na slazem stim iz tog razloga ako sa necim mozes uljepsati izgled auta sto da ne.

LP i jos jednom neko voli crne neko plave :)
 
Član
ma super ti je benga.....fino je sjela ta nova karambolka ali ostavi i staru i to je to...to je makar lako zamjenit kad ti dosadi...sretno ;)
 
Član
GTi_Freak je napisao(la):
ma super ti je benga.....fino je sjela ta nova karambolka ali ostavi i staru i to je to...to je makar lako zamjenit kad ti dosadi...sretno ;)

gti slazem se a i u dosta losem je stanju bila tako da mi se nije pravila a ova je kao nova tako da cu kupiti i od e 36 pa cu mjenjati ali ja sam imao i jednu i drugu na autu pa mogu reci da ova ne da bolje stoji nego nema dalje ali vjerovatno su ljudi vec navikli na standardnu karambolku pa je malo neobicno ali tek kad se auto vidi uzivo vidi se da ga je karambolka malo bar meni uljepsala :) ali jbg sto ljudi sto cudi
 
Član
i malo se radilo oko auta, limarija naprijed maloo utegnuta promjenjen skroz prednji dio stavljen novi. promjenjen volan izbacen stari stavljen M-ov izvadio motor 2.5 24v ubacio 2.8 24v sa sm chip-om sa prepravljenom usisnom granom uglavnom par mjeseci se radilo na njemu, sad je zimski setap sa obicnom karambolkom a ceka ga na proljece M-va karambolka od E36 tako da ce biti ful paket M opreme sve osim motora a nadam se da cu i to ubrzo rijesiti :)
i evo par fotografija.








 
Član
a sta ste to preslagali na prednjem kraju,opet nije dobro,ovaj bmw mi uvijek dijelovao kao da ga je voz pregazio:D

konkretno na ovoj slici se vidi,pazi kako stoji hauba u odnosu na desni blatobran...


http://imageshack.us/photo/my-images/571/dsc0034es.jpg/
 
Član
teretanas je napisao(la):
a sta ste to preslagali na prednjem kraju,opet nije dobro,ovaj bmw mi uvijek dijelovao kao da ga je voz pregazio:D

konkretno na ovoj slici se vidi,pazi kako stoji hauba u odnosu na desni blatobran...


http://imageshack.us/photo/my-images/571/dsc0034es.jpg/

pa jos blatobrane te moram zamjeniti i to ce biti to ustvari ima jos sitnica bruku ali bit ce savrsen :) kad se sve uklopi.
 
Član
teretanas je napisao(la):
a sta ste to preslagali na prednjem kraju,opet nije dobro,ovaj bmw mi uvijek dijelovao kao da ga je voz pregazio:D

konkretno na ovoj slici se vidi,pazi kako stoji hauba u odnosu na desni blatobran...


http://imageshack.us/photo/my-images/571/dsc0034es.jpg/

i radi haube koja se stima i koja je malo pobjegla tvoj komentar je kao da ga je voz pregazio a promjenio sam od veznog lima pa dole znaci citav prednji dio i sta ti vozis kad tako komentarises jeli mi mozes ostaviti link molim te da vidim tu ljepotu, i da ako nisi znao jbg neki od nas idu korak po korak ne mogu sve odma zavrsiti neko sam sebi placa troskove ne uzima od staraca tako da je nemogu sve od jednom uraditi, pozdrav i ocekujem link samo da vidim i hvala na komentaru iako po meni i nije bas na svom mjestu ali svako ima pravo na svoje misljenje.

hvala jos jednom na komentaru pozdrav
 
Top