prodat seat kupljen bmw :) (nova karambolka )

prodat seat kupljen bmw :) (nova karambolka )

Član
RE: prodat seat kupljen bmw :)

dobar bimer, jedna zena voza istog ovdje kod mene u gradu, kako su samo mocni majko mila, prava auta svegami, neka ti je sa srecom, puno predjenih kilometara;)
 
Član
RE: prodat seat kupljen bmw :)

ZELA GTI je napisao(la):
Sa slika se vidi da je udaran. Kako? Po zazorima, pogotovo na spoju blatobrana sa haubom...

No nije to veliki problem, rijetko koji bmw nije doživio havariju:D

Sve u svemu, dobar. Sretno.

zela ti si u pravu ima mali ali vrlo mali zazor kao da je bio kucnut, motor nije ni dotaknut sto je vazno a ostalo se moze srediti.

hvala svima na komentarima a moguce je i kad se skine hauba da se ne vrati kako treba ne mora znaciti da je udaran moguce da nije fino ustimana jer se ona ustimava na dva sarafa i ja sam pokusavao nije je lahko vratiti :) uglavnom volio bi da ga pogledas uzivo a jednom i hoces pa onda ces vidijeti :) i jos je jedan od boljih mehanicara u sarajevu ga pregledao i rekao da je to to prema tome to je to :)

i jos nesto zela da bilo koje auto koje je dozivilo kako kazes havariju tesko je to uraditi da se ne primjeti mozda laik ne primjeti ali neko ko se razumije malo bolje u auta tesko. u svakom slucaju hvala svima na komentarima i nadam se da ces ga vidijeti uzivo.
 
Član
RE: prodat seat kupljen bmw :)

ma odlican je on druzee malo ga dotjeraj i bice ko lutka:cool: huhhh ali ima zvuk mogu misliti :icon_smile:

neka on tebe sluzi maximalno i puno predjenih kilometara....
 
Član
RE: prodat seat kupljen bmw :)

AmmaR84 hvala ti drug a zvuk mu je nesto posebno :)
hvala ma komentaru pozdrav
 
Član
RE: prodat seat kupljen bmw :)

Macho car i jos cabrio,odlican je a jos sestak:icon_biggrin: Sa srecom i da se navozas;)
 
Početnik
RE: prodat seat kupljen bmw :)

Joj i ovaj stig u svaku temu nos gura....xDD

Nego :icon_exclaim:

Pravi Smekerski auto :D Spustis krov, muzikicu i qliras zvuk mogu mislit kakav je motor sestak <3

DRUZE PERFEKCIJA ! Puno srece da se navozas bez kvarova itd, :) ;)
 
Član
RE: prodat seat kupljen bmw :)

svaka cast drug odlican izbor :icon_eek: auto je :icon_eek::icon_eek::icon_eek:
 
BHT Ovisnik
RE: prodat seat kupljen bmw :)

svaka cast na autu,na prvoj slici se vidi malo da je rađeno,al valjda nije nista strasno bilo,ja sam sebi trebao ovih dana uzeti istog,samo coupea,sa istim motorom i bojom,al nazalost zbog posla cu si morati kupiti vece auto:icon_sad: nadam se jednog dana kada aBd zavrsim fax il prije da cu si priustiti i ovaku zvijerkicu,samo da ispunim i taj san:cool: nek ti je sa srecom i cuvaj ga:cool:
 
Administrator
RE: prodat seat kupljen bmw :)

drug odlican bmw... nek je sa srecom i da te sluzi ez problema:cool: prava je sminka:cool:
 
Top