prodat seat kupljen bmw :) (nova karambolka )

prodat seat kupljen bmw :) (nova karambolka )

Član
davor ado col hvala vam i bmwscaner zato sto mi se vise svidja ova :) zato sto je ljepsa zato sto mu punoooo bolje stoji i ima zato jos ali ali dosta je ja mislim
 
Član
bar sačuvaj onu originalnu jer da si na nju samo stavio originalni spliter vidio bi sta je prava stvar jer original je original :D
na taj svoj si samo trebao nakačiti lip i bio bi x puta ljepši ali ako je tebi ovo fino onda neka si :D
o_FBL-0028.jpg

Meni osobno e46 dijelovi na e36 nikako ne odgovaraju jer su previše zaobljeni i ne prate ostale linije automobila
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
bar sačuvaj onu originalnu jer da si na nju samo stavio originalni spliter vidio bi sta je prava stvar jer original je original :D
na taj svoj si samo trebao nakačiti lip i bio bi x puta ljepši ali ako je tebi ovo fino onda neka si :D
o_FBL-0028.jpg

Meni osobno e46 dijelovi na e36 nikako ne odgovaraju jer su previše zaobljeni i ne prate ostale linije automobila

:):) moguce da je tako ali vjeruj mi da se uklopila savrseno pa pogledaj slike prije i poslije pa pogledaj koja bolje prati liniju ali ok postujem tvoje misljenje svako ima svoje :) hvala na komentaru mozda ce se nekad i vratiti stara mada poslije ovog sto sam vidio kako je legla sumnjam :)
 
Član
nije ovo stvar misljenja i ukusa, oskrnavio si izgled E36-ice...
da si odrastao uz ovaj auto ne bi pokusavao da ga izmenis, uglavnom dobar si izbor automobila napravio, vozio sam ga par puta i mnogo mi se dopao, u trenutku kada si ga preuzimao sa ilidze video sam te... Svideo mi se i tvoj Seat, razmisljam da ga uzmem od coveka sa kojim si zavrsio transakciju i malo sredim...
 
Član
jeste prodata je i ne mogu da vjerujem da se nekome svidja vise ona karambolka volio bi da imam dva ista auta pa da stavim da uporedim pa ovo je jedna od ljepsih ako ne i najlijepsa karambolka od bmw-a
 
Sve je stvar ukusa, iskreno i meni se vise svidja neki fabricki nego ovaj E46 branik. A nemoj se ti puno zamarati time, tvoje je auto, sredjuj ga kako se tebi svidja i kako ti odgovara, najbitnije je da se tebi svidja i da uzivas u tome;)
 
Član
olensoner znam drug to i radim pa cemo vidjeti sta ce na kraju ispasti uglavnom hvala svima na komentarima postujem iako se ne slazem :) ali jbg nebi ni valjalo da imamo svi isti ukus i nece biti vise nekih izmjena samo volan i sjedista mozda nova i to je to
 
Član
Odlican stvarno neka bude sa srecom:cool:

i meni je stara karambolka ljepsa + onaj nastavak sto je scener postavio mmm

Uzivaj:icon_smile:
 
Član
ima momak u srbiji prodaje iz M3 e36 plavo crna vaders kožna sjedala ako te zanima mogu te povezati sa njim to bi ti bio pun pogodak da ubodeš.
 
Član
BMW je prelep, auto za pozeleti ;) Lepo je izgledao i bez ovog branika, ali nije lose ni sad, slaze se uz pragove. Mozda se samo zadnji ne uklapa sad...
 
Top