prodat seat kupljen bmw :) (nova karambolka )

prodat seat kupljen bmw :) (nova karambolka )

Član
bijeli seat prodat kupljen bmw juce pa da ga predstavim a i previsu su dva bijela seta sa crnim krovom u gradu ( nadam se da se igy slaze :) )

znaci slike govore za sebe motor je 2.5 redni sestak bmw-eov sa 192 ks



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

od opreme nista posebno neki standard abs :) grijaci sjedista i to je to
 
Član
RE: prodat seat kupljen bmw :)

imas ukusa :icon_biggrin: jbt kako je mocan,moram to nekad imat :icon_biggrin:
 
Član
RE: prodat seat kupljen bmw :)

hvala ti edo_benz a ako bogda samo lagano i meni je zelja bio odavno samo lagano
 
Član
RE: prodat seat kupljen bmw :)

prelijep je stvarno ;) nemas sta radit, mozda samo neki crni player

i ove pragove sredit, sta je ovo s njih ?

stvarno prelijepo auto, nek je sa srecom :cool:
 
Član
RE: prodat seat kupljen bmw :)

oho pravo auto se uzelo :D
samo sredi taj auspuh. tj skini taj nastavak nije to za e36 trazi klasicne inox zavrsetke fi 72mm i bit ce savrseno, kolko vidim prednji branik i pragovi imaju sitnih ostecenja ili je to prljavstina? to polakiraj ako je osteceno nakaci mali lip na branik i gepek i auto ce ti biti perverzija
 
Član
RE: prodat seat kupljen bmw :)

hvala a vec imam crni player u ibizi moram prebaciti jos svoju muziku u bmw-a a njegovu njemu vratiti a pragove malo ispolirati mada se na slici vise vidi nego sto jeste uzivo.

hvala jos jednom

bmwscaner je napisao(la):
oho pravo auto se uzelo :D
samo sredi taj auspuh. tj skini taj nastavak nije to za e36 trazi klasicne inox zavrsetke fi 72mm i bit ce savrseno, kolko vidim prednji branik i pragovi imaju sitnih ostecenja ili je to prljavstina? to polakiraj ako je osteceno nakaci mali lip na branik i gepek i auto ce ti biti perverzija

ima malih sitnica ali vjeruj mi da cu ih sa zadovoljstvom uraditi malo ispolirati i tako a auspuh sam i mislio mjenjati ali ne jos kad nesto naleti i to mi je prvo zapalo za oko sto se treba mjenjati i volan ostalo mislim da ce ostati.
 
Član
RE: prodat seat kupljen bmw :)

ne da je odlican, savrsen je :cool:...jest da nema krova al ajd sad da ne trazimo dlaku u jajetu :D
legli bi mu distanceri :)
p.s. i ja to moram nekad imati, s krovom aBd :cool:
 
Član
RE: prodat seat kupljen bmw :)

AnDel je napisao(la):
ne da je odlican, savrsen je :cool:...jest da nema krova al ajd sad da ne trazimo dlaku u jajetu :D
legli bi mu distanceri :)
p.s. i ja to moram nekad imati, s krovom aBd :cool:

ima i krov :) ali kad zahladni :):)
 
Član
RE: prodat seat kupljen bmw :)

izgleda mi kao da je udaran 10X minimalno...:icon_eek:
 
Član
RE: prodat seat kupljen bmw :)

gaga jarane sve je moguce meni niije izgledao tako imao je sitnih udaraca sto je i napravljenjo ali koje nije ali opet kazem sve je moguce :)
 
Član
RE: prodat seat kupljen bmw :)

Isti je bio ovdje u Sanskom Mostu i čuo sam da se prodo da nije to taj slučajno,
nek je sa srećom ;)
 
Član
RE: prodat seat kupljen bmw :)

gaga je napisao(la):
izgleda mi kao da je udaran 10X minimalno...:icon_eek:

po cemu taj zakljucak, bmw je extra, sila na cesti, slinim za takvim necimmm uuuuuuuuuu;););)
 
Član
RE: prodat seat kupljen bmw :)

i mene zanima po cemu se to moze vidjeti sa slika da li je auto udaran (cak 10 puta) ?
ok ova ostecenja branika i pragova to se lako 'zakaci' i osteti ali karoserija auta mi izgleda odlicno, a po unutrasnjosti mogu zakljuciti da je bas mazeno i pazeno ....
 
Član
RE: prodat seat kupljen bmw :)

Ma kako god auto je prelijepo i nek ti je sa srećom, te sitnice ćeš već ušminkati, bitno da ima dobru osnovu..
 
Član
RE: prodat seat kupljen bmw :)

Sa slika se vidi da je udaran. Kako? Po zazorima, pogotovo na spoju blatobrana sa haubom...

No nije to veliki problem, rijetko koji bmw nije doživio havariju:D

Sve u svemu, dobar. Sretno.
 
Top