Prodaja rabljenih auto dijelova-( update slike)

Prodaja rabljenih auto dijelova-( update slike)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
drug kakav je mjenjac kod tog crvenog 4 ili 5 brzina? kolko bi bio komplet motor sa a kolko bez mjenjaca? nek se ima za rezerve xD ... i kakav mu je motor, valja, ne valja, ispravan, ne ispravan, trosi, ne trosi jbga de saznaj mi sto vise ... i vidi imal u kojem kecu ona centralna konzola, desni retrovizor obicno najobicniji, ima sigurno i jos pokoja stvarcica koja bi se dala kupit al de mi ovo javi prvo, i de boga ti na PP odgovori :cool: ... pozz
 
Član
dellas je napisao(la):
Glupo je i da te pitam ima li leganza, kad nema sigurno...Ali ako se pojavi slučajno, javi ;)

nema jbg,ako dodje odma ces znat;)

nermine koja je to sijalica,ne znam u cemu bi moglo biti,mozda i ima jbg, trebalo bi se pogledat

nenad je napisao(la):
Kad ce taj Punto GT :D

nema stari,znas da bi ti se javio da ima.Saznat ces odma ako dodje
 
N

nenad

Neka doveze jednog, garantujem ti da ce ga prodat u dijelove u roku od 7 dana!
Pragovi, krovni spojler, origigi felge, farovi, branici, elektricni retrovizori, kompletna unutrasnjost, dijelovi motora iz tog turbaka... to ti je jako trazena roba.
 
Član
nenad je napisao(la):
Neka doveze jednog, garantujem ti da ce ga prodat u dijelove u roku od 7 dana!
Pragovi, krovni spojler, origigi felge, farovi, branici, elektricni retrovizori, kompletna unutrasnjost, dijelovi motora iz tog turbaka... to ti je jako trazena roba.

bio je jedan crveni, imao je i one tapacirunge i neka mocna sjedista,ne znam iz cega su,imao je komplet izduvnu gradu preradjenu,od inox-a, mocne felge i jos dosta dobrih detalja,ali je motor rikno,i trebao se prodat,ali je covjek odustao u zadnjem momentu.Cijena smijesna bila,oko 400€ cini mi se
 
mislim da je H7 jer H3 ima onu zicicu na sebi,ova nema... a to ti dodje na maglenkama i ima onaj sistem zatvranje sto naslonis i okrenes za 90stepeni(naslonis i uvrnes)..pogledaj ako bi bilo makar da je slicno pa bi ja to malo prepravio...
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
mislim da je H7 jer H3 ima onu zicicu na sebi,ova nema... a to ti dodje na maglenkama i ima onaj sistem zatvranje sto naslonis i okrenes za 90stepeni(naslonis i uvrnes)..pogledaj ako bi bilo makar da je slicno pa bi ja to malo prepravio...

znam otprilike kakav je sistem,ako bi naletio na ovo nije frka,tvoje je;)
 
ArminM je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
mislim da je H7 jer H3 ima onu zicicu na sebi,ova nema... a to ti dodje na maglenkama i ima onaj sistem zatvranje sto naslonis i okrenes za 90stepeni(naslonis i uvrnes)..pogledaj ako bi bilo makar da je slicno pa bi ja to malo prepravio...

znam otprilike kakav je sistem,ako bi naletio na ovo nije frka,tvoje je;)

bil ti bilo mrsko da mi poslajes PM jer neznam hocu li naletiti opet na ovu temu,hvala ti unaprijed ;)
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
mislim da je H7 jer H3 ima onu zicicu na sebi,ova nema... a to ti dodje na maglenkama i ima onaj sistem zatvranje sto naslonis i okrenes za 90stepeni(naslonis i uvrnes)..pogledaj ako bi bilo makar da je slicno pa bi ja to malo prepravio...

znam otprilike kakav je sistem,ako bi naletio na ovo nije frka,tvoje je;)

bil ti bilo mrsko da mi poslajes PM jer neznam hocu li naletiti opet na ovu temu,hvala ti unaprijed ;)

nije frka buraz;)
 
Član
Kakva je unutrasnjost kod ovog mk5(ovaj stariji me ne zanima) i da li moze krovni tapacirung(ako je dobar)meni(4vrata),i da cijena ;)....od mk6 nemas slucajno zadnju karambolku,da mi pokrije rezervnu :icon_question:
 
Član
slikat cu ti unutrasnjost pa pogledaj jbg,ja se oko forda bas i ne razumijem. Ima nekih karambolki,trebam pogleda da li ima ta sto ti treba,danas fkt nisam stigao,bio sam na dzenazi a bilo bi slika. Jos nekim clanovima sam obecao stosta,pa eto trebam to rijesit;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top