Prodaja rabljenih auto dijelova-( update slike)

Prodaja rabljenih auto dijelova-( update slike)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
almir_1983 je napisao(la):
Druže jesu li otišla ova sjedišta od trojke???

prednja jesu

adem93 je napisao(la):
Dali imas prednje providne zmigavce za bmw e46 ne facelift nego obicni??

nema nazalost

melvin je napisao(la):
Ako bi doletilo druze sta za mene (lip GTI, krovni spojler ili maglenke) javi molim te

hocu druze,imamo jednog Pola,dosao frisko iz svicarske po narudzbi,ali nema nista od tih dijelova sto bi ti trebalo,ako bude sta javit cu ti;)
 
Član
nemam pojma za prekidac,nisam isao dole neko vrijeme,znas i sam da sam bolestan,jos uvijek sam u krevetu,iskreno veze nemam, mozda cak i klima nije otisla,mozda sam bezveze lupio,znam da je trebala otic
 
covijece zar si jos bolestan

mozda se ja prosetam do dole po znak pa vidim i rezervisem si nesto a kad ozdravis javi da odemo tzv kafu ;)
 
Da nema mozda one centralne plastike od grijanja za mecku 124.
Mislim na ove plastike http://imageshack.us/photo/my-images/838/08362083img3503.jpg/
 
Član
otidji sam pa pogledaj,nemam ja vremena, u poslu sam i na relaciji zavidovici sarajevo,pa ne stizem da odem. Otpad preko puta muharemovica, preko bosne, na putu za Dolinu, trazi Jasmina i s njim se dogovaraj sta ti treba
 
Član
moze li taj tvoj drug kad ide cesto gore dole da mi provjeri neke dijelove za G klasu mercedesa i motor za mercedesa , javi mi na PM njegov broj molim te da se cujemo i mozda sta i dogovorimo, pozzzz;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top