Prodaja rabljenih auto dijelova-( update slike)

Prodaja rabljenih auto dijelova-( update slike)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
GolFanatiCars je napisao(la):
kad budes isao ne moras azbog mene zurit ako ti nije tesko pitaj za prednji znak sa trice ako ne mozes oticu ja ;)

de dobit ces znak dzaba:cool::cool:
ja mislio motor ti treba,pa da hoces da pitam:D
 
Član
GolFanatiCars je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
kad budes isao ne moras azbog mene zurit ako ti nije tesko pitaj za prednji znak sa trice ako ne mozes oticu ja ;)

de dobit ces znak dzaba:cool::cool:
ja mislio motor ti treba,pa da hoces da pitam:D

hvala ti kad kazes ;) ma da imam malo vise para sto bi ja sa nje skinuo ;) bit ce neka nje dole ;)

steta sto je vec do sada nisi ocerupao,otislo je stosta vrijedno spomena,ali jos uvijem ima zanimljivih stvari,ima klima cini mi se jos uvijek. Samo da je novaca,da se to regulise,najvise sam volio da si ti sve uzeo;)
 
ArminM je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
kad budes isao ne moras azbog mene zurit ako ti nije tesko pitaj za prednji znak sa trice ako ne mozes oticu ja ;)

de dobit ces znak dzaba:cool::cool:
ja mislio motor ti treba,pa da hoces da pitam:D

hvala ti kad kazes ;) ma da imam malo vise para sto bi ja sa nje skinuo ;) bit ce neka nje dole ;)

steta sto je vec do sada nisi ocerupao,otislo je stosta vrijedno spomena,ali jos uvijem ima zanimljivih stvari,ima klima cini mi se jos uvijek. Samo da je novaca,da se to regulise,najvise sam volio da si ti sve uzeo;)

ma mozda uzmem jos lajsnu i masku ispod to za sad
trebo bi mi i prekidac grijaca sajbe stoji ispod klime lijevo od prekidaca za prozore


ne patim za el podizacima a nadam se da ce i on nekad doc u moje ruke da se montiraju

bitno je da je lip kod mene zavrsio :cool:
 
Druze de mi reci cijenu ovog i rezervisi mi kad budem imao pare uzimam

treba mi ovo prekidac grijaca zadnje sajbe



da bude ovako :icon_biggrin:


eto toliko za sad ;)
 
Član
ma ima tih prekidaca,nemoj se sikirat,kad budes htio otici cemo dole,pa uzmi, dat ces na kafu i et;)
 
ArminM je napisao(la):
ma ima tih prekidaca,nemoj se sikirat,kad budes htio otici cemo dole,pa uzmi, dat ces na kafu i et;)

vazi ;) bit ce ubrzo pa cemo ja i ti na kafu kasnije kad obavimo ;)
nije nam se dalo ti se ono povrijedio :icon_cry:
:icon_exclaim:
 
Član
mato19E je napisao(la):
ima li prednji desni far za opel calibru sa jednom lecom

ne vjerujem,ima kamara farova,ali mislim da nema za calibru

eddo evo ti keceva,ovaj crveni je u extra stanju. 1.3 motor u njemu,za ovog drugog ne znam,bilo mi mrsko dizat haubu,hehe



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

neko me pitao za BMW vozila,ovaj BMW je jedini do sada sto je dovucen



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
kavaz je napisao(la):
Druze imal kakav retrovizor lijevi za Golf 3 :lol:

ima jbg,ja sam zaboravio na to,povrijedio se bio,a toliko sam dobio pitanja,svega neceg,da nisam vise mogao pofatat,imaju oba retrovizora.cini mi se da mi je ovaj drug rekao da su oba 40km,sa staklima i svime sto ide uz retrovizor;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top