Prijevoz - Transport

Prijevoz - Transport

Jel neko ide za Beograd iz Hercegovine da prolazi kroz Konjic... u pitanju su stopke za audija, treba poslati... bice sve uredno placeno....
 
Član
Imal neko da ide iz Novo Travnika za Sarajevo ovih dana da mi ponese jednu malu plastiku od boce za vodu koja mi treba, častim naravno??:cool:
 
Član
Ja sljedeće sedmice idem iz bugojna za sarajevo, pa mogu odletiti do travnika, provozat se malo, ako ti se ne žuri ;)
 
FirellesMonster je napisao(la):
Ide li neko iz Doboja za Hercegovinu... treba mi ponijeti prekidac za svjetla, castim kafom ;)

Iko :icon_question: Jednostavnije mi je dati nekome 10 KM na kafu sto ce mi uciniti uslugu i ponijeti prekidac nego da se zezam sa brzom postom, ona mi je zadnja opcija...
 
Član
Mostar-Konjic i nazad ovih dana :icon_question:

ako ima neko nek mi se javi u inbox :icon_smile:
 
Član
Skrabo je napisao(la):
Mostar-Konjic i nazad ovih dana :icon_question:

ako ima neko nek mi se javi u inbox :icon_smile:

Hajmo raja ima li iko :icon_question: :icon_question:
Nije bitno Mostar-Sarajevo ili Sarajevo-Mostar..Mislim da bi se dogovorio svakako ;)
javite se ako ima ikoga u inbox :123:

 
Član
FirellesMonster je napisao(la):
Skrabo je napisao(la):
Mostar-Konjic i nazad ovih dana :icon_question:

ako ima neko nek mi se javi u inbox :icon_smile:

Neznam sta je pitanju, ali mozes i busom poslati... das vozacu neku sicu na kafu i taman... bez peglanja...

Ma elektricne podizace i prekidace,a ja mu dajem nesto za to i para sitno nesto ;)
 
BHT Ovisnik
Skrabo je napisao(la):
FirellesMonster je napisao(la):
Skrabo je napisao(la):
Mostar-Konjic i nazad ovih dana :icon_question:

ako ima neko nek mi se javi u inbox :icon_smile:

Neznam sta je pitanju, ali mozes i busom poslati... das vozacu neku sicu na kafu i taman... bez peglanja...

Ma elektricne podizace i prekidace,a ja mu dajem nesto za to i para sitno nesto ;)
"mozda" ja budem isao ovih dana do Sarajeva,imam ispit u cetvrtak pa bih otisao vjerovatno mozda oko petka ili eventualno u srijedu,al nemogu ti nista obecati
 
Top