Prijevoz - Transport

Prijevoz - Transport

Administrator
Putujete negdje, praznog gepeka, a vašem kolegi forumašu treba prijevoz neke stvari baš na toj relaciji, zašto mu ne bi učinili uslugu?

Dakle, ako putujete na nekoj relaciji napišite u temu, jer možda baš tada nekom kolegi treba nešto povući na toj relaciji i vi mu izađete u susret i samim tim spojite ugodno sa korisnim, a ako vam je potreban transport nečega a ne znate kojim putem bi ga poslali, također napišite u temu pa ćete možda imati sreće tako što će neki forumaš ići tom relacijom i učiniti vam uslugu prijevoza.


Možete ostaviti broj telefona po zelji ili se dogovarati preko PM-a.
 
Član
Relativno cesto relacija Beograd - Tuzla(preko BN), ako ne idem ja ide cale i nije nikakav problem za legalne stvari :)
 
Član
evo i ja da se pridruzim, ako nekom treba svaki vikend idem Tuzla - Vinkovci naravno sve usputne lokacije Srebrenik, Brcko, Orasje....pa moze i granica samo da nema droge :lol:
 
BHT Ovisnik
ako kome treba stogod s jadrana vikendom sam vecinom relacija Mostar-Ljubuski-Makarska-Baska Voda pa eto;)
 
Član
Sarajevo-kakanj-novi travnik- travnik ......utorkom i petkom.....kome sta treba nek javi
 
Član
Velika Kladusa, Cazin - Novi Travnik, Travnik, Zenica, Sarajevo. Nebitno ako ide tko ovih dana u tom smjeru, molio bih da se javi na pm. Hvala unaprijed.
 
Član
Drugovi i drugarice, ako tko slucajno ide ovi dana za Beograd i slicno, a na lokaciji je, Travnik, Zenica, Sarajevo i to u krugu nekih 100km, molio bih da se javi na pm, dakle rijec je o slanju DJ mixera za BG, znaci kutija, kultura, nije nista veliko i masno, a transport je problem. Hvala unaprijed.
 
Član
ja i dalje idem stalno relacija zavidovici-tuzla,,, pa ako kome sta treba tu sam, vecinom idem sam autom, mogu povest stosta:)
 
BHT Ovisnik
ima li tko da ide Zenica-Mostar,kupio bih mozda jedan zmigavac pa samo da poveze,zmigavac je za volva takod anije nista glomazno:icon_smile:
 
Član
CoL3 je napisao(la):
ima li tko da ide Zenica-Mostar,kupio bih mozda jedan zmigavac pa samo da poveze,zmigavac je za volva takod anije nista glomazno:icon_smile:

dolazicu ja mozda za par dana u Mostar, pa vidjecemo ako prije budem isao do Zenice da uzmem to, pa kad krenem dole da ti ponesem ;)
 
Top