Prijevoz - Transport

Prijevoz - Transport

G

GoPlay

zlajaaa je napisao(la):
GoPlay je napisao(la):
ima li neko da ide iz pravca Beograd - Sarajevo ? ili da ide Sarajevo - Beograd - Sarajevo...
Volio bih da mi se kupi 16 brezona i 16 matica za auto. u firmi Vracar.
Paketic stane u zadnju pepeljaru :) nije veliko i nije skupo. Ukupna vrijednost 50km.

E, hoćeš da to nekako zajedno poručimo? Imaš nekih prijedloga? šalju li ti iz beograda poštom?

Ne salju busem... jer je to INDJIJA.....
tako da.. jedino ako neko ide za Novi Sad ili Beograd bi nam mogao izaci u susret :)
 
AKO NEKO IMA DA VOZARI DESTINACIJU SARAJEVO BEOGRAD ILI SE VRTI OKO KRALJEVA U SRBIJI NEK MI SE JAVNE NA PM JER ZABORAVIM NA OVU TEMU :lol:
 
Super Moderator
Slabo ko izgleda prati ovu temu al pitat cu :D

Ima li ko sa kedijem il nekim kombijem da iz Sarajeva ide prema Travniku, tj. da prolazi kroz Travnik pa da mu je usput? Imam skuter jedan u Sarajevu pa trebam ga poslati u Travnik, a da ne placam sad 150-200KM nekom za prijevoz. Imam i ja kedi i kombi al da ne idem maksuz i da ustedim nesto
Naravno placam pice, cevape, na kafu cu dati naravno nije problem jer mislim da ovdje mozemo prijateljski svi izici jedni drugim u susret ;)
 
G

GoPlay

Ide li neko iz Sarajeva prema Modrici... Trebao bi neke dijelove do kolege Sukija prebaciti ako se ne snadjem u medjuvremenu???
Naravno nista nije dzabe :)
 
Član
Da li neko ovih dana ise iz Sanskog Mosta za Sarajevo da mi kupi jedna nosač i donese plaćam piće???pozzz:cool:
 

wkd

Član
neko na relaciji Tesanj - Sarajevo, potrebno dovuci 4 felge sa gumama, 15'ke... naravno placam uslugu
 
Top