Prijevoz - Transport

Prijevoz - Transport

BHT Ovisnik
da unaprijed pitam ako nesto dogovorim Sarajevo-Mostar slucajno netko ovih dana do vikenda ???
 
Član
Ima li koga da ide relaciju Srbac-Tuzla,sad preko vikenda,da mi usput povuce nesto sitno,nece biti dzaba..
 
Član
treba i meni neko na toj relaciji nije nista ni tesko ni kabasto samo da pokupi vr lip od clana kavaz ako ima neko nek se javi :icon_smile:
 
Član
ima li iko iz sarajeava da ide u travnik ili kroz travnik da povuce jednom momku s foruma ove moje lece za farove,nije teret ili nesto veliko, iznenadise me soferi na autobuskoj nisu tjeli povuci iako sam im rekao da ce dobit na kafu, nece da voze nema teorije.. ako neko ide u ova 2-3 dana nek mi se javi na PM
 
jel ko ide mostar - sarajevo relaciju da mi iz sarajeva ponese jedan far za audija... ko bude isao nek' se javi na pp radi detaljnih informacija... bio bih vrlo zahvalan ;)
 
Član
elmir je napisao(la):
ima li iko iz sarajeava da ide u travnik ili kroz travnik da povuce jednom momku s foruma ove moje lece za farove,nije teret ili nesto veliko, iznenadise me soferi na autobuskoj nisu tjeli povuci iako sam im rekao da ce dobit na kafu, nece da voze nema teorije.. ako neko ide u ova 2-3 dana nek mi se javi na PM

ideli iko??? zao mi momka ceka lece par dana skidao i farove cistio da moze lece ugurat a nikad mu lece stici.. :cool::cool:;);)
 
G

GoPlay

hafaR_ABF je napisao(la):
ajmo ljudi treba mi neko na relaciji tuzla-sarajevo i obratno da mi pokupi lip od kolege kavaz

1000256 put...

mario1 piše:
ja idem tuzla -sarajevo skoro svaki dan ako sta treba zovite 063283540
 
Top