Prijedlog izrada kalendara za nadolazecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

Prijedlog izrada kalendara za nadolazecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

Hmm ovako: Isao sam u stamparije, sto Deyo rece svi traze kolicinu za cijenu...Uglavnom ne smije preci 10 KM cijena ukoliko to bude recimo 50 komada...Trebalo bi uskladiti fotografije sa mjesecom na kalendaru...Da ne bude u Januaru auto na plazi sa +40 stepeni i kupacima....Treba da ima neku logiku...Dalje, vezano za fotografije, treba ih usminkati , ne kazem sada da ce to biti VOW ali ce da bude dobro i dosta originalno itd...O tom po tom da ne pricamo nesto unaprijed i bezveze itd....
 
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

Fine with me :D

EDIT: Sto se tice "usminkavanja" ,opet dzabe sve ako je osnova sranje,jedino sto mozes jest usminkat je ciganski,mislim kad uzmes neki snap i od njega pokusat nesto u PS-u izvuc mozes samo sranje napravit. :D
 
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

Eh sada dajte da se dogovorimo vezano za kandidovanje i sl...Hocemo li kandidovati recimo 5 fotografija za Januar pa glasamo recimo 2-3 dana? Pa 5 fotografija za Februar, pa glasamo 2-3 dana? Imaju pravo ucestvovati svi koji imaju zanimljivu fotografiju svog vozila koje moze posluziti u ove svrhe. Ukoliko u toku 1 kandidature ne bude prosla ta fotka a odgovara motivu za slijedeci mjesec moze se ponovo kandidovati? Sta mislite? Ajde dajte ideje prijedloge, savjete, sugestije, krtike! ;)
 
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

odlicna ideja nema sta,podrzajem i ja :cool:
 
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

kad budem sliko mogu li djevojke sa minjicima uz sliku ili samo auto
 
Član
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

podforum - rubrika BHTuning Kalendar, jedna tema otvorena za kandidaturu s naslovom recimo '2010 JANUAR - Gallery'' u kojoj smiju biti SAMO SLIKE !!! , druga tema otvorena za komentiranje i glasanje, odmah na pocetnoj stranici foruma napisati ili neki popup napraviti kao 'reklamu' za taj dio podforuma i vec smo pri kraju,

dalje, napraviti PRAVILA na osnovu kojih se glasa kao i pravila tipa kolika slika mora biti+da se ne smije recimo isto auto ponovno kandidovati itd, pravila za komentiranje kao i sankcionisanje ukoliko dodje do sukoba odnosno nesuglasica i to je to

prijave otvorene do recimo decembra, glasanje u toku prve sedmice decembra (SAMO tih 7 dana!) i nakon svega toga uredjivanje kalendara koje ne smije trajati duze od 7 dana (i eto nas na sredini decembra kad pocinje isporuka) - mislim da je itekako izvedivo :)
 
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

@ibizasa: Bravo, shvatio si sustinu. ;)
 
Član
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

Semaitalian je napisao(la):
kad budem sliko mogu li djevojke sa minjicima uz sliku ili samo auto

nemoj za januar da ona bude u minicu a okolo snijeg :lol:
 
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

meni nnije vazno jeli januar ili koji drugi ali cu slikati ko ga j*e hihihih
 
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

Hmm pa i nije bas pozeljno da bude nekih "erotskih" scena, jer ipak treba da bude malo ozbiljniji kalendar... Nekome ce to visiti u sobi gdje recimo ima djece ili sl? :icon_confused: Ispravite me ako grijesim...
 
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

sustina tuninga trke zene i dokazivanje negledas filmove
 
Član
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

roki_actros je napisao(la):
Hmm pa i nije bas pozeljno da bude nekih "erotskih" scena, jer ipak treba da bude malo ozbiljniji kalendar... Nekome ce to visiti u sobi gdje recimo ima djece ili sl? :icon_confused: Ispravite me ako grijesim...

potpis, ovaj prvi put nek bude striktno profesionalno u duhu automobilizma

za sljedecu godinu mozemo sve ranije poceti pa napraviti cak i vise razlicitih kalendara, jedan iskljucivo na temu poput ove a jedan eksplicitan sa izazovnim sadrzajem koji ce neko okaciti recimo u svoj autoservis ili pak radionicu i slicno :D

posto se nema previse vremena sad, ja bih za 2010 iskljucio auto-moto da bude :D
 
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

Slazem se,manite se krkanluka,kake cure i minici :icon_biggrin:
 
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

Ma bravo, to je to...Sada ozbiljnost, kasnije odnosno ako ovo uspije ako Bog da ici cemo na vise varijanti i na vrijeme...;) Nista zeMske golotinja i sl...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top