Prijedlog izrada kalendara za nadolazecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

Prijedlog izrada kalendara za nadolazecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

Dobra ideja roki :cool:
 
Član
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

roki_actros je napisao(la):
Pozdrav svim forumasima. Nadodjoh na ideju da organizujemo i napravimo kalendar za nadolazecu 2010 godinu, gdje bi kao motiv posluzili automobili clanova naseg foruma. Dakle napravimo anketu, kanidujemo recimo 5 fotografija za 1 mjesec, glasate za odredjenu fotografiju, sumiramo rezultat i kazemo: " Ta i ta fotografija je pobjednik mjeseca januara itd..." Zelio bih cuti vase misljenje, prijedloge, ideje itd...Srdacan pozdrav!

svaka ti dala :cool:
 
Član
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

Podrzavam u potpunosti, jeste da se ne bih takmicio, ali mogu da glasam :icon_smile:
 
Član
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

Znamo vec da su i Golf i Fiat krs, zato se sto prije :icon_exclaim:

Raspitaj se prvo ti o cijeni izrade tog kalendara, pa onda sve ostalo.

A slike koje se biraju trebale bi biti dosta kvalitetne i u nekoj pristojnoj rezoluciji, od bar 5 Mp :icon_biggrin:
 
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

ja mislim da bi to trebalo naparavit tako da svak sebi izradjuje,jer znamo kak je to islo sa majicama...neko ce dobiti tek u februaru,pa ce reci,prosla su 2 mjeseca,nisam se nagledao tih auta :lol:
 
Član
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

evo izgleda tvrdoglavi se javlja da disre neke slike :p :p :p
 
Član
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

Ja se slazem s ideom, samo savjetujem da fotografije budu kvalitetne i dobro odradjene
 
Član
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

sad je upravo vrijeme da se krene sa tim, jer svako odlaganje i prepiranje ce dovesti bas do toka da kalendari budu gotovi u februaru. po meni bi najbolje bilo krenuti sa projektom odmah bez nekog pretjeranog favoriziranja pojedinih auta (clanova) po principu on je najbolji jer je moj jaran.
samo objektivno glasanje bez gore navedenog je posteno + da ako se auto pojedinog clana nadje na glasanju da on ne moze sam glasati za svoje auto jer je po meni to posteno. neko nek se raspita oko cijene izrade istog i vidi za vecu kolicinu da sredi neki popust.
 
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

Haj,evo nudim se za PS dio posla.Mogu i fotkat al ko ce mi platit kartu ili gorivo do Sarajeva,Mostara ... :D

Inace,super ideja,samo da to bude lijepo odradjeno,a ne ciganski napucano ;)
 
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

nije losa ideja

2 km u omegi printanje na A3 format plus plastificirano na jedan znaci moze se staviti dosta auta

ja sam sebi uradio ali za svoj cejf nako malo dosadno mi bilo
 
Član
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

Dobra ideja al' ajd da to i realizujemo, printanje je po meni najmanji problem, a evo imamo i fotografe i PS majstore samo znaci odredit kandidate ...;)
 
Član
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

Lijepa ideja, tacnije jedna od boljih do sada...
Moja preporuka je da idu slike automobila koja idu po takmicenjima za stayling + malo doradjena u ps.
 
Član
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

Sporting je napisao(la):
Lijepa ideja, tacnije jedna od boljih do sada...
Moja preporuka je da idu slike automobila koja idu po takmicenjima za stayling + malo doradjena u ps.

i koliko auta imas mozda 5-6 komada takmicara u styling-u. po meni je prva ideja na mjestu "Auta clanova foruma"
 
Član
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

extra ideja ;)
u potpunosti podrzavam :cool:
 
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

Ici ce AUTOMOBILI SVIH CLANOVA bez ikakvog favorizovanja...Veceras cu se baciti na posao, a sada cu ici u stamparije da vidim cijene...Deyo i Ja cemo se "zauzeti" da to bude PROFI ! Eto usvojeno je...Ici ce po 5 auta i glasanje 3 dana recimo, ako se slazete?;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top