Prijedlog izrada kalendara za nadolazecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

Prijedlog izrada kalendara za nadolazecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

super ideja
 
Član
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

roki_actros je napisao(la):
Ici ce AUTOMOBILI SVIH CLANOVA bez ikakvog favorizovanja...Veceras cu se baciti na posao, a sada cu ici u stamparije da vidim cijene...Deyo i Ja cemo se "zauzeti" da to bude PROFI ! Eto usvojeno je...Ici ce po 5 auta i glasanje 3 dana recimo, ako se slazete?;)

Ko ce pregledati sve te silne aute:icon_question:
 
Član
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

emirEX_sa je napisao(la):
Sporting je napisao(la):
Lijepa ideja, tacnije jedna od boljih do sada...
Moja preporuka je da idu slike automobila koja idu po takmicenjima za stayling + malo doradjena u ps.

i koliko auta imas mozda 5-6 komada takmicara u styling-u. po meni je prva ideja na mjestu "Auta clanova foruma"

ostatak nek se popuni s autima clanova foruma,
uglavnom nek januar bude bmw iceman:D
 
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova f

Ko ce pregledati sve te silne aute:icon_question:
[/quote]

Neka se izaberu auta od clanova koji su vecinom aktivna,u koje je ulozeno dosta truda itd...Jer nema sta bezz tamo sad traziti itd..
Nek se stavi 10auta,iz svake grupe.. I glasati... Eto moj prjedlog..Nema sta sad 5 po pet autaa..ide vrjeme:icon_rolleyes:
 
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

daj je bi volio u decembru da bude auto jer mi je 15 dezembra rodzendan a nije problem za pare a nije vala ni problem izrade tog kalendara mogu je srediti nesto sve komplet ko preavi kalendar ja mislim 10-15 km sve zavisi o kolicini a to se moze i prodavati tqako da nas izadze dzabe :cool:
 
Član
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

ajmo se svi okupiti na stupu zovnut cu ja Lupina da nam uslika auta:D
 
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

ja vam kazem mogobi nam to izganjati dzabe malo ce biti tesko al ja mislim da moze
 
Član
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

Semaitalian je napisao(la):
ja vam kazem mogobi nam to izganjati dzabe malo ce biti tesko al ja mislim da moze

ma nema danas nista djabeee
 
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

ima vjeruj mi

znaci mi slikamo nasa auta za taj kalendar mi dobjemo kalendara koliko ima i auta na kalendaru a on poslje ima pravo da taj kalendar preprodaje
 
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

roki_actros je napisao(la):
Ici ce AUTOMOBILI SVIH CLANOVA bez ikakvog favorizovanja...Veceras cu se baciti na posao, a sada cu ici u stamparije da vidim cijene...Deyo i Ja cemo se "zauzeti" da to bude PROFI ! Eto usvojeno je...Ici ce po 5 auta i glasanje 3 dana recimo, ako se slazete?;)

Nece tu bit ni P od profi ako planirati popuniti kalendar obicnim snap shot-ovima kakve i jesu slike kod vecine auta sa foruma. Dzabe ti i savrsen dizajn kalendara ako ce se nalazit pretamne ili pregorjele slike sa obicnim,bezveznim pozama ;)
 
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

ovaj slika dobro da bi dobro mogo poslje prodati ali bi se morali svi naci na jednom mjestu i dok je ovakvo vrijeme
kako treba
 
Član
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

evo jos jedan post na temu od mene (pored podrske za ideju) i prijedlog da IGY bude fotograf

mislim, neobavezno, ne mora ni pristati itd al' nekako najvise uzivam gledajuci njegove fotke, bilo automobila ili grada ili pak neceg treceg jer ih je dosta postavio na forum

et'o :D
 

LSD

Član
RE: Prijedlog izrada kalendara za nadolzaecu 2010 godinu. Motiv: Automobili clanova forum

IGY za podrucije sarajeva i okolice a Erol za TZ i okolicu:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top