preticanje na punoj liniji

preticanje na punoj liniji

Član
kratko i jasno a u Bosni se svadja i misli svako da ne pametan sto vozi tako hah. alkohol i voznja kazna da je ne moze otplatiti za 5 godina, i naravno bez vozacke. a brza toliko voznja pa isto jaka kazna,

uostalom mi smo poznat narod, jedino nas po dzepu moze smiriti
Mi smo najgluplji narod kada je u pitanju saobracajna kultura. I pjesaci i vozaci, niko nismo normalni...
U Sloveniji sam zivio i radio, i tamo je tada zakon bio takav, da ako si pod dejstvom alkohola, kazna moze biti i preko 1000 evra uz oduzimanje vozacke dozvole,
a vidis, ako si imao preko 1,1 promil alkohola u krvi obavezno te salju kod psihijatra. :D jer nesto nije u redu s tobom jarane, gdje ces tako pijan vozit. :D

Kod nas je zakon preblag i zato cemo imati svasta na cesti. ;)
 
Poslednja izmena:
Član
BhTUNING forum, sve sami penzioner, najzesce rasprave se vode o prosjecnoj potrosnji goriva, kilometrazi i cijenama zamjene ulja, i koji filter kupiti i ovo, kako treba udarat po novcaniku ko se strogo ne pridrzava propisa u saobracaju...
 
Član
Posto sam ja jedan od tih penzionera onda cu vas ostavljati da uzivate u brzinama.
Sve nabolje svim clanovima foruma, sto manje kvarova i puno srece.
Over and out sa ovog foruma.
 
Član
Neki dan sam isao sa mora i Bacini stoje sa radarom na 50 znaku , ja sam isao 60 , ne znam ni ja kako tako sporo , i kontam haj smanjiti cu mozda su ono dole oni , otvoren neki gepekt i 55 prosao kraj njih..
Onda sam se okrenuo i vratio da vidim jos jednom to , otisao , vidio znak 50 opet i smanjio na 50 , e ovako , znaci auto kao da stoji kad ide 50 , razlika u odnosu na 60 je isto kao da ide auto 40 vise na sat...
 
Član
mozda ima onih koji nisu puno u saobracaju. :) Svako je plati jer tesko se strogo pridrzavati ogranicenja :D
Brzu voznju i ja volim, ali nikad ne praktikujem u naseljenom mjestu. Ne daj Boze, samo skontaj da mozes necije dijete ubit.....ruzno mi i zamislit tako neke stvari. Ne daj Boze!
 
Član
BhTUNING forum, sve sami penzioner, najzesce rasprave se vode o prosjecnoj potrosnji goriva, kilometrazi i cijenama zamjene ulja, i koji filter kupiti i ovo, kako treba udarat po novcaniku ko se strogo ne pridrzava propisa u saobracaju...

Tako i jest, al takvi su danasnji RICERI da je sve nabrijano osim masine koja mora da trosi ispod 5 litara!
 
Član
Ja sam dva puta prosao kroz crveno na semaforu,naravno policja me odmah zaustavila,stekajuci se u susednoj ulici i jednom sam presekao 3 pune linije i tu pod rotaciom i zaustave me i opet nista nisam platio,a pusti li me... A to za brzinu,nikad jer ih na vreme uocim :D
 
Top