preticanje na punoj liniji

preticanje na punoj liniji

Član
Ja im se ne zamjeram, posebno kod ovoih lokalnih. Više puta su me pustili nego što su mi napisali kaznu. De što nekad bez kaciga, pa žurim na posao vozačku zaboravim, ne svezan... sve su to sitnice oprostili su mi 500 km kazne minimalno. Vidio bi ja bili vi žalili za 50 km kad vam kao u sloveniji za prelazak ograničenja u naselju pišu kaznu 1000€
Vozimo se na gevindama i 19" nitko nam ni A ne kaže, u hrvatskoj moraš se znojit ako promjeniš dimenziju guma. Ljudi ovo je obećana zemlja, bojim se da nebi bilo malo bprekasno kad to shvatimo

Tu kaznu sam ja imao neki dan,skrili se u šumu i blic,sreca je samo da imam stalni boravak pa sam platio pola iznosa i 9 tacki sad oprez naredni 3 god da nebi ponovo vozacku radio
 
Član
Možda u bosni,ja sam u sloveniji dobio kaznu i tu se brišu nakon 2 god.od dana kad se dobiju,ima opcija na ljekarski da se ide pa se to šalje na neki njihov mup pa ti skinu 4 tacke

U sloveniji jednostavno moraš vozit po pravilima, kazne gule, adrenalin je gdje je 50 vozit 70 :D al zato je autoput za divljanje!
 
Član
Ma i ne deru kod nas kako zasluzimo.
Ja sam prije par godina za prvi maj vozio 82 gdje je ograničenje 40 i naduvao 0,79. Platio 50km kazne a policajcu nisam dao nista, nisam imao kod sebe tad vise.

Poslije godinu dana isti me zaustavi u 3 ujutro, ja jedva stojim. Predjemo kod njega u auto i nakon malo priče opet me pusti i jos mi kaze gdje su patrole da ne idem na njih. Opet nisam dao nista.

Al ih nikad nisam lagao, kada god su me pitali jesi pijan odg je bio jesam.
 
Član
Ma i ne deru kod nas kako zasluzimo.
Ja sam prije par godina za prvi maj vozio 82 gdje je ograničenje 40 i naduvao 0,79. Platio 50km kazne a policajcu nisam dao nista, nisam imao kod sebe tad vise.

Poslije godinu dana isti me zaustavi u 3 ujutro, ja jedva stojim. Predjemo kod njega u auto i nakon malo priče opet me pusti i jos mi kaze gdje su patrole da ne idem na njih. Opet nisam dao nista.

Al ih nikad nisam lagao, kada god su me pitali jesi pijan odg je bio jesam.

Ma ne deru, kakvi...sta ima...Ja vozio 119km/h, ogranicenje 50, dobio 400KM kazne i 2 mjeseca zabrane, a neki dan jedan lik pijan udario u kafic u sred grada, dobio 100km kazne i mjesec zabrane.
 
Član
Ma ne deru, kakvi...sta ima...Ja vozio 119km/h, ogranicenje 50, dobio 400KM kazne i 2 mjeseca zabrane, a neki dan jedan lik pijan udario u kafic u sred grada, dobio 100km kazne i mjesec zabrane.
Ja bih za pijane minimalno hladjenje jedno 3 mjeseca i 500KM kazne.
Ako hoces da pijes i cejfis ima taksi, jaran ili neka treca mogucnost, a ne ugrozavati nekoga ko se ni kriv ni duzan nasao u blizini.

A one suplje, "ja kad popijem ne ugrozavam nikoga" su mi najgore.
 
Član
Ja ga ne pravdam, neka je kaznjen, al su u najmanju ruku pijani isto toliko opasni, po mom misljenju i vise od ovih sto brze voze od pijanih.

Uzmi npr da vozis 80, gdje je 50. Ti realno skoro pa i nisi nikakva opasnost ako je auto novije, ispravno, a dobijes minimum mjesec zabrane i 100KM kao i onaj sto vozi pijan.

Pa ti meni reci da li je to ok.
 
Član
69 preko ogranicenja si vozio, gdje ogranicenje 50, i puno to 400km i 2mj zabrane???
Takvima treba uzeti vozacku za uvijek. I 4000 da ti je kazna bila malo bi bilo.

Ja sam kriv sto sam potpisao ili sto nisam produzio, opet sam dobro usporio kad sam ih primijetio i kad su me skinuli...po zakonu, kazna za taj prekrsaj je od 100 do 400km,od 1 do 2 mjeseca zabrane, drot na cesti ne moze nikako pisati maksimalnu kaznu, nju samo sud moze odrediti.
 
Član
Vi tacno niste normalni, pa vidite li vi ta sta se bunite? vozite 50,60 preko ogranicenja. pa vama treba oduzeti godinu dana, hiljada kazne i sve ispocetka polagati. De ne serite da prostite. haj ti budi mudonja pa bilo gjde van bih vozi tako, zabrana godinama voznje hiljade eura kazne i svasta nesto. ja sam mislio da na ovom forumu se da pricati,
 
Član
Ja ga ne pravdam, neka je kaznjen, al su u najmanju ruku pijani isto toliko opasni, po mom misljenju i vise od ovih sto brze voze od pijanih.

Uzmi npr da vozis 80, gdje je 50. Ti realno skoro pa i nisi nikakva opasnost ako je auto novije, ispravno, a dobijes minimum mjesec zabrane i 100KM kao i onaj sto vozi pijan.

Pa ti meni reci da li je to ok.
Vidi drug... neko pametniji i od mene i od tebe se nasao i rekao da je tu max dozoljena brzina 50kmh...predpostavljam da je bilo naseljeno mjesto sto je jos gore.
Oni sto voze pod uticajem alkohola, ne da bi im odzeo vozacku nego bih i u zatvor poslao.
Alen, nemam nista licno protiv tebe, nemoj sta zamjeriti al posluzio si mi kao primjer.
 
Član
Vi tacno niste normalni, pa vidite li vi ta sta se bunite? vozite 50,60 preko ogranicenja. pa vama treba oduzeti godinu dana, hiljada kazne i sve ispocetka polagati. De ne serite da prostite. haj ti budi mudonja pa bilo gjde van bih vozi tako, zabrana godinama voznje hiljade eura kazne i svasta nesto. ja sam mislio da na ovom forumu se da pricati,
Kad sam polagao vozacki u swe pricao mi inspektor da je par dana ranije polagao momak od 18(ponovo) jer mu je oduzeta vozacka.
Razlog je zato sto je vozio 15ak km/h brze gdje je bilo ogranicenje 30km/h
 
Član
Kad sam polagao vozacki u swe pricao mi inspektor da je par dana ranije polagao momak od 18(ponovo) jer mu je oduzeta vozacka.
Razlog je zato sto je vozio 15ak km/h brze gdje je bilo ogranicenje 30km/h
kratko i jasno a u Bosni se svadja i misli svako da ne pametan sto vozi tako hah. alkohol i voznja kazna da je ne moze otplatiti za 5 godina, i naravno bez vozacke. a brza toliko voznja pa isto jaka kazna,

uostalom mi smo poznat narod, jedino nas po dzepu moze smiriti
 
Top