PRESELJEN FORUM NA SERVER SOLUCIJA.BA / Ukoliko primjetite probleme u radu pisite OVDJE

PRESELJEN FORUM NA SERVER SOLUCIJA.BA / Ukoliko primjetite probleme u radu pisite OVDJE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pa necemo sad pretjerivati..

Kao da ovo nije dovoljno..

odgovoriupreseljenforum.png
 
Član
to je nesto do tebe. meni normala dolaze ta obavjestenja. moguce da ti je neko procitao poruku na tvom kompu, pa ti nije nist govorio heheheh :D
 
Administrator
emir_89 je napisao(la):
to je nesto do tebe. meni normala dolaze ta obavjestenja. moguce da ti je neko procitao poruku na tvom kompu, pa ti nije nist govorio heheheh :D

hehe jbg meni ne dolaze notifikacije... ajd napravit ce se ;) nije frke ;)
 
de tita vam, rijesite ovo sa novim clanovima. u posljednje vrijeme ih stvarno ima previse, ko padobranci samo ulete u neku temu. postaje neozbiljno
 

MTR

Član
ako moze , mislim ne bi bilo lose malo muzike u pozadini :lol::lol::lol::lol:

dajte ba ljudi polako , daj ovo daj ono , ajmo svi po petaka za unapredjenje foruma , pa ni na Teamspeed-u nemaju ovakve stvari a voze auta od po' miliona :D
 
Član
Sta je sa "komentari" koji stoji u projektu gdje ostali clanovi mogu komentarisati, recimo ja sam sad pogledao sta je Edo_16v stavio na vozilo i hocu da komentarisem... kad nema shortcut-a
Meni nepada napamet da ja trazim medju milion projekata edinu ibizu da bi nabacio komentar.. nebi bilo lose kad bi vratili shortcut "komentari" il kako vec ;)
 
BHT Ovisnik
ocel biti smajlici na quick replay ,bar ovi standarni :icon_eek::icon_rolleyes: :cool:;):D:icon_smile:
 
Član
Meni kad probam da ukljucim "Prati ovu temu"
dode ovo "Greška u odgovarajućem kodu. Pristupate li ovoj funkciji ispravno? Molimo idite nazad i probajte ponovo."
 
Član
jeli se samo meni ovo sve promijenilo i samo ja vidim:icon_question::icon_question::icon_question::lol::lol::lol::lol::lol::lol: extra je novi izgled foruma:icon_biggrin::icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top