PRESELJEN FORUM NA SERVER SOLUCIJA.BA / Ukoliko primjetite probleme u radu pisite OVDJE

PRESELJEN FORUM NA SERVER SOLUCIJA.BA / Ukoliko primjetite probleme u radu pisite OVDJE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Uspjesno je preseljen forum na solucija.ba server..

Zbog ucitavanja DNS-ova nekome jos nije proradio forum i dalje vidi poruku "U toku je preseljenje na novi server itd.."

U naredna 24 sata ce svima proraditi.. Brzina ucitavanja DNS zavisi od vaseg internet provajdera..

Ukoliko primjetite neke nedostatke u radu foruma (a da to nisu notifikacije itd) pisite ovdje da radimo korekcije..

Hvala na strpljenju. BH TUNING TEAM ;)
 
Član
RE: PRESELJEN FORUM NA SERVER SOLUCIJA.BA / Ukoli primjetite probleme u radu pisite OVDJE

opet ne mogu otvorit teme direktno,nego moram gore ukucat broj stranice,pa da je otvori...pa et,cijenio bih ako bi se to rijesilo;)
 
Legend
RE: PRESELJEN FORUM NA SERVER SOLUCIJA.BA / Ukoli primjetite probleme u radu pisite OVDJE

edoze je napisao(la):
opet ne mogu otvorit teme direktno,nego moram gore ukucat broj stranice,pa da je otvori...pa et,cijenio bih ako bi se to rijesilo;)

nije to do servera,to je do foruma,najvjerovatnije da se taj problem ne moze ni rijesiti nego se mora popuniti o broj stranica koji fali da bi stranica ponovo radila kako treba

inace forum radi osjetno brze,svaka cast:cool:
 
Član
RE: PRESELJEN FORUM NA SERVER SOLUCIJA.BA / Ukoli primjetite probleme u radu pisite OVDJE

ma znam nexa,al,dosadilo mi pamtit u kojoj je temi koja stranica zadnja:lol:
pa,ako im nije zahmetli i ako je moguce rijesit,ne bi bilo lose :)
 
Legend
RE: PRESELJEN FORUM NA SERVER SOLUCIJA.BA / Ukoli primjetite probleme u radu pisite OVDJE

ma i ja bi edo da se rijesi,al izgleda da nema fajde:icon_biggrin:
 
Član
RE: PRESELJEN FORUM NA SERVER SOLUCIJA.BA / Ukoli primjetite probleme u radu pisite OVDJE

sta imas pamtiti, ako nece za 1 manja, kucaj za 10 manju i onda idi jednu po jednu naprijed, za sve ima rjesenje... heheh :icon_biggrin: btw, sto rece nexa, sad je dosta brze... ;)
 
Član
RE: PRESELJEN FORUM NA SERVER SOLUCIJA.BA / Ukoli primjetite probleme u radu pisite OVDJE

Trenutno testirajte brzinu itd a o tim problemima cemo poslije :cool:
 
Član
RE: PRESELJEN FORUM NA SERVER SOLUCIJA.BA / Ukoli primjetite probleme u radu pisite OVDJE

Sto se tice ovih podataka od juce odgovorni kazu da ih mogu vratiti ali da ce nestati ovi od danas tako da je bolje da ne diraju..
 
Legend
RE: PRESELJEN FORUM NA SERVER SOLUCIJA.BA / Ukoli primjetite probleme u radu pisite OVDJE

sto se tice brzine meni extra radi;)
 
Administrator
RE: PRESELJEN FORUM NA SERVER SOLUCIJA.BA / Ukoli primjetite probleme u radu pisite OVDJE

brzina odlicna ;);)
 
Član
RE: PRESELJEN FORUM NA SERVER SOLUCIJA.BA / Ukoli primjetite probleme u radu pisite OVDJE

Cekajte dok bude 500 online, onda ce mo znati kakva je brzina. Za sada je dobro..
 
Početnik
RE: PRESELJEN FORUM NA SERVER SOLUCIJA.BA / Ukoli primjetite probleme u radu pisite OVDJE

meni nema notifikacija...:icon_confused:
 
Član
RE: PRESELJEN FORUM NA SERVER SOLUCIJA.BA / Ukoli primjetite probleme u radu pisite OVDJE

Nema ih zadnja 3 mjeseca, sreca pa si odmah vidio

:smajli33:
 
Član
RE: PRESELJEN FORUM NA SERVER SOLUCIJA.BA / Ukoli primjetite probleme u radu pisite OVDJE

brzina je odlicna, svaka cast na trudu samo naprijed ;) ;) ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top