PRESELJEN FORUM NA SERVER SOLUCIJA.BA / Ukoliko primjetite probleme u radu pisite OVDJE

PRESELJEN FORUM NA SERVER SOLUCIJA.BA / Ukoliko primjetite probleme u radu pisite OVDJE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
edo_16v je napisao(la):
i kod mene sve ok, daj print screen

evo ovo me ubi, na naslovu teme 10 stranica a unutra 20

isto kad odgovorim na post vrati me na polovinu stranica...

koristim firefox sa zadnjim updateom, win 7

[attachment=36547]
 

Prilozi

  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    212,2 KB · Pregleda: 15
Član
Evo vidis kod mene

pohvalekritikeprijedloz.png
 
Član
Meni u ovim postavkama profila, gde pratim teme po kojama sam pisao ne izbacuje kad neko pise posle mene....
 
RE: PRESELJEN FORUM NA SERVER SOLUCIJA.BA / Ukoliko primjetite probleme u radu pisite

edo_16v je napisao(la):
Evo vidis kod mene

pohvalekritikeprijedloz.png

E jbem li ga onda,evo i na telefonu kao i na drugom racunaru isti problem..... Onda je to meni neko na profil nastimao hehee,ne kontam fakat sta je,znaci na 4razlicita kompa probam,evo i ne telefonu ali opet isto.....
 
Član
jedan prijelog

posto je sve vise i vise clanova koji pisu i postavljaju teme a nisu se predstavili

da se uvede neka automatska zabrana pisanja dok se ne predstave:icon_question:
 
Administrator
tako je i bilo do pada foruma... i ja se slazem sa tim... ni ne procita pravila odma otvara neke teme...
 
Član
evo moj prijedlog, da prilikom bana osim razloga bana, pise i ko je banovao... necu sad nikakve kritike pisat, da ne bude da se zalim javno :D to je samo prijedlog, nije zalba...
 
Ja nemam nikakvih problema ;) svaka cast na svemu do sad

prijedlog da se vrati na staro ako je u mogucnosti da ne mogu novi clanovi pisati teme dok se ne predstave i da projekte ne moze niko komentarisati osim autora projekta sto je i logicno,

zamolio bih nekog od admina da obrise moj post u projektu

http://www.bhtuning.com/golf-mk1-by-srecko-postavljena-sedista-d-t-16676-6.html#pid740134

ima moj jedan post greska je do mene da pa i ispravim zahvaljujuci administratorima foruma :cool:

Unaprijed hvala
 
Član
GolFanatiCars je napisao(la):
Ja nemam nikakvih problema ;) svaka cast na svemu do sad

prijedlog da se vrati na staro ako je u mogucnosti da ne mogu novi clanovi pisati teme dok se ne predstave i da projekte ne moze niko komentarisati osim autora projekta sto je i logicno,

To ce Deyo srediti, trenutno mu je komp u kvaru :icon_biggrin:
 
Administrator
da li moze da se napravi da kad se primi PP ikonica PP promijeni, da bude kao zatvorena ili da promijeni boju, ili da pise broj kao pored notifikacija ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top