Pontiac Firebird GTA

Pontiac Firebird GTA

Auto ti je top, inace od svih americkih auta volim Pontiac-a GTO (novije modele), a tebi svaka cast sto
si preuzeo odgovornost oko ovoga, sretno sa daljnim radovima!
 
shone190 je napisao(la):
Onda je doslo na red skidanje enterijera, nekih delova motora, lakiranje stopaljki i kupovina retrovizora koji je falio:





Posle je poskidan ceo enterijer i odnet na hemijsko ciscenje:





Uskoro je stigla i knjizica sa Amazon-a :)


Kupio sam i kuciste ventilatora posto je moje bilo polomljeno totalno:



Cale mi je tapacirao stranice:




Pre 5 dana sam odjavio garazu jer sam zavrsio sve radove za koje mi je bila potrebna, pa sam iskoristio priliku da uslikam autic pre nego stavim ceradu preko njega:













Malopre doneo kozu oko menjaca koju je cale tapacirao:




U januaru drugarima krece kontejner iz USA sa dva auta i prostorom za brdo delova :), tako da tu porucujem mnogo toga kao sto je set za reparaciju menjaca, hladnjak, prednje i zadnje plocice, zadnji lonac, filteri vazduha, ulja i benzina, zupcasti kais, kablovi, svecice, kapa..., a do tada ce autic da cuci ispred zgrade :)









Koje su marke filteri?
 
Član
Danas kupio cetiri gume 245/55/R16, a pre par dana sam montirao zvucnike u fabricka mesta pored zadnjih sedista, ostaje jos da se preko stavi maska ali ce to ici tek nakon sto presvucem komplet nebo.






=
 
Član
Krenuli su radovi na autu, remontovan je komplet alnaser posto je zezao, a kako i ne bi zapek'o kad 6 godina nije zaverglao :)
Danas sam uzeo player i pojacalo Pioneer.



 
Član
Evo je i kutija koja je radjena po projektu sa net-a tako da staje tacno u "rupu" u gepeku :)

Sutra treba da stignu i dva drajvera od 10", pa cu je privesti kraju.

 
Top