Pontiac Firebird GTA

Pontiac Firebird GTA

Član
Burt Reynolds style :icon_smile:
Auto je živa ikona, svaka čast što si ga spasio od sigurne propasti ali i na trudu oko detalja :cool:
 
Član
super
kad stize kontejner ocel bit neki novi sllikica radova umontiriravanje tih dijelova sto si kupio pravio i slicno ?:icon_smile:
 
Član
Porudzbina je za mesec i nesto dana, pomerena malo posto dolazi jos jedan auto neplanirano (Mustang) i treba vremena da se prikupe delovi za njega :)
 
Član
e buraz jesi ga rastavio,svaka cast,dobro si poceo sa sredjivanje,pravo fino napredujes,siguran sam da ce od ovog da bude nesto,vec je toliko truda ulozeno,svaka cast,samo naprijed,ubacuj nam slike da vidimo daljnje radove:)
 

gox

Član
extra auto imo sam istog crvenog samo sto je moj bio targa al trosi :icon_smile:
 
Član
uuuuu svidja mi se ova masina.... extra je ....volim ovakva auta nenormalno....sretno sa sredivanjem ...i izvjestavaj nas redovno ;)

;);)
 
:icon_eek::icon_eek::icon_eek:

Muscle car mogu misliti zvuka kad zagrmi :lol::lol::lol:

Svaka cast spasio si ga od propasti :cool::cool:
 
shone190 je napisao(la):
Evo da predstavim drugi autic koji imam i koji sam kupio pre 3 meseca sa ciljem da ga u potpunosti sredim. U pitanju je Pontiac Firebird GTA, 1988g, V8, 5733ccm, 235KS i 450Nm :)

Ovo su slike kada sam ga kupio i slepao 250 km posto je auto neregistrovan vec 6 godina :)







Ubrzo sam iznajmio garazu i "opalio" jos koju slicicu:




url=http://www.postimage.org/image.php?v=Pq1HdSnr]
92492764.th.jpg
[/url]








Pozz,Shone!
 
Top