Ponovio se

Ponovio se

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Eko

Član
Djesi trkac nisam te prepoznao !
Znam ja dobro sta znaci ne secunda nego i stotinka , et vidim koliko i ti znas , trkacu.
Znam ja da je to staro auto , i da su mu opale performance od 85-te.. ali nemora znaciti i da su mu skroz otisle, sve zavisi od odrzavanja isto, npr : moj bmw je takodjer bio 85-86 godiste... u papirima pise da mu je max. speed 175 km/h , koliko sam ga i ja vozio prije nekolka mjeseca, sto znaci da nije toliko izgubio..
Ovaj put ti nisam nista odgovorio na ovo "balo balavi" , samo te upozorvam ( ne prijetim ) da ne vrijedjas vise ... a za ovo liniju , naravno da nismo u istoj klasi ... ti si puno sporiji od mene ...
Ne znam sta ti je toliko krivo ... uvijek ima brzi muahha
 
@Tepsija
E moj tepsija,vidim da ste vi neke PAJDE tako da si se ti sada ukljucio u raspravu da branis njega ali zaboli me za vas obadvojicu...
Vidim da prozivas nase neznanje i da nas nazivas "cyber trkacima" e moj tepso pa sto nas neuvjeris onda u svoje znanje o autima pa nam pomognes malo,nesto nas naucis,i tako to...Ajd ja bar znam kako se pravilno pise Alpine...nikada necu napisati Alpina...a vidis nisam znalac oko toga a ti ko jesi...
I molim te sto ubacujes punta svog u ovu raspravu kad ga niko nije spomenuo...kazes Punto 1.2 je smijesan za tvog punta...ma daj mani se te seljacke politike MOLIM TE...


A sto se tice moga copy/paste-a reci sam jel se bolje razbacivat ciframa o ubrzanju ili malo prosurfat i rijesiti sve dileme...ja npr. naucio sam mnogo stvari na netu...i ja sam stavio samo cinjenicu da je ubrzanje od 0-100 9,7sec.. i to ne mozes pogrijesiti...ja sam to kopirao sa nekog vw club-a tako da mislim da ne grijese...

I molim te nemoj vise da nas prozivas na taj seljlacki nacin tipa "pozdrav brzi i zestoki"...
 
Član
Eko je napisao(la):
Ovaj put ti nisam nista odgovorio na ovo "balo balavi" , samo te upozorvam ( ne prijetim ) da ne vrijedjas vise ... a za ovo liniju , naravno da nismo u istoj klasi ... ti si puno sporiji od mene ...
Ne znam sta ti je toliko krivo ... uvijek ima brzi muahha

Maca nemoj to pisati... To ti ne valja...
 
Eko je napisao(la):
Djesi trkac nisam te prepoznao ! Znam ja dobro sta znaci ne secunda nego i stotinka , et vidim koliko i ti znas , trkacu.
Znam ja da je to staro auto , i da su mu opale performance od 85-te.. ali nemora znaciti i da su mu skroz otisle, sve zavisi od odrzavanja isto, npr : moj bmw je takodjer bio 85-86 godiste... u papirima pise da mu je max. speed 175 km/h , koliko sam ga i ja vozio prije nekolka mjeseca, sto znaci da nije toliko izgubio..
Ovaj put ti nisam nista odgovorio na ovo "balo balavi" , samo te upozorvam ( ne prijetim ) da ne vrijedjas vise ... a za ovo liniju , naravno da nismo u istoj klasi ... ti si puno sporiji od mene ...  
Ne znam sta ti je toliko krivo ... uvijek ima brzi muahha

1.jesam li ja spomenuo da sam trkac...
2.ko je rekao da ja nisam sporiji od tebe...i ko je rekao da mi je krivo...

MACA evo ja ne upozoravam vise ja sada otvoreno PRIJETIM pred svima da ti je bolje da me vise ne spominjes...
 

Eko

Član
Vidim i ja da ste Dino i ti takodjer neke PAJDE pa reko da se i meni neko pridruzi ;)

Stvarno ne znam odakle ikako rasprava ... kazes meni nesta za godine a i ti se ponasas u skladu 15-ogodisnjaka : " moj auto je brzi - moj tata je jaci "
De ba , tu smo svi zajedno, volimo isto ... ako kazem da ide 8.7 sec 0-100 km/h onda ide toliko... a mozemo to i provjeriti .... samo se bezveze svadjamo.
 

Eko

Član
btw... eo ti performance :
Performans
0 - 80 km/h 5.5 s
0 - 60 mph 8.1 s
0 - 100 km/h 8.7 s


0 - 400 m Hızlanma 16.6 s
0 - 1000 m Hızlanma 30.7 s
Son Sürat 190 km/h (118.1 mph)

copy/paste
 
Član
Eko je napisao(la):
Vidim i ja da ste Dino i ti takodjer neke PAJDE pa reko da se i meni neko pridruzi ;)

Maca ja sam vec jednom dobio ban od Ede radi toga sto je jedan KLOC Fiesta_Boy-a pokusavao da nadmudri nekim lazima i prevarama... Tako da sam uvijek na strani prijatelja samo da se zna...
 
Eko je napisao(la):
Vidim i ja da ste Dino i ti takodjer neke PAJDE pa reko da se i meni neko pridruzi ;)

Stvarno ne znam odakle ikako rasprava ... kazes meni nesta za godine a i ti se ponasas u skladu 15-ogodisnjaka : " moj auto je brzi - moj tata je jaci " De ba , tu smo svi zajedno, volimo isto ... ako kazem da ide 8.7 sec 0-100 km/h onda ide toliko... a mozemo to i provjeriti .... samo se bezveze svadjamo.

Sto se tice pajda imam ih na ovom forumu jaaako puno,ali ovaj Dino mi je nekako najdrazi,ccc:D

ajde mi samo pokazi MOLIM TE gdje sam ja to spomenuo svoje auto,maca ti si ga spomenuo sam...i gdje sam ja to napisao da je moj auto brzi...ajd nadji mi to i ja cu ti se fino izvinuti i prekinuti raspravu...
 

Eko

Član
Kako se lahko lozite u pm... i sve zavrsavate prijetnjama ?
Sad bih se ja trebao prepasti i usutiti ?
Samo da napomenem ... tvoj haver je prvi poceo srati i napisao da nemam pojma o autu ...
jeli morao bas to napisati .. jeli mogao fino napisati bez toga ?
Jbg onda sam se morao braniti , ili ne ? Ok jaran ti je , i meni je tepSIJA i branio me jer ste vas dvojica odmah poceli s prijetnjama.... nepotrebnim stvarno. Zato i jesmo tu gdje jesmo svi , jer sve zavrsava nasiljem, umjesto razgovorom i pricom.
Et sto se mene tice ... ja sam ZA da prestane vrijedanje i podjebavanje koje je stvarno nepotrebno.... jel ok ?
 

Eko

Član
Fiesta_Boy je napisao(la):
Eko je napisao(la):
Vidim i ja da ste Dino i ti takodjer neke PAJDE pa reko da se i meni neko pridruzi ;)

Stvarno ne znam odakle ikako rasprava ... kazes meni nesta za godine a i ti se ponasas u skladu 15-ogodisnjaka : " moj auto je brzi - moj tata je jaci " De ba , tu smo svi zajedno, volimo isto ... ako kazem da ide 8.7 sec 0-100 km/h onda ide toliko... a mozemo to i provjeriti .... samo se bezveze svadjamo.

Sto se tice pajda imam ih na ovom forumu jaaako puno,ali ovaj Dino mi je nekako najdrazi,ccc:D

ajde mi samo pokazi MOLIM TE gdje sam ja to spomenuo svoje auto,maca ti si ga spomenuo sam...i gdje sam ja to napisao da je moj auto brzi...ajd nadji mi to i ja cu ti se fino izvinuti i prekinuti raspravu...

okey, nisam ja trebao zajebavati tvoje auto ... to je samo sto si ti poceo prvim svojim postom , kako ja nemam pojma o autu a kupio ga...
Jesi morao bas tako pozeljeti mi srecu s autom ?
 
Eko je napisao(la):
Fiesta_Boy je napisao(la):
Eko je napisao(la):
Vidim i ja da ste Dino i ti takodjer neke PAJDE pa reko da se i meni neko pridruzi ;)

Stvarno ne znam odakle ikako rasprava ... kazes meni nesta za godine a i ti se ponasas u skladu 15-ogodisnjaka : " moj auto je brzi - moj tata je jaci " De ba , tu smo svi zajedno, volimo isto ... ako kazem da ide 8.7 sec 0-100 km/h onda ide toliko... a mozemo to i provjeriti .... samo se bezveze svadjamo.

Sto se tice pajda imam ih na ovom forumu jaaako puno,ali ovaj Dino mi je nekako najdrazi,ccc:D

ajde mi samo pokazi MOLIM TE gdje sam ja to spomenuo svoje auto,maca ti si ga spomenuo sam...i gdje sam ja to napisao da je moj auto brzi...ajd nadji mi to i ja cu ti se fino izvinuti i prekinuti raspravu...

okey, nisam ja trebao zajebavati tvoje auto ... to je samo sto si ti poceo prvim svojim postom , kako ja nemam pojma o autu a kupio ga...
Jesi morao bas tako pozeljeti mi srecu s autom ?

Ajd priznajem malo sam ga zasro s tim na pocetku...al to je povuklo cijelu zbrku i prepucavanje...pa da neduzimo sa sranjima
Evo sada ti zelim svu srecu sa novim autom, i puno prijedjenih kilometara bez kvara,da te sluzi...
 

Eko

Član
Fiesta_Boy je napisao(la):
Eko je napisao(la):
Fiesta_Boy je napisao(la):
Eko je napisao(la):
Vidim i ja da ste Dino i ti takodjer neke PAJDE pa reko da se i meni neko pridruzi ;)

Stvarno ne znam odakle ikako rasprava ... kazes meni nesta za godine a i ti se ponasas u skladu 15-ogodisnjaka : " moj auto je brzi - moj tata je jaci " De ba , tu smo svi zajedno, volimo isto ... ako kazem da ide 8.7 sec 0-100 km/h onda ide toliko... a mozemo to i provjeriti .... samo se bezveze svadjamo.

Sto se tice pajda imam ih na ovom forumu jaaako puno,ali ovaj Dino mi je nekako najdrazi,ccc:D

ajde mi samo pokazi MOLIM TE gdje sam ja to spomenuo svoje auto,maca ti si ga spomenuo sam...i gdje sam ja to napisao da je moj auto brzi...ajd nadji mi to i ja cu ti se fino izvinuti i prekinuti raspravu...

okey, nisam ja trebao zajebavati tvoje auto ... to je samo sto si ti poceo prvim svojim postom , kako ja nemam pojma o autu a kupio ga...
Jesi morao bas tako pozeljeti mi srecu s autom ?

Ajd priznajem malo sam ga zasro s tim na pocetku...al to je povuklo cijelu zbrku i prepucavanje...pa da neduzimo sa sranjima
Evo sada ti zelim svu srecu sa novim autom, i puno prijedjenih kilometara bez kvara,da te sluzi...

tako i treba. PEACE :D
hvala puno ... mada tesko bez kvarova jer kako Edo kaze " Gomila Troskova i Investicija " :icon_biggrin: al vidjecemo
 
Član
Eko je napisao(la):
Kako se lahko lozite u pm... i sve zavrsavate prijetnjama ?
Sad bih se ja trebao prepasti i usutiti ?
Samo da napomenem ... tvoj haver je prvi poceo srati i napisao da nemam pojma o autu ...
jeli morao bas to napisati .. jeli mogao fino napisati bez toga ?
Jbg onda sam se morao braniti , ili ne ? Ok jaran ti je , i meni je tepSIJA i branio me jer ste vas dvojica odmah poceli s prijetnjama.... nepotrebnim stvarno. Zato i jesmo tu gdje jesmo svi , jer sve zavrsava nasiljem, umjesto razgovorom i pricom.
Et sto se mene tice ... ja sam ZA da prestane vrijedanje i podjebavanje koje je stvarno nepotrebno.... jel ok ?

Maca ti si poceo nesto sa upozorenjima... F_B ti je postavio brojeve tj. ubrzanje od 0-100 i ubrzanje na 402 m koja ti zelis, hoces ili sta vec da osporis iako su to fabricki podatci... Shvati jedno da svako auto gudi performanse koje je imalo kada je tek izaslo iz fabrike (osim ako se nije nesto cackalo :icon_twisted:)... Golf je 22 godine star i normalno je da je izgubio dosta na ubrzanju... Ako si nesto radio na motoru napisi pa da nam zacepis usta svima... Ponovo ti kazem da na slijedecem SR izadjes radi mjerenja vremena i ako bude tacno to sto si ti napisao (a ne bude edit) ja cu ti se javno ispricati...

A sada dosta o svadjama i raspravama... Ne zelima da procitam niti jedan post s prijetnjama, pod*ebavanjima ili omalovazavanja tudjih auta...
 
Član
Da, da... Sretno s autom, da se navozas i bolje da promjenis... Recimo s nekom Bembarom ...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top