Ponovio se

Ponovio se

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Eko

Član
Kao sto rekoh , na ljeto ide neko auto , pa evo ga :

Golf 2 GTI 1.8 8v 82 kw 1985 god.
0-100 km/h 8.7 sec
0-400 m 16.6 sec
Odmah sam mu uradio sportsi auspuh Nes Sport , uskoro felge, gume i spustiti ...
eo i slike :



 
Administrator
dobar je to auto nek je sa srecom, al mogao si uzeti i 16v tu je negdje potrosnja
 

Eko

Član
nismo je napisao(la):
dobar je to auto nek je sa srecom, al mogao si uzeti i 16v tu je negdje potrosnja

LoL

prvo : sta ti mislis koliko trosi ovaj golf ?
drugo : znas li kako je tesko naci 16-ku a da valja
trece : mislis da su po cijeni tu negdje ?
 
Legend
Joj eko komentara ti, pa momak ti nije nista lose rekao. 16ku mozes naci bez problema, a imaj u vidu da je to samo prastari golfa dva, tako da prica o tome u kakvom je stanju nepije vode, u kakvom ce stanju bit, istom ko i ta tvoja, zgazena staro je to kamaru godina.
 
Član
Eko je napisao(la):
nismo je napisao(la):
dobar je to auto nek je sa srecom, al mogao si uzeti i 16v tu je negdje potrosnja

LoL

prvo : sta ti mislis koliko trosi ovaj golf ?
drugo : znas li kako je tesko naci 16-ku a da valja
trece : mislis da su po cijeni tu negdje ?

prvo i jedino:
ovo auto( ako je fabricki motor a sudeci po kw jeste) nikad neces natjerati na 100kmh za 8.7 ako bude 10sec odlicno. 16vKR ide toliko po fabrickim podacima do 100
 

Eko

Član
@ daki , nisam ni ja nista lose mislio ... no hard feelings.. samo kazem da je tesko naci dobru 16-ku, ili ako ima skupe su ... ja sam ovo platio 2500 km , mislis da sam mogao naci 16-ku za te pare ?

@ AL_Galone smijes se kladiti ?
 
Član
Eko je napisao(la):
@ daki , nisam ni ja nista lose mislio ... no hard feelings.. samo kazem da je tesko naci dobru 16-ku, ili ako ima skupe su ... ja sam ovo platio 2500 km , mislis da sam mogao naci 16-ku za te pare ?

@ AL_Galone smijes se kladiti ?

Naravno da se smijem kladiti (ako nije nista radjeno na motoru) taj auto ni za milion godina nece na 100 na sat za to vrijeme!
Samo cime si ti to mislio izmjeriti?
 
Administrator
eko- ja sam ti rekao svoje misljenje nisam htio da te uvrijedim, koliko trosi gti 8v (vozao godinu dana) a koliko 16v znam razlika neprimjetna, a brzina ogromna razlika....
cijene i 8v i 16v su tu negdje, vise stvar srece i trenutka kupovine, a stanje tih auta na nasim cestama je isto zavisi ko je vozao i kako je odrzavao...

PS.. samo da kazem da sam ja yettu GTI 8v 87god, met.plava, crvene opruge, alesio 14" felge, digitalna tabla, ricaro sjedista,alarm i centralna,duboke karambolke, tek lakirana -ektra stanje prodao za 3200KM prije godinu i pol
 
Član
Auto je dobro ali to 8 sec do stoje teško jarane!

Kod mene audi 85 Kw a tvornički 9,7 do 100.

To kod tebe nisu tvorničke statistike!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top