Ponovio se

Ponovio se

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Eko je napisao(la):
Al_Galone je napisao(la):
Eko je napisao(la):
hvala svima , btw neko je gore rekao da sklonim dodatna svjetla... vec uradjeno ;)
onda za Kena , ne brini nece biti seljakluka , samo fele , gume i spustiti , a kao sto Mijo rece , nista od dubokih branika najverovatnije... a kupio sam ga tu u GZ od komsije , drugi vlasnik, covjek radi na tehnickim pregledima vozila...
a za Fiestu_Boy-a ... tebi eto ide 10 sec 0-100 km/h pa cemo na liniju jednom , pa ces vidjeti koliko ide brze od tvog Punta 2000 god. ili koja je vec...

Super mozes i samnom onda na liniju i moj bmw ide oko 10,5 sec do 100 po fabrici,i onda cemo znati i rijesiti sve dileme.
Ako je istina to sto ti tvrdis trebao bi me oderati bar za 5-6 duzina auta.
Kad god budes spreman samo zovni ;)

tako ce i biti :))
ajd da se ne svadjamo bezze, kad naletim jednom na meet pa cemo oprobati ...
tu smo svi zajedno ;)

ti si izgleda pogresno shvatio ovu diskusiju, tj ja se baram nisam svadjao nego sam ti pokusavao dokazati svoje glediste tvojih brojki.
:) naleti na meet i przimo onda ( a ko ce koga .... eeeee) :D:D:D
 
Član
japo jao sto napadose covjeka dajte ba sta ste se uzivila auta stara 20 god i da idu ispod 10 sec eko nemastaj bogati
nek je sa srecom auto i neradi nista na njemu samo deri i skupljaj pare za kakvog vr-a pusti se dvojke....
 

Eko

Član
Al_Galone je napisao(la):
Eko je napisao(la):
Al_Galone je napisao(la):
Eko je napisao(la):
hvala svima , btw neko je gore rekao da sklonim dodatna svjetla... vec uradjeno ;)
onda za Kena , ne brini nece biti seljakluka , samo fele , gume i spustiti , a kao sto Mijo rece , nista od dubokih branika najverovatnije... a kupio sam ga tu u GZ od komsije , drugi vlasnik, covjek radi na tehnickim pregledima vozila...
a za Fiestu_Boy-a ... tebi eto ide 10 sec 0-100 km/h pa cemo na liniju jednom , pa ces vidjeti koliko ide brze od tvog Punta 2000 god. ili koja je vec...

Super mozes i samnom onda na liniju i moj bmw ide oko 10,5 sec do 100 po fabrici,i onda cemo znati i rijesiti sve dileme.
Ako je istina to sto ti tvrdis trebao bi me oderati bar za 5-6 duzina auta.
Kad god budes spreman samo zovni ;)

tako ce i biti :))
ajd da se ne svadjamo bezze, kad naletim jednom na meet pa cemo oprobati ...
tu smo svi zajedno ;)

ti si izgleda pogresno shvatio ovu diskusiju, tj ja se baram nisam svadjao nego sam ti pokusavao dokazati svoje glediste tvojih brojki.
:) naleti na meet i przimo onda ( a ko ce koga .... eeeee) :D:D:D

oke , dog. :D
@ xr4iboy
Mislis da nema auto koje ide ispod 10 sec., koje je staro 20 god.. e pa ne slazem se s tobom, auto ako je odrzavano, garazirano... moze ici ako ne i isto kao i bubam 1985-te... zar nije tako ?
 
Član
Eko je napisao(la):
Fiestu_Boy-a ... tebi eto ide 10 sec 0-100 km/h pa cemo na liniju jednom , pa ces vidjeti koliko ide brze od tvog Punta 2000 god. ili koja je vec...

moze zakacit i tebe i tog GTI-a za kuku i vuci po gradu i da se useres od straha. da je 16V pa hajd al 8V mu ne moze ni prismrdit. vidi se da danasnji svijet ne vidi dalje od golfa 2 dizela i u najboljem slucaju GTI 8V. za one sa 16V svaki respekt jer ti ljudi znaju sta voze sto mogu potvrditi alen_p i edo_16V.
 
Član
xr4iboy je napisao(la):
skupljaj pare za kakvog vr-a pusti se dvojke....

upravo tako ili kupi punta 1.4 GT TURBO (135KS) pa svima u svojoj klasi deri guzove

<object width="425" height="350"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/2A7B_fLdTbE"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/2A7B_fLdTbE" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350"></embed></object>

<object width="425" height="350"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/IRrTxJKbSPs"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/IRrTxJKbSPs" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350"></embed></object>

<object width="425" height="350"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/qDmF9Vq-95Q"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/qDmF9Vq-95Q" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350"></embed></object>
 

Eko

Član
emirEX_sa je napisao(la):
Eko je napisao(la):
Fiestu_Boy-a ... tebi eto ide 10 sec 0-100 km/h pa cemo na liniju jednom , pa ces vidjeti koliko ide brze od tvog Punta 2000 god. ili koja je vec...

moze zakacit i tebe i tog GTI-a za kuku i vuci po gradu i da se useres od straha. da je 16V pa hajd al 8V mu ne moze ni prismrdit. vidi se da danasnji svijet ne vidi dalje od golfa 2 dizela i u najboljem slucaju GTI 8V. za one sa 16V svaki respekt jer ti ljudi znaju sta voze sto mogu potvrditi alen_p i edo_16V.


hahahahaahha oj umrijecu
ne hvalim ja golfa... cak ih i ne volim toliko .. ja da sam imao para uzeo bih sebi bengu , ali trenutno se moram ovim zadovoljiti ... samo kazem da je njegov Punto smijesan, toliko.
 
Član
Eko je napisao(la):
emirEX_sa je napisao(la):
Eko je napisao(la):
Fiestu_Boy-a ... tebi eto ide 10 sec 0-100 km/h pa cemo na liniju jednom , pa ces vidjeti koliko ide brze od tvog Punta 2000 god. ili koja je vec...

moze zakacit i tebe i tog GTI-a za kuku i vuci po gradu i da se useres od straha. da je 16V pa hajd al 8V mu ne moze ni prismrdit. vidi se da danasnji svijet ne vidi dalje od golfa 2 dizela i u najboljem slucaju GTI 8V. za one sa 16V svaki respekt jer ti ljudi znaju sta voze sto mogu potvrditi alen_p i edo_16V.

hahahahaahha oj umrijecu
ne hvalim ja golfa... cak ih i ne volim toliko .. ja da sam imao para uzeo bih sebi bengu , ali trenutno se moram ovim zadovoljiti ... samo kazem da je njegov Punto smijesan, toliko.

i ja sam stosta pricao o fiatu dok ga nisam kupio. doduse kod mene je slabiji od ovog fiesta-inog i vjeruj mi kad sam sjeo u njegov punto osjetio sam svu tu razliku. auto je u potpunosti divlje za tako male dimenzije i motor.

stanite brate na liniju i vidite ko je brzi i mirno. ja da imam sta jace ja bi prvi stao pa da vidim koliko vrijedi.
 

Eko

Član
ma da .... znam ja dobro kako on ide.. fina mala zuja... vozam se u jos jacem Puntu ( HGT - tepSIJIn ) , pa zamisli kako to ide.... a on i ja smo tu negdje, vec smo jednom isli na liniju... tako da..
 
Član
e ljudi mislio sam da ovdje neko nesta zna, vidim da se i znalci GTI-ja ne javljaju nego prate diskretno raspravu. mogu samo reci da ste hrpa CYBER trkaca koja stvar rijesava preko tast ili mozda NFS online. ne znam odakle ste pokupili toliku pamet pa za neko auto mozete tvrdit da ne ide toliko i toliko i slicno... da se dogovorite izgleda mogli bi izmjeriti koliko bash sada ide ovaj golf 8v do stoje :D smjesni ste, de 2xklik na NFS i play arcade mode.
evo jedna cinjenica stvarna sto se tice ovog golfa... smijete e performansama 0-100 za 8,7 sec... smjesni ste vi u najmanju ruku.
u vise navrata sam se s puntom ganjao s doticnim golfom iz mjesta iz roll starta i kako god hoces i okrenes... u mene punto 0-100 km/h ide 8,6 fabricki, 0-402m = 16,1 fabricki.
kazete da ce ovaj neki punto oderat ovog golfa, hoce ali ako ce i od mene biti brzi jedino tako...
1,2 doticni punto ide fino ali ni blizu mog punta ili ovog golfa...
golf je ubrzanju gotovo indentican mome puntu... a tu se sada vracamo na brojke

golf 8v 0-100 km/h = 8,7 sec
punto 0-100 km/h = 8,6 sec

ja mu bjezim u vecini slucajeva za nijansu 1-2 haube imam prednosti tako da svi vi sto pisete ovvdje jednom rijecu je NETACNO.
taj punto 1,2 je igracka za mog punta i ovog golfa , jer sam se mali milion puta ganjao sa 1,2 sporting puntima, sredjenim, chipanim i slicnim pizdarijama.. u vise navrata sam i vozio sportinga tako da znam kako ide i koliko moze.
nisam pametan da se natezem protiv sviju ovdje, mogu samo reci da puno lupate po tast i kako mislite da ste najbrzi. jos sada samo malo skrenite s teme i sve ce biti ok..


@Fiesta_Boy
izgleda ti samo znas Copy/paste i dobro se snalazis po googleu

a ova tvoja izjava : "maca ovi gore podatci su ti vrijedili nekada davnooo neke 1985god. kada je auto bilo u fabrickom stanju"

potvrdjuje tvoje znanje u autmobile uopste ili motor konkretno... svaka cast.. gdje pokupi toliku pamet da i ja idem surfat po tim stranicama.
Na netu imas dosta edukativnih auto portala gdje mozes nauciti nesta pametno i korisno , onda dodji ovje i prospaj pamet ali dzaba ti i to kada je 1gram prakse = 1 tona teorije.. burno reagujem ali sto kazes Eko-u isto kao da si meni rekao...
pitaj nekog starijeg majstora sta se radi s motorom nakon 200-300.000 km, sta biva, sta se desava, kako se auto onda ponasa, spomeni mu klipove i onda Special 1 i Special 2....

@Alen_P
preracunao se u brojkama ? cisto sumnjam

@Dino
imas cudan feeling za brzinu ako ti punto 1,2 LETI :D

@Al_Galone
doticni Eko je imao auto BMW kao u tebe s istim performasama pa sigurno da onda moze tvrdit neke stvari bolje nego ti

pozdrav brzi i zestoki
 
Član
Eko je napisao(la):
ma da .... znam ja dobro kako on ide.. fina mala zuja... vozam se u jos jacem Puntu ( HGT - tepSIJIn ) , pa zamisli kako to ide.... a on i ja smo tu negdje, vec smo jednom isli na liniju... tako da..

vozio sam se ja i u HGT nista ti ne brini. znam za punta od tepsija-e samo sto imam jednu zamjerku lik vozi sa muzikom od 150kg i sve je to razumljivo sto ste bili tu negdje. neko ce reci sta je to 150kg. veliko je to jer oni trkaci skidaju svaki gram da bi bili konkurentni.

za tepsija-inog punta sve cestitke auto je ko zmaj vidio sam u mostaru
 
Eko je napisao(la):
hvala svima , btw neko je gore rekao da sklonim dodatna svjetla... vec uradjeno ;)
onda za Kena , ne brini nece biti seljakluka , samo fele , gume i spustiti , a kao sto Mijo rece , nista od dubokih branika najverovatnije... a kupio sam ga tu u GZ od komsije , drugi vlasnik, covjek radi na tehnickim pregledima vozila...
a za Fiestu_Boy-a ... tebi eto ide 10 sec 0-100 km/h pa cemo na liniju jednom , pa ces vidjeti koliko ide brze od tvog Punta 2000 god. ili koja je vec...

Maca koliko je tebi godina uopste ponasas se ko BALO BALAVI...
Budi svjestan da je tvoje auto staro 22g. tako da se vremenom to auto izlozilo raznoraznim uticajima...i da mu je ubrzanje puno manje nego sto ti mislis...
Da ti ja sada nesto kazem posto vidim da si jos ZELEN...znas li ti koliko uopste u SR-u "traju" te sekunde kojima se ti razbacujes,znas li koliko se ljudi muce i ulazu u puno novija i jaca auto od tvog samo da skinu koju sekundu...
Prvo si rekao da je ubrzanje 8,7 a nije nego 9,7...eto toliko o tome...

A sto se tice moga auta,ostavi ga molim te na miru jer ja nemam namjeru da stanem sa tobom na liniju...
Kako se mozes porediti sa mnom kada nisi u mojoj klasi...
 
Eko je napisao(la):
emirEX_sa je napisao(la):
Eko je napisao(la):
Fiestu_Boy-a ... tebi eto ide 10 sec 0-100 km/h pa cemo na liniju jednom , pa ces vidjeti koliko ide brze od tvog Punta 2000 god. ili koja je vec...

moze zakacit i tebe i tog GTI-a za kuku i vuci po gradu i da se useres od straha. da je 16V pa hajd al 8V mu ne moze ni prismrdit. vidi se da danasnji svijet ne vidi dalje od golfa 2 dizela i u najboljem slucaju GTI 8V. za one sa 16V svaki respekt jer ti ljudi znaju sta voze sto mogu potvrditi alen_p i edo_16V.


hahahahaahha oj umrijecu
ne hvalim ja golfa... cak ih i ne volim toliko .. ja da sam imao para uzeo bih sebi bengu , ali trenutno se moram ovim zadovoljiti ... samo kazem da je njegov Punto smijesan, toliko.
Papak ovo nemoj da vidim vise...izbrisi to odmah...
 
Član
lol%20keyboard.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top