Ponovio se

Ponovio se

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Imam ja atomsku štopericu hahah mjeri sve po želji :p

Šalim se, no golf je malo star, no to mu daje možda i dodatni neki šmek, samo ga sredi kulturno bez seljakluka, nikakav poseban styling mu ne treba. Biću slobodan da ti predložim ove felge BBS
http://www.renault25.com/data/design/photos_site/BBS.jpg
ili ove, takodje BBS;
http://www.wagenwheels.co.uk/car_images/stock18a.jpg
Možeš ih (polovne naravno) jako povoljno naći, mjera je 15" i gume 195/50. + malo jače spuštanje i to je to od eksterijera, barme po mom ukusu. Ostatak love unutrašnjost+ispod haube. Ali kako god skontaš, sretno ;)
 
kao prvo sretno sa autom to je tvoj izbor i tu se nemam šta mješat ali iskreno moje mišljenje golf je katastrofa od auta plus stara godina jedino valja što je gti ali tko zna kakav jer ovo je dalo od sebe a sa druge strane pošto mi kolega radi sa autima g2 16 se može naći samo takav da govori 16 jezika samo se trebalo malo potrudit to je samo moje mišljenje ali u ovo auto treba gomila para da se kaže vidi auta sretno i nadam se da će biti nešto od njega bez zamjerki ali to je samo moje mišljenje
 
daj ljudi ste napali covjeka, pa za dobrog 16v moze ovakva dva uzeti

drug samo ti po svome, moj prijedlog nemoj stavljati duboke branike

nego poznat mi ovaj golf gdje si ga uzeo?
 
Eko je napisao(la):
Kao sto rekoh , na ljeto ide neko auto , pa evo ga :

Golf 2 GTI 1.8 8v 82 kw 1985 god.
0-100 km/h 8.7 sec
0-400 m 16.6 sec
Odmah sam mu uradio sportsi auspuh Nes Sport , uskoro felge, gume i spustiti ...

AJD VIDIM KUPIO SI AUTO A POJMA NEMAS O NJEMU...ccc...ma samo nek je GTI jelde...Evo dat cu ti ja koji podatak pa malo uci...

VW Golf II GTI 8v

Special Edition modeli su ukljuèivali "Le Castellet " naplatke, na pola zatamljena zadnja svjetla, centralno zakljuèavanje, zatamljena stakla i izbor 3 metalik boje: Oak zelena, Helios plava i Brilliant crna.

Motor: 1781 ccm, 4 cilindra, SOHC 8v, Bosch K-Jetronic sistem za ubrizgavanje goriva, 112 KS pri 5400 okretaja u minuti, 159 Nm okretnog momenta pri 4000 okretaja u minuti

Težina: 920 kg (3 vrata) / 960 kg (5 vrata)

Dužina/širina: 3985 / 1680 mm

Osovinski razmak: 2475 mm

Širina traga (Naprijed/straga): 1427/1422 mm

Naplatci/gume: 6J x 14" - 185/60 R-14

Koènice: 239 mm ventilirajuæi diskovi naprijed, 226 mm diskovi straga

Performanse: ubrzanje 0-100 km/h za 9.7 sekundi, najveæa brzina 191 km/h

A posto si spominjao i 16-ku vjerovatno bi i o njoj nesto volio da znas,evo ti i o njoj...

VW Golf II GTI 16v

1987. godine premještaju se retrovizori na vratima, a 1990. godine dobiva "velike" odbojnike i BBS naplatke od 15".

Motor: 1781 ccm, 4 cilindra, DOHC 16v, Bosch K-Jetronic sistem za ubrizgavanje goriva, 139 KS pri 6300 okretaja u minuti, 163 Nm okretnog momenta pri 4600 okretaja u minuti

Težina: 960 kg (3 vrata) / 980 kg (5 vrata)

Dužina/širina: 3985 / 1680 mm

Osovinski razmak: 2475 mm

Širina traga (Naprijed/straga): 1427/1422 mm

Naplatci/gume: 6J x 14" - 185/60 R-14.

Koènice: 257 mm ventilirajuæi diskovi naprijed, 226 mm diskovi straga

Performanse: ubrzanje 0-100 km/h za 8.5 sekundi, najveæa brzina 208 km/h
 
maca ovi gore podatci su ti vrijedili nekada davnooo neke 1985god. kada je auto bilo u fabrickom stanju...tako ispod 10sec do 100km/h TESKO
 
Član
Uglavnom da se navozas...

A to su sve fabricki podatci iz daleke 1985. godine... Pazi nesto to auto je troseno-habano-*ebano sve s godinama tako da nema sanse to vrijeme mjeris... U ostalom slijedeci SR kada bude, prijavis se za markicu i izmjeris vrijeme ako nista drugo...
 
Član
Pustite momka .... Nek mu je sa srećom ...
Malo se preračunao u brojkama ali nije ni bitno ....
GTI je GTI
 

Eko

Član
hvala svima , btw neko je gore rekao da sklonim dodatna svjetla... vec uradjeno ;)
onda za Kena , ne brini nece biti seljakluka , samo fele , gume i spustiti , a kao sto Mijo rece , nista od dubokih branika najverovatnije... a kupio sam ga tu u GZ od komsije , drugi vlasnik, covjek radi na tehnickim pregledima vozila...
a za Fiestu_Boy-a ... tebi eto ide 10 sec 0-100 km/h pa cemo na liniju jednom , pa ces vidjeti koliko ide brze od tvog Punta 2000 god. ili koja je vec...
 
Član
Bez rasprave... Fiesta_Boy ti je napisao te "fenomenalne" fabricke brojke... A vjeruj da Fiat ne ide nego LETI...

Pozdrav!
 
Administrator
Eko je napisao(la):
hvala svima , btw neko je gore rekao da sklonim dodatna svjetla... vec uradjeno ;)
onda za Kena , ne brini nece biti seljakluka , samo fele , gume i spustiti , a kao sto Mijo rece , nista od dubokih branika najverovatnije... a kupio sam ga tu u GZ od komsije , drugi vlasnik, covjek radi na tehnickim pregledima vozila...
a za Fiestu_Boy-a ... tebi eto ide 10 sec 0-100 km/h pa cemo na liniju jednom , pa ces vidjeti koliko ide brze od tvog Punta 2000 god. ili koja je vec...

nemojte da ovo ode u raspravu jos jednom kazem NEK JE SA SRECOM a najvaznije je da si ti zadovoljan autom...
PS ako te bude zanimao prednji duboki spojler od GTI-a ja imam a ne treba mi - poklonit cu ti
 
Član
Eko je napisao(la):
hvala svima , btw neko je gore rekao da sklonim dodatna svjetla... vec uradjeno ;)
onda za Kena , ne brini nece biti seljakluka , samo fele , gume i spustiti , a kao sto Mijo rece , nista od dubokih branika najverovatnije... a kupio sam ga tu u GZ od komsije , drugi vlasnik, covjek radi na tehnickim pregledima vozila...
a za Fiestu_Boy-a ... tebi eto ide 10 sec 0-100 km/h pa cemo na liniju jednom , pa ces vidjeti koliko ide brze od tvog Punta 2000 god. ili koja je vec...

Super mozes i samnom onda na liniju i moj bmw ide oko 10,5 sec do 100 po fabrici,i onda cemo znati i rijesiti sve dileme.
Ako je istina to sto ti tvrdis trebao bi me oderati bar za 5-6 duzina auta.
Kad god budes spreman samo zovni ;)

Eh da sa srecom da te sluzi auto i sto prije da zamjenis boljim.
 

Eko

Član
Al_Galone je napisao(la):
Eko je napisao(la):
hvala svima , btw neko je gore rekao da sklonim dodatna svjetla... vec uradjeno ;)
onda za Kena , ne brini nece biti seljakluka , samo fele , gume i spustiti , a kao sto Mijo rece , nista od dubokih branika najverovatnije... a kupio sam ga tu u GZ od komsije , drugi vlasnik, covjek radi na tehnickim pregledima vozila...
a za Fiestu_Boy-a ... tebi eto ide 10 sec 0-100 km/h pa cemo na liniju jednom , pa ces vidjeti koliko ide brze od tvog Punta 2000 god. ili koja je vec...

Super mozes i samnom onda na liniju i moj bmw ide oko 10,5 sec do 100 po fabrici,i onda cemo znati i rijesiti sve dileme.
Ako je istina to sto ti tvrdis trebao bi me oderati bar za 5-6 duzina auta.
Kad god budes spreman samo zovni ;)

tako ce i biti :))
ajd da se ne svadjamo bezze, kad naletim jednom na meet pa cemo oprobati ...
tu smo svi zajedno ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top