Pomoć za uređenje Golfa 4

Pomoć za uređenje Golfa 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
cemu sluze ovi jastucici na sjedistima?
nije lose ispalo ovo sa sjedistima,mada bi bolje bilo bez ove crne linije po sredini naslonjaca,barem ja takvo misljenje imam
 
Član
Druze,

za Golfa 4 imamo na kile styling opreme kao i raznih elektronskih pomagala te univerzalne opreme te naravno audio

vise detalja na http://carshop.omgforum.net a mozes i meni na pp

kod nas imas popust kad kupis vise od jednog artikla a i bez popusta se trudimo da budemo najpovoljniji

Lijep pozdrav,

Damir
 
Madzid je napisao(la):
Evo mene opet :icon_smile:

Poceo sam polahko sa uređivanjem. Nedavno sam postavio Xenon svjetla, parking senzore i jos jedan alarm.
Xenoni su fantazija, ko se jos uvijek razmislja neka ih odmah uradi, nece sigurno zažaliti. Izašli su me 220 KM, imam 2 godine garancije na sve. Zajedno sa njima postavio sam i parking senzore, također jedan ekstra dodatak. Tu je i alarm koji detektuje pokrete, zvukove i dodire u i oko auta, jako zanimljivo, jer samo malo jačim dodirom bilo kojeg dijela auta, alarm poludi.

Sve sam radio u Mostaru, sad da ne ispadne reklama, necu pisati ko je radio.

Uglavnom mogu reći da sam prezadovoljan.

P.S. Nabavio sam i dva velika JBL zvučnika 300 W. Sa 4 koja trenutno imam muzika je, za moje potrebe, odlična. Kasetofon je LG 4x50W i sve se trese i bez pojačala :icon_smile:

Jos jedno pitanjce, ako neko ima iskustva.

Kako da zamijenim pozicione sijalice? Danas sam pokušavao nikako ne ide. Želim da stavim plavkaste, pa da se to sve lijepo uklopi sa xenonima.

Hvala unaprijed.



POZDRAV!
GDJE SI STAVLJAO ALARM !!!???
HVALA
 
POZDRAV.
GDJE SI STAVLJAO ALARM!!!!???

P.S. AKO NEKO MOŽDA ZNA GDJE JE MADZID STAVLJAO ALARM MOLIO BI DA MI KAŽE.
HVALA
 
Član
Madzid je napisao(la):
Hvala na savjetu.

Malo sam skeptican da ce se opet vidjeti ostecenja plastike, ali pokusacu . . .

Pocinjem od lakirera, samo da nađem nekog iskusnog i provjerenog :icon_question: :icon_smile:




Imam ja amidu u asa autu rad..prezadovoljni su njime, al neznam ako bude hteo radit javit cu ti!!!
 
Član
Madzid je napisao(la):
Pozdravljam sve članove ovog super foruma.
Jučer sam se registrovao, i fakat sam fasciniran forumom.

Ako sam pogriješio rubriku izvinjavam se moderatorima. Ima malo eksterijera, ali akcenat je na enterijeru :cool:

Vec duže vrijeme vozim Golf 4, 1.9TDI, 66KW, Edition oprema,2000.god. i prezadovoljan sam. Odmah da naglasim da me brzina plaho ne interesuje, nego prije svega izgled auta :icon_smile:

zanet0.jpg


Molio bih vas za pomoć, savjete, informacije, i unaprijed Vam se najtoplije zahvaljujem.

S vana ne želim puno stvari da radim, prije svega Xenon svjetla. Eh, sad gdje, šta, kako i kod koga? Kontaktirao sam Jimobile Tomislavgrad i ponudili su mi neka "njemacka svjetla za 285 KM sa ugradnjom i dvije godine garancije".

Druga stvar je zatamnjivanje stakala. Kome se obratiti i kolika je cijena toga? Na jednom prijašnjem autu sam imao zatamnjena stakla i bio sam česta meta policijie, kao zakonom je to zabranjeno. Šta uraditi po ovome pitanju? Atest?

I treća i zadnja stvar što se tiče eksterijera su maglenke, "obrvice" na farove i farbanje lajsni u boju auta. Gdje, šta i koliko?

Interijer je ono što me najviše interesuje.

Golf1.jpg


Prije svega želim da uradim bijele satove i kromirane prstenove oko pokazivača. Kome se obratiti i kolika je cijena?

Druga stvar je kromiranje centralne konzole koja mi je dosta oštećena, što zbog nestručnog mijenjana kasetofona što zbog habanja.To sam otprilike ovako zamišljao:

bild-1731.jpg


Da li je to izvodivo, ko bi mi to mogao da uradi i za koliko novca?

Treća stvar su presvlake. Unutrašnjost mi je crno-siva.

P1040101.jpg


Želio bih eko-kožu. Čuo sam za momke iz Pazarića. Auto ima airbage u sjedištima, da li je to problem?
Kakvu vi kombinaciju preporučujete? Ne bih želio presvlačiti nebo i vrata jer su u odličnom stanju.

Četvrta stvar je vezana za drugu. Ručke na vratima također izgledaju ohabano zbog onog prvog sloja gume koji se polahko guli. Da li da i njih kromiram ili ima neko bolje rješenje?

Peta stvar je DVD. Gdje bih to mogao najjeftinije nabaviti? Šta vi preporučujete . . . ?

Šesta stvar su alarm i parking senzori. Gdje, šta, kako? Opet mi je Jimobile poslao ponudu, parking senzori Rainbow 188 KM ili "najnoviji model alarma 194 KM" sa ugradnjom.

To bi otprilke bilo to. Ako neko ima neki prijedlog rado bih ga volio čuti. Nakon što ovo uradim onda bih volio auto obogatiti sa par spojlera.

Unaprijed Vam se svima zahvaljume na odgovorima.

Kada je u pitanju farbanje ove plastike unutra u golfu 4 da li mi neko može objasniti postupak kako se to radi i čime da se dobije ovaj alu izgled???Da li se uopšte farbanjem može postići kakav takav kvalitet ili uzeti one skupe naljepnice ili sta su već što se prodaje po ebay-u i kod nas???
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top