Pomoć za uređenje Golfa 4

Pomoć za uređenje Golfa 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ja sam imao problem sa klimom. Nece da radi i pita. Vozio svim redom majstorima i servisima, svi imali jedan zaključak: crko kompresor. Prije toga sam kupio relej klime, punio 3 puta klimu, rasprčkali mi sve po instalacijama itd. itd. Sve u svemu potrosio oko 800 KM. Slucajno naletim na Profu, i covjek mi napravi stvar za 15 minuta. Neki senzor bio zaprljan, on ga ocistio i klima radi ko nova. Ja zino kad sam vidio. I od tad samo Profa.
To što je tebi uradio sigurno je namjerno, jer je još jednom mom poznaniku Fiata namjerno zezno :icon_smile:
 
Član
samo sto ti neko napisa gore vec... nemoj plastika fantastika.... stavi mu xenon kit al obavezno farove sa socivima.... kakve stopke... lijepe... spusti ga... oofarbaj te lajsne... felgive kakve fine.... llumar.... i malo interijer.... ako vec hoces da presvlacis sjedista... ima covjek u gradaccu sto ima kalupe za auta... i bice extra....
 
Član
Molio bih samo broj nekog dobrog lakirera da mi ovo fino odradi, i broj momaka iz Pazarića ili tog čovjeka iz Gradačca.
Ove originalne felge sam nedavno kupio, njih ne mislim mijenjati. Štopke idu u sljedećem krugu, sad sam malo ograničen budžetom :icon_smile:
Za xenone i folije ću se javiti članovima koje ste mi preporučili, nadam se da će dobro ispasti.
 
Član
Evo mene opet :icon_smile:

Poceo sam polahko sa uređivanjem. Nedavno sam postavio Xenon svjetla, parking senzore i jos jedan alarm.
Xenoni su fantazija, ko se jos uvijek razmislja neka ih odmah uradi, nece sigurno zažaliti. Izašli su me 220 KM, imam 2 godine garancije na sve. Zajedno sa njima postavio sam i parking senzore, također jedan ekstra dodatak. Tu je i alarm koji detektuje pokrete, zvukove i dodire u i oko auta, jako zanimljivo, jer samo malo jačim dodirom bilo kojeg dijela auta, alarm poludi.

Sve sam radio u Mostaru, sad da ne ispadne reklama, necu pisati ko je radio.

Uglavnom mogu reći da sam prezadovoljan.

P.S. Nabavio sam i dva velika JBL zvučnika 300 W. Sa 4 koja trenutno imam muzika je, za moje potrebe, odlična. Kasetofon je LG 4x50W i sve se trese i bez pojačala :icon_smile:

Jos jedno pitanjce, ako neko ima iskustva.

Kako da zamijenim pozicione sijalice? Danas sam pokušavao nikako ne ide. Želim da stavim plavkaste, pa da se to sve lijepo uklopi sa xenonima.

Hvala unaprijed.
 
Član
Ne znam kako je kod VW-a, ali trebalo bi da je lagano doci do njih. Moj ti je savjet da uzmes LED pozicije, raspijaju svjetlost, a ne ko obicne da svijetle u jednu tacku. I svijetle po noci plavkasto, ali bas su mjera. Kostaju 5 maraka za oba para. Eto vidi na temi ispod kako to izgleda ;)

http://www.bhtuning.com/showthread.php?tid=9187&page=2
 
Član
Dobar Golf sve fino zamišljeno,sto se tice konzole bolje sakupi malo kesa pa uradi u kozu-ili eko to ti je 1000000 puta bolje nego farbanje naravno ako mozes,a sve ostalo laganini fele kakve dobre 17-18-ke spustanje i vec je pola odradeno.......sretno pri tjuniranju ljubimca............pozzzzzzzzzz
 
Član
Hvala svima.

Danas sam uradio presvlake u Pazariću, crno-sivo kombinovano, eko-koža. Sa još četiri podmetača izašlo 270 KM.

Sijalice sam uzeo, ali ne mogu da ih postavim, gotov sam farove porazbijao, haha :lol:
 
Član
Danas u toku dana postavljam slikice:icon_smile:

Ko bi mi mogao to u kozu presvuci?
Meni je samo potreban okvir oko kasetofona, držaca case i klime (manuelna)? Unutrašnje ručke na vratima moram farbati ili i se i one mogu presvuci?
 
Član
Madzid je napisao(la):
Danas u toku dana postavljam slikice:icon_smile:

Ko bi mi mogao to u kozu presvuci?
Meni je samo potreban okvir oko kasetofona, držaca case i klime (manuelna)? Unutrašnje ručke na vratima moram farbati ili i se i one mogu presvuci?

Ruchke se ne presvlache , jer kako bi onda skinuo tapacirung ...

Ma ja sam za farbanje i centralnog dijela i ruchki da se to fino uraditi , jer glupo mi centralni dio kozni a tabla normalna , ili sve ili nishta ...
 
Član
Evo slikica presvlaka iz Pazarića, ja sam prezadovoljan:cool:

Nakon sto sam izgrebao ruke uspio sam nekako doci do pozicione sijalice. Nakon što sam je zamijenip peh, kratki spoj, sad mi ne radi desna pozicija i desnja stopka, valjda je osigurac sutra cu prekontrolisati:icon_mad:

Za Dinu: Mjenjacu samo zadnje stopke, prednje su udure :icon_smile:


Prekosutra imam termin za folije, te nakon toga kompletiram prvu fazu. Llumar folije, komplet automobil sa 7 godina garancije 270 KM. Je li to skupo???
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top