Pomoc za bebu rodjenu bez obje rukice...akcija zavrsena,JEL' VAS STID?!

Pomoc za bebu rodjenu bez obje rukice...akcija zavrsena,JEL' VAS STID?!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Pomoc za bebu rodjenu bez obje rukice...OTVOREN RACUN,uplata nema...

mokeBass je napisao(la):
ma krenuo ja na fax, i svratim na kafu:D.... zvao te, ne javljas se... ajd reko sigurno si u nekoj obavezi... pogledam kasnije vidim ti zvao... a sto se tice uplate, jedva sam objasnio radnici u banci... prvo kao nemoze da se uplati, kao neposjedujes karticu,a majko mila ko danas radi... trrebalo 20minuta da shvati da je ziro racun tek otvoren i da nisi jos dobio karticu. al na kraju je ipak skontala.. ajd prijatelju kad budem u zenici picemo kafu.. pozdrav
hehehe,na predavanju bio,ugasio zvono :D
obavezno zovi,pozz ;)
 
RE: Pomoc za bebu rodjenu bez obje rukice...OTVOREN RACUN,uplata nema...

Pozdrav forumasi,
dosta Vas imam na fb Ado Drljevic koga nemam neka napise poruku da znam da je to sa foruma i odobrim ga i imate tamo masu nekih akcija kod mene da neduzim ni da se hvalim

evo jednog lakog puta do para za tu porodicu...
Iskupi nekoliko volontera minimum 10 ili raje sa foruma koji mogu 11.11. doci u Zenicu i do tada otiđi u MUP Ze Do kantona,u Sarajevo u Fudbalski savez i uzmi dozvole za postavljanje kutija na sve ulaze na Bilino polje na utakmicu sa Portugalom jer raja ce doci i svi ce ubaciti vjeruj iskustvo vec par godina vucem i uvijek uspjeva.
Ako nemozes to onda utakmica celika samo onda ides u Upravu Čelika a ne u Savez i rijeseno.....
Najlakse opcije da uzmes ispred sebe forum kao cijelinu za koju volontiras ili neko udruzenje koje ima papire OK.....mislim da samVam pomogao a cim odem do svojih sponzora ponijet cu im papir sa ovim ŽR da uplate sta god a ako ces koncert radit javi se na pm pa da ti proslijedim neke brojeve da odradis to .....za Bolje sutra svih bolesnih po ko zna koji put
 
BHT Ovisnik
RE: Pomoc za bebu rodjenu bez obje rukice...OTVOREN RACUN,uplata nema...

ovih dana nikako novih dana stalno u strci oko posla i faxa,sutra oko podne cu do grada pa odem uplatiti,ovamo sam pokazao ovo raji,neki su se bili rekli ocitovati da ce dat da uplatim,al cini se nista...uglavnom odem sutra
 
Član
RE: Pomoc za bebu rodjenu bez obje rukice...OTVOREN RACUN,uplata nema...

Marko hvala,Ado hvala na savjetima,pokusat cu to odraditi,nazalost ne mogu nista obecati jer sam Sam u ovome a nemam namjeru nikoga moliti da mi pomogne i sl...sve je stvar volje :icon_smile:
 
RE: Pomoc za bebu rodjenu bez obje rukice...OTVOREN RACUN,uplata nema...

Shelby je napisao(la):
Marko hvala,Ado hvala na savjetima,pokusat cu to odraditi,nazalost ne mogu nista obecati jer sam Sam u ovome a nemam namjeru nikoga moliti da mi pomogne i sl...sve je stvar volje :icon_smile:

Vrlo rado bih ti pomogao oko svega ali jbg malo smo daleko a ovo nije veliki posao oko dozvola s tim da moze nastat procedura kao u svemu a za volontere malo teze jbg ja sam radio godinu sam pa sada tek imam 30 ljudi na koje se mogu osloniti!
 
Član
RE: Pomoc za bebu rodjenu bez obje rukice...OTVOREN RACUN,uplata nema...

suma raste! ajmo raja!! :)))
Col3 sve leglo bez problema,funky,Limpi hvala momci :cool::cool:
 
Početnik
RE: Pomoc za bebu rodjenu bez obje rukice...OTVOREN RACUN,uplata nema...

Sutra navece, jesi u Ze, naletimo ja i Funky..nisam mogao prije od faxa ;)
 
Član
RE: Pomoc za bebu rodjenu bez obje rukice...OTVOREN RACUN,uplata nema...

Oggy je napisao(la):
Sutra navece, jesi u Ze, naletimo ja i Funky..nisam mogao prije od faxa ;)

jesam jesam,imate broj :icon_smile:
 
Član
RE: Pomoc za bebu rodjenu bez obje rukice...OTVOREN RACUN,jos 4 dana se vrse uplate!

Oggy veliko hvala i de mi bgt reci ima li ti onog havera na forumu,koji nick? :D

raja ostalo je jos 4 dana do podizanja uplata :cool:
26.10. podizem uplate i nosim porodici :icon_smile:
 
RE: Pomoc za bebu rodjenu bez obje rukice...OTVOREN RACUN,jos 4 dana se vrse uplate!

adi ja sam u bosni u ponedeljak cim dodjem u carsiju picim pravo na banku ;)
 
Član
RE: Pomoc za bebu rodjenu bez obje rukice...OTVOREN RACUN,jos 4 dana se vrse uplate!

GolFanatiCars je napisao(la):
adi ja sam u bosni u ponedeljak cim dodjem u carsiju picim pravo na banku ;)

ok druze,ako bude kakvih problema,zovi ;) :icon_smile:
 
RE: Pomoc za bebu rodjenu bez obje rukice...OTVOREN RACUN,jos 4 dana se vrse uplate!

ok svakako ;) imam broj a koliko se sjesam imas i ti moj ;)
 
Član
RE: Pomoc za bebu rodjenu bez obje rukice...OTVOREN RACUN,jos 4 dana se vrse uplate!

GolFanatiCars je napisao(la):
ok svakako ;) imam broj a koliko se sjesam imas i ti moj ;)

imao,promjenio telefon i otisli svi brojevi u pm...
ajd drmni na pm broj,da ne tusimo ovdje postovima :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top