Pomoc za bebu rodjenu bez obje rukice...akcija zavrsena,JEL' VAS STID?!

Pomoc za bebu rodjenu bez obje rukice...akcija zavrsena,JEL' VAS STID?!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Pomoc za bebu rodjenu bez obje rukice...OTVOREN RACUN,produzene uplate!

CoL3 je napisao(la):
Raiffeisen bank
Transakcijski racun : 1613000040180268
ime i prezime : Mahic Adi


samo adi stavi i broj kartice jer su mene i to pitali,posto je 2 adia mahica:cool:

Hvala brata ;)
 
Član
RE: Pomoc za bebu rodjenu bez obje rukice...OTVOREN RACUN,produzene uplate!

CoL3 je napisao(la):
Raiffeisen bank
Transakcijski racun : 1613000040180268
ime i prezime : Mahic Adi



samo adi stavi i broj kartice jer su mene i to pitali,posto je 2 adia mahica:cool:

ccc,i dalje ne mogu da vjerujem da postoji jos 1 Adi Mahic,pu bem mu...:lol:
salu na stranu,evo broja kartice 6764162001124909
 
Član
eh da pocnemo...
prvo da se zahvalim svim clanovima foruma koji su ucestvovali u ovoj akciji,danas smo Limpi i ja urucili novac porodici,nazalost moram vas razocarati,slika urucenja nema,kod kuce je bio jedino otac dok je mali Ismail sa mamom kod majke i dede u drugom naselju,jucer mu je bio prvi rodzendan tako da je kod njih proslavio,drago mi je da smo "potrefili" vrijeme da obiljezimo nekako taj prvi rodzendan ;)
znam da nije obicaj da se pise ko je koliko dao,ali cu to ipak uraditi iz razloga da neko ne bi pomislio da je Ismail ostao uskracen ili da je novac otisao negdje drugo (znate svi kakav smo pogan narod,tako da moram ovo uraditi,cist racun-duga ljubav)

clanovi koji su donacije predali licno meni:
Namik 50 KM (nisam otvarao kovertu,vec sam kroz nju vidio)
Funky 20 KM
Limpi 20 KM
Edoze 10 KM
Oggy 20 KM

clanovi koji su uplatili donacije na racun:

mokebass 15 KM
raymo 40 KM
col3 20 KM
GolFanatiCars 15 KM
CavallinoRampante ispred Instituta za medicinsko vjestacenje Sarajevo 160 KM

na racunu je bilo 250 KM i plus 120 KM kod mene,370 KM.
Limpi je svjedok da je rijec o ovim ciframa,te je momak vidio da sam podigao 250 KM sa racuna,naravno upravo iz ovog razloga "pravdanja" sam momku dao da prebroji sam te da se uvjeri...

Vama svima koji ste donirali,od srca Vam hvala!


u toku ove akcije,malo je reci da sam se razocarao,tek sam sada shvatio koliko su ljudi pogani i egoisti...nemam namjeru da palamudim niti koga ruzim i sl. samo cu navesti podatke i uporediti.

Trenutno imamo 28,809 registrovanih članova.
akciji se odazvalo 10 clanova.

Pa je li vas stid i strah Boga?!

zamoliti cu admine da zakljucaju temu cim Limpi potvrdi ovo sto sam napisao.
 
Član
nazalost tako je,.. eto skupilo se sta se skupilo, novac je predan... hvala svima koji su dali doprinos ;)
 
Član
u subotu bio u kiseljaku i kresevu,radio...mislio sam da ste predali..al et,nije ni bitno...drago mi je da je uruceno,koliko.toliko para bilo,nadam se da ce porodica taj novac iskoristit pametno i osigurati tom djetetu koliko-toliko laksi zivot,ako je moguce... :/
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top