Pomoc za bebu rodjenu bez obje rukice...akcija zavrsena,JEL' VAS STID?!

Pomoc za bebu rodjenu bez obje rukice...akcija zavrsena,JEL' VAS STID?!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Pomoc za bebu rodjenu bez obje rukice...MOLIM VAS!

adi momci za koje sam ti govorio, vezano za svirku bi priskocili u pomoc, trebamo samo malo detaljnije da se dogovorimo, u petak sam ja u zenici, pa cu te zvat da sjednemo na kafu
 
Član
RE: Pomoc za bebu rodjenu bez obje rukice...MOLIM VAS!

ArminM je napisao(la):
adi momci za koje sam ti govorio, vezano za svirku bi priskocili u pomoc, trebamo samo malo detaljnije da se dogovorimo, u petak sam ja u zenici, pa cu te zvat da sjednemo na kafu

moze moze,super...
da javim,danas sam bio u MUP-u,povadio svu potrebnu dokumentaciju za otvaranje racuna,jbg guzva bila pa nisam stigao u banku,zavrsili rad sa strankama...
sutra ujutro idem da predam u banku pa vam javim...
 
Član
RE: Pomoc za bebu rodjenu bez obje rukice...MOLIM VAS!

danas sam predao sve papire u Raiffeisen banku,rekli su mi da sutra dodjem po broj racuna te da cu iduce sedmice dobiti ostalo,pin i karticu...ugl,sada je sve na banci
 
Član
RE: Pomoc za bebu rodjenu bez obje rukice...MOLIM VAS!

e odlicno.... znaci vec sutra se moze uplatiti novac na racun
 
Član
RE: Pomoc za bebu rodjenu bez obje rukice...OTVOREN RACUN!

eh raja,evo otvorio sam racun u Raiffeisen banci...ne znam da li jos nesto treba za uplate,mislim da NE...
Transakcijski racun : 1613000040180268
ime i prezime : Mahic Adi

nisam jos dobio pin i karticu,al' to ce mi trebati kada budem dizao uplate...
ugl neka uplate traju do 25.10.2011,26og ja dizem pare i nosim na njihovu kucnu adresu...
 
BHT Ovisnik
RE: Pomoc za bebu rodjenu bez obje rukice...OTVOREN RACUN!

super,odem vjerovatno odmah ujutro,dobio si onu obicnu papirnatu karticu,ako ti ona i ne dođe mozes s njom dignuti,nadam se da ce bar nesto prikupit :(
 
Član
RE: Pomoc za bebu rodjenu bez obje rukice...OTVOREN RACUN!

CoL3 je napisao(la):
super,odem vjerovatno odmah ujutro,dobio si onu obicnu papirnatu karticu,ako ti ona i ne dođe mozes s njom dignuti,nadam se da ce bar nesto prikupit :(

i ovo sam dobio "preko reda",objasnio sam za sta mi treba pa mi je sluzbenica dala ranije broj racuna... obicni papir sa imenom,prezimenom,maticnim brojem i racunom...
molio bih sve koji uplate na ovaj racun,cim prije da napisu u ovoj temi da su uplatili,moze i pm,nebitno,samo da me obavijeste...et',raja na vama je :icon_smile:
 
Početnik
RE: Pomoc za bebu rodjenu bez obje rukice...OTVOREN RACUN!

Kad god mi izleti koja marka viska, uplatim... svaka cast, Adi ;)
 
Član
RE: Pomoc za bebu rodjenu bez obje rukice...OTVOREN RACUN,uplata nema...

nemam namjeru nikoga da silim da uplati ili nesto tako,al' gdje zapelo?
kako je pocelo mislio sam da cemo skupiti finu sumu,medjutim samo 3 clana su se odazvala...
Namik,Edo i jos jedan momak koji je jedini uplatio na racun,zamolicu ga da se javi ovdje,da znam o kome je rijec,nisamo cuo ime preko telefona a volio bih znati skim sam pricao,momak je prva liga...ovoj trojici veliko Hvala!
za ostale,akcija traje jos 5 dana i onda nosim novac na adresu porodice...
 
Član
RE: Pomoc za bebu rodjenu bez obje rukice...OTVOREN RACUN,uplata nema...

evo danas uplaćeno nadam se da ce se i ostali odazvati i da ce ovaj mali dječačić postati najbolji bh fudbaler kao dzeko i ostali;)
 
Član
RE: Pomoc za bebu rodjenu bez obje rukice...OTVOREN RACUN,uplata nema...

adi ja sam te zvao... hvala brate na tvom misljenju... jel legao novac na racun...
 
Član
RE: Pomoc za bebu rodjenu bez obje rukice...OTVOREN RACUN,uplata nema...

mokeBass je napisao(la):
adi ja sam te zvao... hvala brate na tvom misljenju... jel legao novac na racun...

eee druze ti si,pretpostavio sam,al' rek'o provalit' cu se ako napisem...onda sam na faxu bio kada si me nazvao 1. put,nisam cuo od guzve i jbg,ofirno mi pitati "a ko je"...
hvala ti sto si se potrudio oko uplate,iako racun maltene nije bio ni otvoren,sve legl'o regulara,provjerio sam na bankomatu nocas i raymo je uplatio,hvala vam ljudi jos jednom :icon_smile:

btw,kad god budete kroz Ze prolazili,imate broj,nazovite da idemo kafenisat :)
 
Član
RE: Pomoc za bebu rodjenu bez obje rukice...OTVOREN RACUN,uplata nema...

ma krenuo ja na fax, i svratim na kafu:D.... zvao te, ne javljas se... ajd reko sigurno si u nekoj obavezi... pogledam kasnije vidim ti zvao... a sto se tice uplate, jedva sam objasnio radnici u banci... prvo kao nemoze da se uplati, kao neposjedujes karticu,a majko mila ko danas radi... trrebalo 20minuta da shvati da je ziro racun tek otvoren i da nisi jos dobio karticu. al na kraju je ipak skontala.. ajd prijatelju kad budem u zenici picemo kafu.. pozdrav
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top