Pomoc za bebu rodjenu bez obje rukice...akcija zavrsena,JEL' VAS STID?!

Pomoc za bebu rodjenu bez obje rukice...akcija zavrsena,JEL' VAS STID?!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Pomoc za bebu rodjenu bez obje rukice...MOLIM VAS!

ja citam i ne znam sta da napisem zao mi je Ismail-a neopisivo :icon_cry:, nisam trenutno kuci a rado bih da ucestvujem u toj humsnitarnoj akciji.

Napominjem: ako neko moze od mojih sugradjana da mi ucini uslugu tj prilozi novac, mozemo se taljnije dogovorit na PM
cim se vratim u bosnu vracam pare i dajem na kahvu ;)
 
Početnik
RE: Pomoc za bebu rodjenu bez obje rukice...MOLIM VAS!

Doci cu i ja u Zenicu sutra/prekosutra, vjerovatno i Funky, pa se vidimo na kafi i da ti damo nesto novca za bebu.. ili cu odnijeti licno, jer uzalud je cekati da se forumasi trznu..mani se tog "ispred foruma", sta li vec, kolko god se skupi odnesi i halal bilo, kakav bhtuning, ili jednostavno daj broj ziro racuna na koji se uplacuje novac direktno porodici....

iskreno, volio bih da se moze sta skupiti ispred foruma, koliko nas ima, samo po 2 km da se da to bi bila prilicno dobra suma... Ako niko ne bude htio niko iz Sa, sutra cu ja otici u Sarajevo na meet kod energoinvesta, gdje bude svake nedjelje preko 100 ljudi, da pokusamo nesto skupiti... ;)
 
Član
RE: Pomoc za bebu rodjenu bez obje rukice...MOLIM VAS!

bracika cim otvoris ziro racun molim te proslijedi, najbolje napsiti u ovoj temi.... ps zamolio bi sve forumase, da pomognu makar marka dvije, ako nemogu vise...
 
Član
RE: Pomoc za bebu rodjenu bez obje rukice...MOLIM VAS!

Bio sam napisao ogroman post pa sam ga izbrisao Ima slučaj i u Sarajevu identičan
Daj broj žiro računa i nemoj ga otvarati u nekoj lijevoj banci
 
Član
RE: Pomoc za bebu rodjenu bez obje rukice...MOLIM VAS!

adi,hoces ti skupljat za zenicu? da ti sutra-prekosutra uletim sta love...:icon_cry:
 
Član
RE: Pomoc za bebu rodjenu bez obje rukice...MOLIM VAS!

bujrum oggy,imas broj par postova iznad,samo prozovi...
nista lijeve banke i zabusavanja,mislio sam otici u Raiffeisen i otvoriti...postavicu ovdje broj i napisati u naslovu da je otvoren racun...
zamislio sam da se skuplja 20 dana,ako 03.10. otvorim da uplate traju do 23.10. pa koliko se skupi...
hocu edo,ja cu skupljati za Zenicu,ovi nasi cuneri iz Ze mogu meni dati novac,pa cu odmah u ponedjeljak poloziti na racun aBd...
hvala vam raja od srca!
 
BHT Ovisnik
RE: Pomoc za bebu rodjenu bez obje rukice...MOLIM VAS!

najlakse je da otvoris racun,besplatno je,a ovako tesko da se moze sastati raje da se skupi pa posalje po nekome,ovako koliko tko moze usput u gradu samo naleti do banke i 2 min posla
 
Član
RE: Pomoc za bebu rodjenu bez obje rukice...MOLIM VAS!

sutra cu organizovati akciju skupljanja novaca za djecaka, na saobracajnom fakultetu.... molim vas sto prije ziro racun od banke...
 
RE: Pomoc za bebu rodjenu bez obje rukice...MOLIM VAS!

Cim otvoris racun postavljaj broj, ovo je bas strasno jbm, rado cu odvojit koju paru, pretuzno
 
Član
RE: Pomoc za bebu rodjenu bez obje rukice...MOLIM VAS!

sutra krece akcija na mom fakultetu, vidjet ce mo da postavimo kutije u koje se moze novac davati.....shelby je si li otovrio ziro racun....
 
Član
RE: Pomoc za bebu rodjenu bez obje rukice...MOLIM VAS!

Adi bio sam na putu danas, tako da se nisam cuo sa ovim momcima iz benda, ali velike su sanse da ce pristat, samo da im datum bude odgovarao, pa cemo se dalje dogovorit
 
Član
RE: Pomoc za bebu rodjenu bez obje rukice...MOLIM VAS!

ajd je li otvoren taj ziro racun, skupio sam i ja nesto novca pa da uplatim... ili ako neko iz sa vec skuplja pa da njemu dam
 
Član
RE: Pomoc za bebu rodjenu bez obje rukice...MOLIM VAS!

nisam bio u mogucnosti da odgovorim odmah,drekn'o mi laptop tako da sam bez neta...
bio sam u banci,potreban mi je cips i kopija licne,sutra ujutro odoh da to sve predam...hvala svima sto su se odazvali akciji...
Sarajlicu sta bi? sto ne nazva druze,ja te cekao da se nadjemo ti nista...
 
Početnik
RE: Pomoc za bebu rodjenu bez obje rukice...MOLIM VAS!

Nisam mogao jer je nazalost momak kojem sam prodao auto imao vrlo,vrlo tezak udes tu noc a auto jos uvijek na meni a on nije uzeo punomoc tako da me je prijatelj cekao u zenici i odmah se vratio u zdice jer sam morao.Dolazim opet u petak pa se javim
 
Član
RE: Pomoc za bebu rodjenu bez obje rukice...MOLIM VAS!

Sarajlic je napisao(la):
Nisam mogao jer je nazalost momak kojem sam prodao auto imao vrlo,vrlo tezak udes tu noc a auto jos uvijek na meni a on nije uzeo punomoc tako da me je prijatelj cekao u zenici i odmah se vratio u zdice jer sam morao.Dolazim opet u petak pa se javim

ok,ok druze,mogao si poslati makar poruku...
ajde imas broj pa trzni me u petak ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top