POMOC! Voznja poslije 23??!!

POMOC! Voznja poslije 23??!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ima li netko broj clana u Zakonu da li se smije voziti poslije 23.. treba mi hitno jer je prijtelji prije 2 dana napisana kazna za voznju poslije 23.. a koliko znam zabrana je ukinuta??!!
 
Član
a j**alo mater i zakon i policija, pa nema gore drzave od nase, ne zna se ko pije a ko placa,
uvode neke zakone,a onaj ko bi ih trebao sprovoditi, nit je obavijesten o zakonu niti ima zive vez e sa zakonom,
ovo izgleda doslo da ti slaze kaznu kako se kome k**** digne.....
kako ce momku pisat kaznu levat ako je ukinuta ta zabrana voznje iza 23.....
pa ne mogu vjerovat...
 
Početnik
morao je potpisati ili da se slaze ili ne slaze...treca opcija je da ga privedu...
ako je potpisao da se slaze, mora platit...ako je da se ne slaze, u roku 8 dana mora pokrenuti sudski postupak inace mu dolazi kazna + 20 km sudskih troskova...
ako nije nista potpisao, vjerovatno da nece ni biti kazne...

almyr je napisao(la):
a j**alo mater i zakon i policija, pa nema gore drzave od nase, ne zna se ko pije a ko placa,
uvode neke zakone,a onaj ko bi ih trebao sprovoditi, nit je obavijesten o zakonu niti ima zive vez e sa zakonom,
ovo izgleda doslo da ti slaze kaznu kako se kome k**** digne.....
kako ce momku pisat kaznu levat ako je ukinuta ta zabrana voznje iza 23.....
pa ne mogu vjerovat...

da ti potpuno trijeznom napise da si pijan i ti potpises, kriv si...a mi se zalijecemo samo tako, niko nista ne cita...
 
Član
Oggy je napisao(la):
morao je potpisati ili da se slaze ili ne slaze...treca opcija je da ga privedu...
ako je potpisao da se slaze, mora platit...ako je da se ne slaze, u roku 8 dana mora pokrenuti sudski postupak inace mu dolazi kazna + 20 km sudskih troskova...
ako nije nista potpisao, vjerovatno da nece ni biti kazne...

almyr je napisao(la):
a j**alo mater i zakon i policija, pa nema gore drzave od nase, ne zna se ko pije a ko placa,
uvode neke zakone,a onaj ko bi ih trebao sprovoditi, nit je obavijesten o zakonu niti ima zive vez e sa zakonom,
ovo izgleda doslo da ti slaze kaznu kako se kome k**** digne.....
kako ce momku pisat kaznu levat ako je ukinuta ta zabrana voznje iza 23.....
pa ne mogu vjerovat...

da ti potpuno trijeznom napise da si pijan i ti potpises, kriv si...a mi se zalijecemo samo tako, niko nista ne cita...



znam, niko nista od nas ne cita dok ga ne lupi po glavi,
to je ono logicno razmisljanje "ko ce znat' zakon, ako nece policajac, dje ce me on za**bat"
al evo svakakvim budalama daju lizalo u ruke.....zalosno
nema veze ,samo nek udaraju gradjane po dzepu:icon_mad:
 
Član
zaustavili me po danu i u RS u i u federaciji i obje patrole sam ispitao za to 23h kazu da toga nema vise jedino pisu za P jos uvijek
 
Član
U federaciji su me zaustavljali iza 23h i sve je uredu, dok kad su me zasutavili u RS iza 23h htjeli su mi pisati kaznu. Nije mi jasno jer se zakoni donose na drzavnom nivou kako vamo vazi, a tamo ne. Jebo lud zbunjenog
 
Početnik
beZZa je napisao(la):
U federaciji su me zaustavljali iza 23h i sve je uredu, dok kad su me zasutavili u RS iza 23h htjeli su mi pisati kaznu. Nije mi jasno jer se zakoni donose na drzavnom nivou kako vamo vazi, a tamo ne. Jebo lud zbunjenog

To je super, kod nas u kaknju imaju tri policajca koji to kaznjavaju, a ostali nece, al zato oni hoce za pojas, dok ovi prvi nece :D
 
Član
beZZa je napisao(la):
U federaciji su me zaustavljali iza 23h i sve je uredu, dok kad su me zasutavili u RS iza 23h htjeli su mi pisati kaznu. Nije mi jasno jer se zakoni donose na drzavnom nivou kako vamo vazi, a tamo ne. Jebo lud zbunjenog

mislim da su oni u RS u rekli da treba kao godina iskustva dok je u federaciji potpuno ukinuto :icon_smile:
 
Član
A meni se smijali sto drzim kopije i dopune tog zakona za voznju iza 23.00 u autu :D trebao bi to i prodavati, prodajem "zakon" za voznju iza 23.00 sata :lol: :lol:
 
Član
c0d14c je napisao(la):
beZZa je napisao(la):
U federaciji su me zaustavljali iza 23h i sve je uredu, dok kad su me zasutavili u RS iza 23h htjeli su mi pisati kaznu. Nije mi jasno jer se zakoni donose na drzavnom nivou kako vamo vazi, a tamo ne. Jebo lud zbunjenog

mislim da su oni u RS u rekli da treba kao godina iskustva dok je u federaciji potpuno ukinuto :icon_smile:

ma pusti se ti tih supljaka. samo mu reci neka pise, on ce ispast budala kad to predocis na sudu. zakon je ISTI i u RS-u i u FBiH. dobro pazite sta vam pise gore gdje je prekrsaj i pazite gdje potpisujete i sve je ok ;)

kao sto rekose, ako potpisete tamo gdje prihvatate krivicu, da ste 100% cisti, ne vrijedi vam kasnije...
 
Član
Cek ja mislim da zakon vrijedi za one koji posjeduju vozacku dozvolu preko 2 godine, samo oni smiju voziti posilje 11...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top