Pomoć oko kupovine audi A6 2.4

Pomoć oko kupovine audi A6 2.4

Član
Što se tiče plina, ja sam iz Tuzle, moje mišljenje da je ATIKER najpametnije rješenje što se tiče plinskih instalacija,
 
Član
AC Stag bas citam prije neki dan imaju novu generaciju ecu-a koja radi sve sama :D bas me zanima imal neko kod nas nove modele da radi
 
Član
AC Stag bas citam prije neki dan imaju novu generaciju ecu-a koja radi sve sama :D bas me zanima imal neko kod nas nove modele da radi
Ja imam taj novi sistem na Volvu, ali Europegas. On je prikopcan i na OBD sistem. Stvar o nikakvih problema. A potrosnja skoro pa ravna benzinu

AC stag (osnovni model) imam na Astri. Radi svoj posao, ali tu su mi manji zahtjevi. Potrosnja plina je nesto veca u odnosu na benzin (5-7 benzina, 7-8 plina)

Send via Gameboy Color
 
Član
Ima li neke velike razlike, AC stag ili sekvent ?
Još jedno pitanje vezano za audi-a da li je moguće zamijeniti manual klimu za digitalnu ?
 
Član
Ima li neke velike razlike, AC stag ili sekvent ?
Još jedno pitanje vezano za audi-a da li je moguće zamijeniti manual klimu za digitalnu ?
Brkas pojmove. Sekvent je nacin (sistem) ubrizgavanja plina. I za taj motor ide SAMO sekvent.

AC Stag je proizvodjac plinske opreme, kao i Atiker, BRC, Europegas itd...

To za klimu ne znam.

Send via Gameboy Color
 
Član
Brkas pojmove. Sekvent je nacin (sistem) ubrizgavanja plina. I za taj motor ide SAMO sekvent.

AC Stag je proizvodjac plinske opreme, kao i Atiker, BRC, Europegas itd...

To za klimu ne znam.

Send via Gameboy Color
pardon greška moja, koji se najbolje pokazao ili sve zavisi od toga kako se uradi instalacija
 
Član
Ja imam taj novi sistem na Volvu, ali Europegas. On je prikopcan i na OBD sistem. Stvar o nikakvih problema. A potrosnja skoro pa ravna benzinu

AC stag (osnovni model) imam na Astri. Radi svoj posao, ali tu su mi manji zahtjevi. Potrosnja plina je nesto veca u odnosu na benzin (5-7 benzina, 7-8 plina)

Send via Gameboy Color
mozes li mi reci koji je tacno model i ja se interesujem da predjem na plin sve bi i nebi :D nikako da prelomim
 
Član
pardon greška moja, koji se najbolje pokazao ili sve zavisi od toga kako se uradi instalacija
Ni najbolja/najskuplja oprema ne vrijedi ako majstor ne zna zanat.

Neki majstori znaju sa AC stagom, neki BRCom... Itd

I ja sam cuo dosta pohvala za atiker-tuzla. Mislim da im je sjediste u zivinicama, velika firma. Cesto tu prolazim.

Raspitaj se na vise mjesta.

Obavezno nek ti daju spisak koji ecu, koji isparivac, koje dizne i koji precnik cijevi (kod tih jacih motora ide fi16 dotok, fi12 odvod)

Postavi nam ovdje par tih ponuda, pa cemo razmotriti



Send via Gameboy Color
 
Član
Ni najbolja/najskuplja oprema ne vrijedi ako majstor ne zna zanat.

Neki majstori znaju sa AC stagom, neki BRCom... Itd

I ja sam cuo dosta pohvala za atiker-tuzla. Mislim da im je sjediste u zivinicama, velika firma. Cesto tu prolazim.

Raspitaj se na vise mjesta.

Obavezno nek ti daju spisak koji ecu, koji isparivac, koje dizne i koji precnik cijevi (kod tih jacih motora ide fi16 dotok, fi12 odvod)

Postavi nam ovdje par tih ponuda, pa cemo razmotriti



Send via Gameboy Color
jeste Tuzla / Živinice, razmišljam se kod njih pregled i ako bi radio plin, jer ipak haj da kažem "poznatija firma " i jača u odnosu na neke majstore koji rade u garaži, ne podcjenjujem nikoga ali mislim da bi oni prije radili kvalitet zbog samog imena firme za koju rade zbog ugleda. Naravno za koji dan bi trebao ići pogledati audi-a pa objavim slike kao i ostalo.
 
Član
mozes li mi reci koji je tacno model i ja se interesujem da predjem na plin sve bi i nebi :D nikako da prelomim
Ja sam Volva radio u Bihacu (Adnan Lipovaca - Nuni) i svaka pohvala za njega i rad.

Ima svoje servisere u svim gradovima u BiH, tj. on ugradi sve, kasnije servise radis gdje ti je blize...

Najjeftiniji je bio, jos dobijes zamjensko auto taj dan...

Kod mene je Europegas ECU Avance 48/8 (do 8 cilindara) i isparivac Supremo (do 330 KS)

Dizne Valtec crne

Atiker rezervar

I imam onu kapalicu za podmazivanje ventila

Vec sam prevalio oko 5000km sa tim, i odusevljen sam

Ako te jos sta zanima pitaj me slobodno

Send via Gameboy Color
 
Član
jeste Tuzla / Živinice, razmišljam se kod njih pregled i ako bi radio plin, jer ipak haj da kažem "poznatija firma " i jača u odnosu na neke majstore koji rade u garaži, ne podcjenjujem nikoga ali mislim da bi oni prije radili kvalitet zbog samog imena firme za koju rade zbog ugleda. Naravno za koji dan bi trebao ići pogledati audi-a pa objavim slike kao i ostalo.
Mislim da neces pogrijesiti. Pitaj ih samo rade li sa drugim ECU osim atikerovih, odnosno sta preporucuju... Pa nam javi ovdje

Send via Gameboy Color
 
Član
I ja se mislim al sve da mi je vise snage a da se vozim dzabe, nece moci... :D
za "voznju" samo benz a plin za kotrljanje do 3500 rpm tako nesto hhehhe :D kontam iskreno sve mi zao auta hocu necu ali ozbiljno razmatram mada najzalije mi je jos jedan detalj audi mi postaje premali lomim se jos
 
Top