Pomoć oko kupovine audi A6 2.4

Pomoć oko kupovine audi A6 2.4

Član
Vjerujem, kad bi ga ugradio sad a posle se odlucim za chip moram mijenjati dizne.. Ili npr. K04 ali svakako k04 ne bi vozao na plinu to bi vec bilo ozbiljnije

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Član
Ja sam Volva radio u Bihacu (Adnan Lipovaca - Nuni) i svaka pohvala za njega i rad.

Ima svoje servisere u svim gradovima u BiH, tj. on ugradi sve, kasnije servise radis gdje ti je blize...

Najjeftiniji je bio, jos dobijes zamjensko auto taj dan...

Kod mene je Europegas ECU Avance 48/8 (do 8 cilindara) i isparivac Supremo (do 330 KS)

Dizne Valtec crne

Atiker rezervar

I imam onu kapalicu za podmazivanje ventila

Vec sam prevalio oko 5000km sa tim, i odusevljen sam

Ako te jos sta zanima pitaj me slobodno

Send via Gameboy Color
hvala na odgovoru i se mislim jako za plin jasno mi je odprilike kako sta ide ali ovaj ecu mi je zapao http://www.ac.com.pl/products-autogas/controllers-lpg-cng-q-generation/stag-qbox-plus/345/ tako da majstor mi treba samo radi atesta i provlacenja , kolko trosi kapalica i da li ide posebno na svaku granu ,
 
Član
hvala na odgovoru i se mislim jako za plin jasno mi je odprilike kako sta ide ali ovaj ecu mi je zapao http://www.ac.com.pl/products-autogas/controllers-lpg-cng-q-generation/stag-qbox-plus/345/ tako da majstor mi treba samo radi atesta i provlacenja , kolko trosi kapalica i da li ide posebno na svaku granu ,
Dobar je taj ecu. A kaplica trosi svakih 5sec jednu kap. tj 12 kapi/min

Spremnik je 500ml bude dugo...

Kod mene ide na usisnu granu jedna cjevcica

Send via Gameboy Color
 
Član
hvala na odgovorima da ne kvarim temu kad konacno odlucim pravim temu posebnu za moj plin i sta kako koliko, a da se vratimo na temu moja preporuka za tog audia idi na 3.0 :D
 
Član
Kapalice su prodavanje magle. Vozite ponekad na benzin i neće biti problema sa bilo kojim motorom. Moj 525i je već 11 godina na plinu, 260 000 km pređeno na istoj instalaciji i diznama
 
Član
Kapalice su prodavanje magle. Vozite ponekad na benzin i neće biti problema sa bilo kojim motorom. Moj 525i je već 11 godina na plinu, 260 000 km pređeno na istoj instalaciji i diznama
I ja tako mislim. Jer sta mu vrijedi svakih 5sec jedna kap??

I isto znaci ukapava i na 1000ob i na 5000ob/min... Ali eto nije bio neki trosak

Send via Gameboy Color
 
Član
Atiker kompanija radi isključivo sa svojom opremom naš sistem za razliku od ova dva navedena puno povoljniji za održavanje.
Ovaj odgovor sam dobio od atiker-a da li je u pitanju "svako svog konja hvali" ili su povoljniji za odrzavanje attiker u odnosu na BRC ili AC stag.
 
Top