pomagajte

pomagajte

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
to z3k4 bas sam ti simpa? decko napaljeni? kopanje kanala? .... druze ajde budi iskren .... TI SI GAY?! ....

to muha e i to si u pravu i to skrooooooz u pravu .... momci su i to imali na raspolaganju 24/7 (mislim na TL ne na lovu-mada ko zna garant ni tog nije falilo ccc)

to ersan_sa hvala ;)
 
Legend
eddo brate, sto se ofiras..
ne kazem da nemas zanjanja sto se tice dBa, imao si i ti rezultata, ali ovo bahato (ajmo reci glupo ponasanje) ti ne pristaje nikako..

nikom.. pa ni tebi ;)

Vedo je momak, koji je svojim rezultatima, dokazao da zna puno vise nego sto se "prica, misli itd itd"..
respect mu za sve, i sto se dBa tice, kako vedo kaze, tako JE! bar sto se mene tice, a vjeruj mi da PUNO ljudi tako misli i slaze se samnom..

jednostavno momak ima dara za to, (mislim jebac je, al DRAGER u dusi :icon_twisted: )

mislim da nema potrebe da se ova tema siri na neka provociranja, i gluposti, kako god, vidjet cemo ko ce ove sezone biti najbolji ;)
 
Član
nide veze covjek nesto pita i vidi sta ispadne a sto je najbolje cika admin vodi raspravu a zna banovat druge , trebo bi i sebe nekad za promjenu banat

ako vam se vode rasprave i svade nadete se i popricate ,
preko msn ,otvorite temu za to a ne ovako da pisete i kvarite drugima temu...

sigurno ima neki koji nece ni da otvore neke teme s pitanjima radi ovog...
 
Član
.nOKe je napisao(la):
eddo brate, sto se ofiras..
ne kazem da nemas zanjanja sto se tice dBa, imao si i ti rezultata, ali ovo bahato (ajmo reci glupo ponasanje) ti ne pristaje nikako..

nikom.. pa ni tebi ;)

Vedo je momak, koji je svojim rezultatima, dokazao da zna puno vise nego sto se "prica, misli itd itd"..
respect mu za sve, i sto se dBa tice, kako vedo kaze, tako JE! bar sto se mene tice, a vjeruj mi da PUNO ljudi tako misli i slaze se samnom..

jednostavno momak ima dara za to, (mislim jebac je, al DRAGER u dusi :icon_twisted: )

mislim da nema potrebe da se ova tema siri na neka provociranja, i gluposti, kako god, vidjet cemo ko ce ove sezone biti najbolji ;)

ni u jednom trenutku njegovo znanje nije stavljeno na upit tako da mi fakat nije jasno sto si ovo napiso? .... da mozda skrenes sa poente a decko? ....
 

IGY

Član
eddo smijesan si , citav forum ti se smije
sto se tice potpisao dobio si i opomnenu za njega, jest tvoj ali pogledaj sta radis, pa haloo

Og1 ako nemas sta pametnije reci razguli, rasprava je javna da svi vide ko sta misli, tomu i sluzi forum, sto se tice pitanja , momku je davno objasnjeno sta i kako
 
Član
IGY je napisao(la):
eddo smijesan si , citav forum ti se smije
sto se tice potpisao dobio si i opomnenu za njega, jest tvoj ali pogledaj sta radis, pa haloo

Og1 ako nemas sta pametnije reci razguli, rasprava je javna da svi vide ko sta misli, tomu i sluzi forum, sto se tice pitanja , momku je davno objasnjeno sta i kako

odlicno nije off pa da ti vodis diskusije i ko si to ti da mi kazes razguli molim tee . . .
spusti se na zemlju bolann !!!!!
 
Član
IGY je napisao(la):
eddo smijesan si , citav forum ti se smije
sto se tice potpisao dobio si i opomnenu za njega, jest tvoj ali pogledaj sta radis, pa haloo

Og1 ako nemas sta pametnije reci razguli, rasprava je javna da svi vide ko sta misli, tomu i sluzi forum, sto se tice pitanja , momku je davno objasnjeno sta i kako


e jbga sad ispade cjela BiH mi se smije .... zbog cega? zato sto sam u pravu il sta? ....

z3k4 je napisao(la):
Ma nema sta Eddo u pravu si ti si moj idol ...

hehe nisam ni sumnjo ;) .... samo dugo ti je trebalo da priznas, sram te bilo ....
 

IGY

Član
sad je dosta, raspravi je dosao kraj

bezveze ja da idemo dalje i bilosta raspravljamo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top