pomagajte

pomagajte

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pokusaj Eddo i kojeg prijatelja imat na ovom forumu,ne moras sa svakim se raspravljat i omalovazavat, to ti onako kazem radi tebe!
Svaka tebi cast na trecem mjestu,ipak je to bitan rezultat al' ovakvi komentari nemaju smisla!

Vedo se vec godinama takmici,sto dokazuju i rezultati, vecinu proracuna za kutije drugim takmicarima je on radio, pise clanke za MobilMedia....stoga RESPECT ;)

Pomogao si i ti Eddo svojim savjetima clanovima foruma i podijelio si svoje steceno znanje i iskustvo sa drugima sto se tice SPL-a i uopsteno ICE zato RESPECT i tebi! :cool:
I tebi su drugi kolko znam pokusali pomoci raznim savjetima kako da povecas rez,al' ti nikad ni jedan da prihvatis, shvatam ja i ono sto si govorio da valja iskesirat za port 90 KM studiras,ne radis i tak'al'ima nekih stvari sto si mogu uradit i bez nekog ulaganja samo da si prihvatio koji savjet!

Nisam htio do sada da se mijesam u temu jer vidim da veciom takmicari komentiraju al' vidim da se tema oduzila i nikako ne vodi kraju,i u buduce pokusajmo malo kulturni bit jedni prema drugima i ne pisat svasta ! ;)
 

IGY

Član
eddo hoces opet straftu preko nicka :lol::lol::lol:

BTW ja sam bio prvi sa svojom muzikom, a bila je muzika za slusanje....
eto me i ove godine sa kompresijom da te oderem :lol::lol::lol::lol:
 
Član
to igy .... strafaj druze dokle ti volja baba se ne mjenja ....

to vedo .... lako je bit kauboj sa tudjim perjem kralju .... znanje na stranu ....

to anais .... sto se ja to ofiram matere ti mile? istina boli?svi znaju sto sam ja reko, razlika izmedju mene i njih je sto ja ne sutim, nikad nisam i nikad necu ....

to z3k4 .... kralju veze neam ni ko si ni sta si, al ko god da si uso si na ovaj forum i rasprico se ko da si doktor svih nauka odmah sa starta, imo sam svo moguce pravo da tvoje komentare dovedem u pitanje i da vidim kolko ustvari znas al nemre to nikako ostat izmedju mene i tebe, morali su se svi umjesat, a i nek su, bar se vidi kakav je ko ....
 

IGY

Član
eddo kralju nas, mi bar nesto stvaramo, trudimo se, a kad nesto nemamo ne lazemo na sav glas da to imamo :lol:

a evo ti odg umjesto Anaisa, ofiras se i te kako se ofiras
pa pogledaj ni jedan clan foruma nema fino misljenje o tebi

momak z3k4 zna puno vise od tebe i dugo je vise od tebe u tom svijetu


BTW nekad se zapitam da li je fakat istina da ja imam veci broj cipela nego ti koeficijent intelogencije :lol::lol::lol:
 
Član
IGY je napisao(la):
eddo kralju nas, mi bar nesto stvaramo, trudimo se, a kad nesto nemamo ne lazemo na sav glas da to imamo :lol:

a evo ti odg umjesto Anaisa, ofiras se i te kako se ofiras
pa pogledaj ni jedan clan foruma nema fino misljenje o tebi

momak z3k4 zna puno vise od tebe i dugo je vise od tebe u tom svijetu


BTW nekad se zapitam da li je fakat istina da ja imam veci broj cipela nego ti koeficijent intelogencije :lol::lol::lol:

ti mozda znas ko je zeka, ja doneki dan nisam cuo da momak postoji, kolko on zna i sta on zna ja neam pojma .... a volio bi da zna sve pa da i nas sta nauci vjeruj mi ....

ofiranje i misljenje drugih clanova o meni nemaju nista zajednicko, a ima bar 21 clan koji misli bar nesto pozitivno o meni tako da se osjecam bas nak fino ....

vi bar nesto stvarate i trudite se, sta to znaci da se ja ne trudim i ne stvaram nista? .... i BTW nisi bio 1. sa muzikom za slusanje, na takmicenjima si uvijek imo SPL kutiju, u mostaru si cak imo i ground point tako da ta prica je za malu djecu .... kod mene je od 30.3.2008 do kraja sezone ostala potpuno ista muzika, promjenio se samo player ....

a sto se tice tvojih cipela, stvarno sumnjam da mi je inteligencija veca od njih .... al barem muda jesu ....
 

IGY

Član
MONTOYA je napisao(la):
ocam igy imo si ground point....

u Mostaru, a nigdje drugo nisam :icon_eek:

Mostarska zemlja pogodna izgleda :lol::lol::lol:

BTW zar se ground point ne moze imati i za muziku za slusanje :icon_question:
koliko znam to je jedan od preduvijeta za SQ
 
Član
IGY je napisao(la):
MONTOYA je napisao(la):
ocam igy imo si ground point....

u Mostaru, a nigdje drugo nisam :icon_eek:

Mostarska zemlja pogodna izgleda :lol::lol::lol:

BTW zar se ground point ne moze imati i za muziku za slusanje :icon_question:



neam pojma, ja nikad prije nisam cuo za ground point do tad, a nikad ga nisam ni vidio ....

a ajmo malo skratit i pofatat cinjenice sta ustvari sacinjava SPL muziku:

DOBAR AKKU (bez struje si nista)
DEBELI KABLOVI (i bez tog si nista)
DOBRO POJACALO (najbolje neko digitalno mono pojacalo stabilno na sto je moguce nizoj omazi a i da je poprilicno jako)
SPL KUTIJA (kutija radjena iskljucivo za dB drag na frekvi vozila)

evo ga igy 4 najbitnije stvari dB draga .... reci mi koju si ti fulio? exide akku, hrpa debelih kablova, soundmagus 1500W RMS na 1 ohm (kod tebe iso na 0,5), SPL kutija .... eto ajde sad da se zajedno smijemo i ja i ti i vedo KRALJ NAS .... gdje je tvoja muzika za slusanje? .... i sto je to uopste bitno? .... dokle ce ova rasprava da ide? moja je zadnja znaci do vas je do kad hocete da se gonimo ....
 

IGY

Član
da se gonimo :lol: pa nismo konji :cool:

ovako, kad nije takmicenje ja sam tu muziku koristio za slusanje, dakle exide, i jeste i nije za brpanja, za to ima maxima dc900 koja je sad i ona ce se koristiti za slusanje (PC itd...), zatim debeli kablovi, i oni su takodze sto da ne, kazu sto deblje i vise, kavalitetnija struja, a SPL kutije onako da dobijem koji db vise

dobro pojacalo, sto da guram woofere sa sistemskim pojacalom, kad posttoji monoblok namjenjen za to, pa ako je jaci Boze moj
 
Član
IGY je napisao(la):
da se gonimo :lol: pa nismo konji :cool:

ovako, kad nije takmicenje ja sam tu muziku koristio za slusanje, dakle exide, i jeste i nije za brpanja, za to ima maxima dc900 koja je sad i ona ce se koristiti za slusanje (PC itd...), zatim debeli kablovi, i oni su takodze sto da ne, kazu sto deblje i vise, kavalitetnija struja, a SPL kutije onako da dobijem koji db vise

dobro pojacalo, sto da guram woofere sa sistemskim pojacalom, kad posttoji monoblok namjenjen za to, pa ako je jaci Boze moj

e a dem reci nak iskreno, sto ti je tesko rec da sam u pravu kad kazem da ti je bila spl oprema? .... sta ti ba fali jednom u zivotu rec JEST EDDO U PRAVU SI? .... i de bolan prestani mi mjenjat signature svakih 5 minuta, meni se svidja ovako a i na kraju krajeva ovo je moj signature i imam pravo da izgleda kako god ja hocu ....
 
Početnik
zaboravili ste jos 2 stvari u dB dragu ustvari 3 stvari

1. Pare
2. Volja
3. TermLab :icon_smile:
 
Član
Eddo si ti neki opasan momak kada kazes ovo ``Moja je zadnja znaci do vas je do kada hocete da se gonimo``.
Mi smo bili prestali sa raspravom dok ti opet nisi posuo ulje na vatru.
Slusaj ti decko napaljeni ja nemam namjeru nisakim da se raspravljam ovde sa tom sam namjerom dosao najmanje na ovaj forum.Ti ako nemas pametnija posla nego ovde da pises nebuloze i da zapocinjes rasprave nacicu ti ja posao idi kopaj kanal u telekom 1 m ti je 1.90km dobra para, mislim da bi mogao tamo da se izduvas i da se vratis ovde da pises kao covek to bi te naucilo pameti malo...
A ne ovde da omalovazavas ljude i podcjenjujes druge dosta je meni takvih.Jer znas ti izgleda nisi naucio u zivtou da se patis naucio si sve na gotovo moras da se mjenjas jer ovde od nas niko tebi ne misli zlo vjeruje mi svi smo mi ovde da poamzemo jedni drugima.
et toliko pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top