pomagajte

pomagajte

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
eddo ako ti je dosadilo objasnjavati onda imas gore opciu log out i zdravo
oni koji nesto pitaju zahtjevaju i odgovore, meni nije mrsko ni 100 puta ponoviti nekome kako sta, ali da taj neko uradi nesto sam, sto se za sve mora ici majsotru, sve se moze i sam ako nije nesto prekomplicirano
 
Član
svaka cast igy. valjda i jeste svha ovoga da se raji pomogne. jer puno je veci cejf kad nesto sam uradis, pa kolko god to sitno bilo... ;)
 
Član
Svako ima svoje...

mislim, koga zanima naucice...nije lako, al' nije ni tesko...

Znam i ja dosta oko elektronike, skopcao sam i ja dosta muzike i znam da moze bit opasno, po auto i instalacije... Al' na greskama se uci...

nekog to ne zanima, pa je nidje veze...osnovne stvari stvarno nije tesko naucit ako ima imalo zainteresovanja...


Moram pohvalit forum, stvarno ima dobre raje i dobrih strucnjaka koji ga drze na nivou...:cool:


Izvinjavam se za OT...;)
 
Član
hvala vam sto ste stali na moju stranu ali edo ako ti je problem napisat nemoras nisam ja nikom tio dosađivat sa pitanjima ali posto je ovo forum pa sam isao potrazit pomoc... i dobio bi ja upute i sve za to kad uzmem pojacalo ali to je sve bezz napisano a nezelim nes zajebat jer nemam love na bacanje da mogu sprzit woofer i pojacalo dok neskuzim kak se to spaja...

i dali mi moze ko rec jel ono pojacalo dobro ili treba jace
 
Član
Josip_U je napisao(la):
hvala vam sto ste stali na moju stranu

ja ti reko sve sta i kako a ti njima vices hvala .... nidje veze care ....

IGY je napisao(la):
sto se za sve mora ici majsotru

zato sto je prije 2 dana u zivinicama izgorio golf 3 zbog tog sto je momcini iz dijaspore bilo tesko dat elektricaru 20 marki da mu spoji player vec se odlucio igrat majstora .... BTW kad kazem izgorio, mislim fakat izgorio, znaci komandna KOMPLET, sva sjedista, tapacirunzi i dobar dio instalacije .... al u pravu si ba i ti koji se ja ***** nagovaram sa nekim .... kad se nekom nedaj boze desi slicno, poprilicno sam siguran da mu nece vise naumpast da trazi savjete od Doktora Igy-ja ....
 
Član
zahvalio sam se ja i tebi na onom svemu sto si mi reko i oda nisam onaj zadnji dio bio siguran i ti si poceo propovijed drzat
 
Član
Druze, nisam ja stao ni na ciju stranu... U potpunosti se slazem sa Eddom, covjeku je svaka na mjestu, malo je plano na prvoj strani al' Boze moj, desi se svakom...

Treba pazit oko te elektronike, ja sam vidjo svega i svacega, iz kucnoh radinosti...da te Bog sacuva...

Nista ne radi napamet, samo slusaj savjete...


Srecno...
 
Član
ev da se i ja malo ukljucim u raspravu
prije svega momak je trazio da mu se pomogne a ne da vodimo cenzure sada gdje je ko sta naucio
ovako druze na tome tvome wooferu to sto pise 700 w to nije stvarna snaga njegova to ti je peak power teoretska neka snaga to je samo marketing proizvodjaca on bi mozda mogao da ima negdje plafon 300 rms
predpostavljam jer nisam nikada vidio taj woofer
ako kupujes sebi amp savijet moj da uzmes jaci od woofera jer se smatra da bi woofer treba da svira na nekih 60 - 70 % snage pojacala i ne brini se ali pod uslovom da i woofer ima snage u rezervi da ne radi max
woofer mozes da vezes na bilo koje pojacalo ,stim da imas amp za sisteme i za woofere i sve ti je u kvalitetu zvuka koji ne moze nikako da se poredi nebo i zemlja
 
Član
z3k4 je napisao sve sto ti treba...

P.s. Edo ja sam zavrsio Ekonomsku i studiram Ekonomiju.... nidje veze sa strujom....:lol:
 
Član
MONTOYA je napisao(la):
z3k4 je napisao sve sto ti treba...

P.s. Edo ja sam zavrsio Ekonomsku i studiram Ekonomiju.... nidje veze sa strujom....:lol:

a ja sam bio treci sa SVOJOM muzikom u kolima,a ne prvi sa tudjom ....

LP
 
Član
eddo je napisao(la):
MONTOYA je napisao(la):
z3k4 je napisao sve sto ti treba...

P.s. Edo ja sam zavrsio Ekonomsku i studiram Ekonomiju.... nidje veze sa strujom....:lol:

a ja sam bio treci sa SVOJOM muzikom u kolima,a ne prvi sa tudjom ....

LP

Sory za OFF

Ali eddo druze mislim da si sad pretjerao,mislim da je ovo vrijedanje
 
Član
eddo je napisao(la):
MONTOYA je napisao(la):
z3k4 je napisao sve sto ti treba...

P.s. Edo ja sam zavrsio Ekonomsku i studiram Ekonomiju.... nidje veze sa strujom....:lol:

a ja sam bio treci sa SVOJOM muzikom u kolima,a ne prvi sa tudjom ....

LP


Indijanac... za tebe ce cika Vedo uvijek da bude kauboj....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top