Polo 6n2-1.8Turbo

Polo 6n2-1.8Turbo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Prodaj ti to buraz i kupi Golf 16V Gti za male pare napravićeš brz i konkurentan auto u 15 klasi...
 
Član
Alen_P je napisao(la):
Prodaj ti to buraz i kupi Golf 16V Gti za male pare napravićeš brz i konkurentan auto u 15 klasi...



ja zelim napravit cudo ZA SVAKI DAN od ovog autica
vr6 ne dolazi u obzir moj konacan odgovora



@darac staje sa onim motorom od onog tt jeli to slozeno ili sta
mozda to ide untra 180 ks 6 ganag
 
Član
Druze moj savjet ti je da prvo nadjes dobrog ziranta pa onda da krenes u rabotu. Pogledaj moju temu brdo para a kola stoje. A tek zivci eheeeee :lol:
 
BHT Ovisnik
ne razumijem se bas,al od samog zvuka VR-a se najezim,al kazu svi poderane masine,al na tvome mjestu bi postupio kao sto je tepsija naveo
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
ne razumijem se bas,al od samog zvuka VR-a se najezim,al kazu svi poderane masine,al na tvome mjestu bi postupio kao sto je tepsija naveo



ali ljudi ja ne zelim auto samo za 5 dana u godini
ja zelim sanjim ic na poso u birtiju u sumarak sa malom dakle za svki dan
 
Član
dadao_style je napisao(la):
ostavi kako jest i gotovo :icon_eek:

Potpis brate ko kucha...hoces auto za svaki dan a malo ti 125ks...pa ebote elem malehan elem lagan...za "every day car" ide ko metak jarane...mani se chorava posla...djaba ces hebavat tako dobar autek...sretno u svakom slucaju;)
 
koliko se ovdje prepirete koji motor kako,sta ...dosad da si htio mogoa si ubacit bilo koji motor,tako da je vishe glupo pricat o tom.....skontaj sam kako sta i manje price i vishe rada.....
pozz
 
Član
Imas 125ks u polu i hoces jos ja na tvom mjestu ne bi dirao nista jer je auto lagan malo bi nabacijo sminke
branike pragove i neke felgice i to je to jer ako se neces trkati to je bacanje para:icon_cry:
 
Član
I nakon citanja 4 strane vidim da nisi nista uradio :icon_cry:...1.8T je bio kod hadzije na otpadu al ne znam za instalaciju , ona dodje skuplja od auta...eto otidji pogledaj ako si iz Sa pa vidi sta i kako...;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top