Polo 6n2-1.8Turbo

Polo 6n2-1.8Turbo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
kao prvo pozdrav
eh sad ovako imam polo 2001 god (6n2) 1.6 16v GTI 125ks
e sad mene zanima vase misljenje sta da ja napravim da malo pojacam snagu dali da se malo igram sa ovi motoricem ili da ubacim nesto drugo unutra
gledo sam bio da bi vr6 ali svi koji imaju veze sa autima reklisu veliko NE reklisu da radje stavim 1.8turbo nego vr6
pomozite koliko got znate ja vise ni sam neznam sta da radim ovo je slabo skoro pa nista

unaprijed hvala VWozdarVW
 
Član
zdravko je napisao(la):
kao prvo pozdrav
eh sad ovako imam polo 2001 god (6n2) 1.6 16v GTI 125ks
e sad mene zanima vase misljenje sta da ja napravim da malo pojacam snagu dali da se malo igram sa ovi motoricem ili da ubacim nesto drugo unutra
gledo sam bio da bi vr6 ali svi koji imaju veze sa autima reklisu veliko NE reklisu da radje stavim 1.8turbo nego vr6
pomozite koliko got znate ja vise ni sam neznam sta da radim ovo je slabo skoro pa nista

unaprijed hvala VWozdarVW

nisam neki strucnjak ali mislim da se rjesenje tvog problema zove turbo ;)
 

IGY

Član
ili 1.8 T
ili ostavi svoj motor, pa ga malo poboljsaj (chip, izduv, KN intake, i tako te stvarcice)
 
Član
HerrNuki je napisao(la):
zdravko je napisao(la):
kao prvo pozdrav
eh sad ovako imam polo 2001 god (6n2) 1.6 16v GTI 125ks
e sad mene zanima vase misljenje sta da ja napravim da malo pojacam snagu dali da se malo igram sa ovi motoricem ili da ubacim nesto drugo unutra
gledo sam bio da bi vr6 ali svi koji imaju veze sa autima reklisu veliko NE reklisu da radje stavim 1.8turbo nego vr6
pomozite koliko got znate ja vise ni sam neznam sta da radim ovo je slabo skoro pa nista

unaprijed hvala VWozdarVW

nisam neki strucnjak ali mislim da se rjesenje tvog problema zove turbo ;)

turbo + nitro i to ti je to :)
 
Putovanja.ba
Administrator
Prem da bi meni i ovaj 1.6 16V mjera bio i sasvim dovoljno sad zasad :)

Ja bih radije prodao pa nesto jace uzeo, mislim da dosta posla truda i novca treba za to i da se ne isplati radit.
 
a turbo je pravo rjesenje al ako si mislio na race ici puno ce vrtit ostat ce u mistu gledao sam ga u splitu corado 1.8 t vrti 1,2 i pola trece potezo sa astrom 2.0 turbo i otisla mu je astra u startu a poslje kad je uhvatio corado u trecoj tek onda otisao
 
Član
evo slikica i jedan video da malo i vi razmiskite pa mi pomognete

VR6
[attachment=7559]
[attachment=7560]

1.8Turbo
[attachment=7561]
[attachment=7562]

video 1.6 16v Turbo original motor
http://www.youtube.com/watch?v=HxY_9GEa8qs
 
Član
Definitivno 1.8 turbo! Ima dosta potencijala u njemu a sad je pitanje mozes li ga nabaviti i po kojoj cijeni! Ali sa jos nekim ulaganjima vrlo lahko mozes ga nabrijati preko 200KS a za takav autic tio je i vise nego dovoljno!
 
Član
pogledaj po e-bayu ako ti ima kit za turbo za tvoj motor to bi ti bilo najbolje rješenje, pa lipo naručiš, montiraš i eto ga imaš 1.6 16v turbo
ja mislin kad san ja gleda da je bilo jer san ja gleda za lupo GTI a to su ti isti motori
 
N

nenad

Ako nadjes 1.8T ubaci ga, neces fulat. Jaran je imao Golfa 4 sa tim motorom, auto je islo ko ludo!
 
Član
ja isto najvise navijam za 1.8 turbo nekako mi najbollje zvuci

POLO GTI 1.8 T - sta nije super:icon_biggrin:
e sad samo stoje to malo teze pronac i malo je skupli neg vr

ali koji zvuk ima vrrrrrrrrrrrrrrrr
 
Član
evo da malo osvjezim temu dali zna neko da se prodaje 1.8 turbo sa getribom i instalacijom
koliko bi me taj sport kosto onako cca
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top