Polo 6n2-1.8Turbo

Polo 6n2-1.8Turbo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ma nediraj ovaj motor,osvjži ga malo kao što su ti kolege rekle i bićes zadovoljan.Jer da mijenjaš motor ima tu zajebancija previše.
 
Član
vidim da dosta ovdje nebi nitko dao soluciju da se ubaci vr6.zasto????? nevidim razloga!sta je taj 1.8 t bolji od vr-a.npr motora vr6 koji je 97godiste.svi znaju stavis turbo i chip i ja sve metem,mislim da nije tako.uzmi BASTIN kadet cisit atmosferac motor,jeste da se radi o dva motora.al u pitanju je velika snaga.prvo se moras naci koliko bi ti konja htio maximum u svome autu.pa sebe pronaci sa financijske strane.mislim da ti je tepsija dao ok prijedlog.pogledaj njegov auto kako ide?vr6 blagi tuning.-nitra ak mislis na race i bude ti to dovoljno.vr6-blagodat finog zvuka koji skoro nijedan auto nemoze napravit.fin za oko legenda vw,u njemackoj cult i danas dan.ipak cu ti na kraju reci tvoj izbor ti znas najbolje.....p.s.rekli su ti tezak motor da ti znas moj kolega kako se on nosi sa svom tezinom.....lol
 
Član
Vidim da se ovdje svasta raspravlja 1.8.t ima sa 110 kw(150 konja) i 132kw(180 konja) od kojih niti jedan neide serijski bolje od vr6 i dosta je skuplji za nabavit i ugradit ali mu je prednost sto je turbo i jednostavnije ga je pojačat, vr6 je jeftiniji ali je tesko nać ispravnog a zvuk mu je nezamjenjiv.
Ako motor mjenjaš radi brzine da bi u opciju trebo uzet i g60 ako je g punjač ispravan ide bolje od 1.8 t ili vr-a ali opet njega je tesko nac ali je lagan motor i najednostavniji za ugradnju.
 
Član
dragan je napisao(la):
kec je napisao(la):
dok se vr razvrti ti si sa 1.8 motorom hoces turbo ili dobri stari G60.;)

imas 1.8 t u startu i sa 225ks
jesil se ikad vozio u golfu 2 vr6?????



VICE golf 2 VR6 turbo auto kopa u 4 ;)
ali dok ja nabavim vr-a i napravim generalku mogu kupit 1.8t

@darac(kec) vice prodaje svog 1.8t gotov cipovan ;):lol:

samo SEDI-PALI-VOZI
 
Član
dragan je napisao(la):
vidim da dosta ovdje nebi nitko dao soluciju da se ubaci vr6.zasto????? nevidim razloga!sta je taj 1.8 t bolji od vr-a.npr motora vr6 koji je 97godiste.svi znaju stavis turbo i chip i ja sve metem,mislim da nije tako.uzmi BASTIN kadet cisit atmosferac motor,jeste da se radi o dva motora.al u pitanju je velika snaga.prvo se moras naci koliko bi ti konja htio maximum u svome autu.pa sebe pronaci sa financijske strane.mislim da ti je tepsija dao ok prijedlog.pogledaj njegov auto kako ide?vr6 blagi tuning.-nitra ak mislis na race i bude ti to dovoljno.vr6-blagodat finog zvuka koji skoro nijedan auto nemoze napravit.fin za oko legenda vw,u njemackoj cult i danas dan.ipak cu ti na kraju reci tvoj izbor ti znas najbolje.....p.s.rekli su ti tezak motor da ti znas moj kolega kako se on nosi sa svom tezinom.....lol



ako bi ista slago to bi bilo auto za svakidasnju uporabu ali da jede SVE
 
Član
Ako ces ga za trke pravit zvekni nesto jace sve izmjenjaj plasticna vrata gepek haubu od pleksiglasa sto vise ga olaksaj i tek kad to odradis brm brm xD
 
Legend
1.8T sa 150 ili 180 ks, ako uzmes ovog sa 150ks chipujes ga i opet metes sve redom, ovog 180 kad chipas da ne pricam, a ako budes iznimno sretan da nalets na udarenog s3 ili leon cupra pa uzmes onaj 1.8t sa 225 ks eh onda ne zelim ni da pomislim sta bi to bilo u polu

sto se tice vr6 motora, smjesni ste kad kazete da je bolji za pola, prije svega tezi je ,za tako malo auto, staviti toliki motor naprijed, pa to po krivinama nebi bilo moguce voziti uopste, za SR bi mozda cak i mogao..

covjek oce da spremi auto za svaki dan, a ne sa SR
 
Član
Jao rasprave jedni navijaju za turbo drugi za vr a momak ni sam ne zna sta hoce. Drug prvo bi se ti trebao odluciti sta zelis pa da dobijes konkretan odg kako i sta. Mislim da ti je tepsija dao najbolji nacin kako da pojacas auto da bas ide, a ako vec zelis drugi motor budi spreman bilo koji da ubacujes na milion prepravki i nije sve cijena motora, pojavi se more malih stvari koje kostaju bilo koji motor da ubacujes. Ta sasija je lahka tako da bilo koji da ubacis auto ce da otkida. Vr je u pocetku jaci a dozvoljava i kasnije vise prerada na sebi. Sretno i javi nam sta si odlucio....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top