POLIRANJE VOZILA

POLIRANJE VOZILA

Legend
milina je s novim lakovima,al starog audia si preporodio , svaka cast za fine radove , al i sto ne stedis na materijalima i alatu ;)
 
Druze jesi nabavio one Meguairs proizvode o kojima je bilo rijeci da ces prodavati? Uzemo bi neke stvarcice ako imas :) pozdrav
 
Član
mtr imal gdje u ze uzet barem 3m paste, hitno mi treba gori hala, tj. krov :D ili samo onaj sonax sto je bio kod jaska....
 
ljudi jel moze pomoc.u kojem programu radite video,slike u muziku da i ja stavim svoj auto sto sam ispolirao i sredio :icon_smile:
 
može li se znati koliko je koštalo ovo poliranje Skode Octavia jer i ja planiram uraditi kod tebe poliranje svoga auta koje je slično ovoj Skodi? Da li će se tokom par pranja skinuti ovaj vosak i opet biti vidljivi prethodni hologrami od pranja??
 

MTR

Član
Limpi je napisao(la):
mtr imal gdje u ze uzet barem 3m paste, hitno mi treba gori hala, tj. krov :D ili samo onaj sonax sto je bio kod jaska....

ima drug kod Lepira ili gore u Integri , ja imam jos malo pa ako nisi uzeo da to spicimo , jbg tek sam dosao sa puta i pogledam zalihu kad tamo nemam mozda jos 200 grama , al bice za par dana :icon_biggrin:

cowboy_307 je napisao(la):
može li se znati koliko je koštalo ovo poliranje Skode Octavia jer i ja planiram uraditi kod tebe poliranje svoga auta koje je slično ovoj Skodi? Da li će se tokom par pranja skinuti ovaj vosak i opet biti vidljivi prethodni hologrami od pranja??

dok ti ne vidim auto ne znam ti reci koliko ce da kosta , ali ide od 60 KM pa do 360 KM , sve zavisi sta je i kakvo je stanje auta .
Ja kad uradim nema holograma ni sjene ni fleka :D ;);)
 
Član
MTR je napisao(la):
Limpi je napisao(la):
mtr imal gdje u ze uzet barem 3m paste, hitno mi treba gori hala, tj. krov :D ili samo onaj sonax sto je bio kod jaska....

ima drug kod Lepira ili gore u Integri , ja imam jos malo pa ako nisi uzeo da to spicimo , jbg tek sam dosao sa puta i pogledam zalihu kad tamo nemam mozda jos 200 grama , al bice za par dana :icon_biggrin:

cowboy_307 je napisao(la):
ma nasao sam jednu onu "cappy" bocicu 3m paste, pa se nesto kao i popravilo, malo odmatirao krov, smanjili hologrami, parnice i ostala sranja... a nemam vremena sada da se bas zezam oko toga, al bit ce izgleda tebe ganjat da popravljas razne majstorluke sto se radilo :D
 
evo jednog od pre koji dan,jbt. svaki dan rokanje po autima :icon_biggrin:



i nakon nekog vremena



u hladu,zavrsen


enterijer

moze na dobos :icon_smile:
2 sloja voska,prioritet unutrasnjost vozila







voskiranje,prioritet-unutrasnjost-koza katastrofa
pre:

posle:

eksterijer:



motorni prostor:
pre

posle

strasan zvuk,ali bmw jos strasniji :icon_smile:
evo jos 1og


neko je pitao preko kojeg programa praviti video klipove,ja ih pravim preko las vegas 10 pro.
pozdrav
ps: uskoro radim jednom forumasu auto-detaljno pranje:icon_biggrin:




[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=NPpejUPaF_I[/video]

evo jednog video klipa,takodje alfa 147-sredjivanje za prodaju-otisla za nedelju dana :icon_smile:
 
Član
Svakim postom sve više poštujem to što radiš Svaka čast Pravi majstor će uvijek imati posla ;)
 
Top