POLIRANJE VOZILA

POLIRANJE VOZILA

bolji su od sonaxa i turtlewaxa druze:icon_smile:
trenutno radim ovog punta-crn a na suncu bordo,to sam tek video kad sam ga prao :icon_eek:lepa boja
danas u 14h stigao i omg...........



STRASNO,sutra predvece ce biti gotov pa cu staviti slike:icon_biggrin:
 

MTR

Član
kavaz je napisao(la):
MTR jel imas neki katalog cijena za ove proizvode ?

http://3mcollision.com/ pa malo prosvrljaj , sve sto vidis ima , i vise od toga ;)

AnDel je napisao(la):
mozda bezze pitanje ali jesu oni bolji od SONAXA :icon_question:
a sta imaju proizvoda morao bi otici u 'podmjeru' samo radi toga :cool:
cijene:icon_question:

jedno 6 puta su bolji , low end ponuda od 3M-a je bolja duplo od najbolje ponude iz Sonaxa

@ Zlatko : to uradi slajfericom sa P1500 na suho pa sa P3000 na mokro jer ces se sjebat ;)

ps. pazi sa Fiatima imaju samo 60 mikrona boje , provjereno neki dan posto imam onu djidju za mjerenje debljine laka , znaci Fiat i Toyota imaju najtanju mogucu debljinu boje i laka , zato pazi sta radis ;)
 
Član
izvini ako si negdje napisao, ali gdje ima za kupiti ovih 3m stvarcica, jos bolje gdje u tuzli ako neko zna..
hvala i svaka cast za rad!
 

MTR

Član
@Grga i ostali koji su zainteresovani za ovaj hobi program a u Tuzli su , pun je magacin robe , stiglo prosle sedmice , rade se kalkulacije i isporuke idu po narudjbi , trenutno ovaj hobi program nema gore kod vas ali mozete ostale stvari naci kod Grabovickica u prodavnici rez. dijelova ( ne u novom salonu nego gore kad se ide prema servisu Hyundaia , u onim bijelim zgradama sa lijeve strane , jebi me sad al ne znam kako se taj dio zove, uglavnom na onom putu koji vodi do starog servisa od Grabovickica )

et ' al ga ja zakomplikova :D:lol:
 
Član
MTR je napisao(la):
@Grga i ostali koji su zainteresovani za ovaj hobi program a u Tuzli su , pun je magacin robe , stiglo prosle sedmice , rade se kalkulacije i isporuke idu po narudjbi , trenutno ovaj hobi program nema gore kod vas ali mozete ostale stvari naci kod Grabovickica u prodavnici rez. dijelova ( ne u novom salonu nego gore kad se ide prema servisu Hyundaia , u onim bijelim zgradama sa lijeve strane , jebi me sad al ne znam kako se taj dio zove, uglavnom na onom putu koji vodi do starog servisa od Grabovickica )

et ' al ga ja zakomplikova :D:lol:
da pomognem :icon_biggrin: solina- novo naselje , na pocetku-iza autobuske stanice zgrada- tu mixaju boje(mixali su valjda i sada to rade:D )
 
Član
Naselje Solina, D blok
nek ovi koji su gore potvrde ili isprave

nego mtr, nema cijena na ovoj stranici, il ja ne vidim :D
 
jel to ti druze licno radis ili imas svoje ljude(zaposlenike) da znam ako bi dolazio nekad u zenicu da ne sjedim stobom u garazi dok poliras nego da malo bacamo wassericu preko bosne ;)
i koliko bi to odprilike izaslo za boriant-a,kada bi recimo uklonio malo onih grebnica sto budu oko steka i prepolirao auto...nije nista ekstremno,cisto eto da zastitim i povretim malo sjaj... moze i na PM :icon_smile:
 
Član
samo pazi, vidis sta ti imenjak izvuce ovdje u ze;
http://www.sarajevo-x.com/bih/clanak/110822121#5

:D :icon_exclaim:
 
Legend
razvijen biznis , treba te preporuciti svakom bez bojazni da posao neces odraditi , svaka cast po ne znam koji put ;)
 
hahahha mtr druze odradjeno masinom i vodobrusnim 2000-3000,nisam valjda munjen da ga bez toga pilam ;)evo zavrsio sam sa fc+,pa ajd na sledecu :icon_biggrin:
 
MTR je napisao(la):
kavaz je napisao(la):
MTR jel imas neki katalog cijena za ove proizvode ?

http://3mcollision.com/ pa malo prosvrljaj , sve sto vidis ima , i vise od toga ;)

AnDel je napisao(la):
mozda bezze pitanje ali jesu oni bolji od SONAXA :icon_question:
a sta imaju proizvoda morao bi otici u 'podmjeru' samo radi toga :cool:
cijene:icon_question:

jedno 6 puta su bolji , low end ponuda od 3M-a je bolja duplo od najbolje ponude iz Sonaxa

@ Zlatko : to uradi slajfericom sa P1500 na suho pa sa P3000 na mokro jer ces se sjebat ;)

ps. pazi sa Fiatima imaju samo 60 mikrona boje , provjereno neki dan posto imam onu djidju za mjerenje debljine laka , znaci Fiat i Toyota imaju najtanju mogucu debljinu boje i laka , zato pazi sta radis ;)





hvala druze ;) sve je proslo ok :icon_smile:
 

MTR

Član
nermin suljagic je napisao(la):
jel to ti druze licno radis ili imas svoje ljude(zaposlenike) da znam ako bi dolazio nekad u zenicu da ne sjedim stobom u garazi dok poliras nego da malo bacamo wassericu preko bosne ;)
i koliko bi to odprilike izaslo za boriant-a,kada bi recimo uklonio malo onih grebnica sto budu oko steka i prepolirao auto...nije nista ekstremno,cisto eto da zastitim i povretim malo sjaj... moze i na PM :icon_smile:

samo ja i niko drugi :D

kavaz je napisao(la):
Naselje Solina, D blok
nek ovi koji su gore potvrde ili isprave

nego mtr, nema cijena na ovoj stranici, il ja ne vidim :D

nema cijena , pogleda sta ima zapises sifru i eto ga za par dana sve sta ti treba

enesss je napisao(la):
razvijen biznis , treba te preporuciti svakom bez bojazni da posao neces odraditi , svaka cast po ne znam koji put ;)

hvala drug :cool:

Limpi je napisao(la):
samo pazi, vidis sta ti imenjak izvuce ovdje u ze;
http://www.sarajevo-x.com/bih/clanak/110822121#5

:D :icon_exclaim:

Koner je ba legenda , hem u ribu ide hem skakac poznati , cak i na suho :D
ovo vam je ziva istina : pili on i raja negdje u Radakovu i jaranu mu malo od alkohola pozli i ode na balkon da se ispovraca preko ograde ( 6 sprat ) , bio je i Koner tu , i frajer dok je povracao hopaa preko ograde i odee , Koner to vidi i hopaa i on preko ograde da ga spasi , razbiju se obadvojica od park dole ko picke , Koner slomio ruku ovom drugom nista .
Pitali ga mi poslije sto ba Koneru skoci nisi normalan , kaze pa da spasim jarana ba :lol::lol::lol:
 
Top