Policajci pucali u vozača koji nije htio zaustaviti automobil

Policajci pucali u vozača koji nije htio zaustaviti automobil

Legend
GTI FAN je napisao(la):
AnDel je napisao(la):
@noke
(mk2 TDI PD 150:))
:lol: pogoditi covjeka u neki dio tjela gdje ga nece ozlijediti, koji si ti kralj... zar ti stvarno mislis da ima policajaca kod nas (mehanicara, bravara, i sl cega sve nema u poliziji) koji mogu pogoditi , kada hoce covjeka u vozilu u pokretu ...recimo u rame , u ruku, u dupe ili gdje ga 'nece' ozlijediti, previse gledate americke filmove ako to mislite :lol:
a ja u njegovoj poziciji nebi pokusao ubiti covjeka to ti zivotom garantujem , ili da covjek ne stane kad ga zaustavljam (pogledajte kako to rade u evropi i svijetu) ...poenta je izgleda da ja kod nas nebi mogao biti milicioner (pa lose razmisljam posto ne mogu se zamislit da pucam u nekog tj. pokusam ga ubiti), a i ne zelim boze sacuvaj ;)
decko pozzz:D
p.s. za cure, zene sam se zezao ako ko od vas nije skontao, relax :cool:

Mene da pokusa zgaziti takav dripac dok radim svoj posao ispucao bi mu sa zadovoljstvom cjeli okvir u sajbu to garantujem.

naravno da bi..
nisam te shvatio andele, hoces reci da se u europi takve stvari tolerisu, za ove koji ne stanu policiji ili sta ?
sta to oni rade, na koji nacin rijesavaju takve probleme, kada zaustavljaju narkomana ili nekog petog desetog kretena koji ne zeli stat, sta sjedaju u auto pa ga ganjaju sljedecih 100km i cekaju da se zabije u nekog iz suprotnog smjera dok traje potjera ?
sta mislis kako se to u americi rijesava, dobro ok i kod njih ima onih glupih potjera, ali te drot smije upucati ako ne izvrsavas njegove naredbe, a ne da mu ne stanes dok ti mase lizalom na sred puta..

ovo za bravare i mehanicare necu komentarisat, nisam toliko upucen u strukturu MUPa
 
Član
RS TURBO je napisao(la):
Ma nista dati im ak47, dva redenika metaka, 6 rucni bombi, i dvije nagazne mine, pa kad neko nepropirno parkira tu je nagazna mina da se stavi pod tocak, ako je neki motorist moze pokusati rucnom bombom ili ak47 da saspe redenik u njega pa mozda stane :lol: ovo sa motorima gledam svaki dan kako ne stane i potjera i slicno, dajte ljudi kakva pucanja kakve gluposti jeste vi normalni? Ja bi kao i u Engleskoj im ukinuo skroz pistolje i dao im suzavac i strujni pistolj (kako li se zove) i zivio :)

Potpis ;), das im pistolj oni pucaju po narodu zbog saobracaja, gdje logika, pa nismo kriminalci :icon_mad:!
 
Član
todorovic je napisao(la):
Potpis ;), das im pistolj oni pucaju po narodu zbog saobracaja, gdje logika, pa nismo kriminalci :icon_mad:!
Oni koji pokusavaju zgaziti nekoga nisu narod nego kriminalci u koje treba pucati a ne natjerivati se sa njim po pola grada da djikan ubije nevina covjeka s autom ili zgazi necije djete.One koji se ne uklapaju u drustvo nisu narod nego korov koji treba odstraniti po kratkom postupku.



dellas je napisao(la):
U Americi je bas suprotno, gde se to puca kad im ne stanes, daleko od toga!

Pucaju cim su sigurni da nece pogoditi nevinog,posebno ako pokusas zgaziti policiju,to nije nikakav saobracajni prekrsaj kako neki pricaju nego krivicno djelo.To su potencijalni ubice.Nije samo pistolj oruzje,i auto je oruzje jos opasnije u rukama budale.

RS TURBO je napisao(la):
Ja bi kao i u Engleskoj im ukinuo skroz pistolje i dao im suzavac i strujni pistolj (kako li se zove) i zivio :)
U Engleskoj policija nosi oruzje itekako,drugo su tzv "bobiji" kvartovski kontakt policajci vise kao zastitari a i u Hr razmisljaju da ih aktiviraju
http://www.r-1.hr/sti%C5%BEu_kvartovski_policajci_hrvatski_bobiji/31179_3
Ali kao sto kaze kraj ovog teksta ako samo pljunes obicnog "bobija" zagorcat ce ti zivot do kraja zivota a ne da pokusas zgaziti redovnu policiju
 
Član
prvo procitajte pa onda komentarisite :icon_mad::icon_mad::icon_mad:


lik nije samo produzio na zaustavljanje, nego je bukvalno napao policajce. mislim da ima itekako razlike...
 
Legend
dellas je napisao(la):
U Americi je bas suprotno, gde se to puca kad im ne stanes, daleko od toga!

zavisno od drzave do drzave, ali je u vecini da u slucaju kada ti tri puta ponovi neku naredbu, bilo to da dignes ruke u zrak, ili spustis se na tlo, po njegovoj sopstvenoj procjeni, smije pucati..

emir_89 je napisao(la):
prvo procitajte pa onda komentarisite :icon_mad::icon_mad::icon_mad:


lik nije samo produzio na zaustavljanje, nego je bukvalno napao policajce. mislim da ima itekako razlike...

upravo, na policijskom bmwu su oznacena ostecenja kada ih je gurao sa ceste..
 
Top