Poklanjam!!! Imate nešto što vam ne treba, a želite to pokloniti, pišite ovdje.

Poklanjam!!! Imate nešto što vam ne treba, a želite to pokloniti, pišite ovdje.

Član
Poklanjam dvije gume 195/65/15 zimske sebring dot2009 sara 2-3mm valjaju za prvu pomoc ili za burnouta nikad busene ili slicno;)
Ako bude zainteresirani uslikacu:cool:
 
N

nenad

Ako nekome trebaju nove H1 LED SMD sijalice sa 26 dioda neka javi, imam par viska.



Sijalice otisle Oliveru.
 
nenad je napisao(la):
Ako nekome trebaju nove H1 LED SMD sijalice sa 26 dioda neka javi, imam par viska.



Sijalice otisle Oliveru.



jesi dao kome ove diode trebalo bi meni ako nisi zovem te kad budem u Tz za koji dan...
 
Usmjerivac zraka-plastika sto bude na veznom limu i povezuje se sa kutijom zracnog filtera za Fiat Bravo-Brava-Marea
ako treba i slikacu, dzabe mi stoji a nekom mozda treba
 
Super Moderator
Poklanjam gumu za motor, Pirelli Diablo Corsa, 120/70 R17, potrosena nekih 40%
Nije nigdje ostecena, ne trese


http://www.pik.ba/artikal/3708877/guma-za-motor-pirelli/
 
Član
Poklanjam ako nekome treba nosac zadnje poclije za Golf 2, znaci samo lijevi, nije onaj obicni plasticni nego tapacirani onaj

Evo slika sa googla
33udhcp.jpg
 
Član
Da i ja sta poklonim :icon_smile:
Imam jedno sjediste od renoa 19 suvozacevo u dobrom je stanju ( nije droljavo, super ocuvano) ako kome treba samo mi smeta, zajedno sa ukrasnim plastikama za oba sjedista...
 
N

nenad

nenad je napisao(la):
Znam da je tema POKLANJAM, ali ako neko ima poklopce/plastike sa zastitnim mrezicama za zvucnike velicine 16-17cm a da mu ne trebaju, neka javi :)

Apsolutno svejedno koja je marka (da neko ne pomisli da trazim bas ove sa slike) samo je vazno da je ova dimenzja!


B U M P :D
 
Član
nenad je napisao(la):
nenad je napisao(la):
Znam da je tema POKLANJAM, ali ako neko ima poklopce/plastike sa zastitnim mrezicama za zvucnike velicine 16-17cm a da mu ne trebaju, neka javi :)

Apsolutno svejedno koja je marka (da neko ne pomisli da trazim bas ove sa slike) samo je vazno da je ova dimenzja!


B U M P :D

mozda imam, javicu ti dok pogledam u zivinicama znam da sam imo nekakvih ... i de odsad kad ti vako sta treba nazovi me zivota ti ...
 
Član
kupujem ili primam na poklon placam u parama cevapima al za pivu nemam
btw
lajsna sa gabaritnim pozicijama za golf 4 sto ide na braniku
usa nekakve detalje za isti auto
hvala
tesa 065439292
 
Član
poklanjam sipke plasticne od venecijanera spremne za montazu ledica.
angel eyes su na mjeru od golfa mk1
 
N

nenad

eddo je napisao(la):
nenad je napisao(la):
nenad je napisao(la):
Znam da je tema POKLANJAM, ali ako neko ima poklopce/plastike sa zastitnim mrezicama za zvucnike velicine 16-17cm a da mu ne trebaju, neka javi :)

Apsolutno svejedno koja je marka (da neko ne pomisli da trazim bas ove sa slike) samo je vazno da je ova dimenzja!

B U M P :D

mozda imam, javicu ti dok pogledam u zivinicama znam da sam imo nekakvih ... i de odsad kad ti vako sta treba nazovi me zivota ti ...

Hvala Eddo, donese danas covjek nove, neotpakovane :)
 
Poklanjam ovo :

http://www.bhtuning.com/p-dno-i-stranice-za-seat-ibizu-t-79137.html

Jedini uslov kome treba je da dodje po ovo na Grbavicu.
 
Top