Poklanjam!!! Imate nešto što vam ne treba, a želite to pokloniti, pišite ovdje.

Poklanjam!!! Imate nešto što vam ne treba, a želite to pokloniti, pišite ovdje.

Član
men007 je napisao(la):
Evo ako nekom treba intrument tabla od bmw-a e36, nije ispucala.

slika-150395-2012-10-13493868133-velika.jpg


slika-150395-2012-10-13494495213-velika.jpg
,

Da li je aktuelno ovo jos ?
 
N

nenad

Poklanjam 15ak T5 led smd sijalica za instrument tablu, osvjetljenje prekidaca... Boja vuce na zuto, nije klasicna "kristalno bijela".




Pojacalo otislo, tabla jos aktuelna:

 
N

nenad

Ne mogu se peglati da saljem Postom, iskreno, radije bi dao nekome ko nece postaviti u auto koje ce prodati, ako ces staviti u svoje licno auto nije problem.
 
Član
Poklanjam sportski auspuh mislim da je i homemade,daje malo zvuka na vecim obrtajima ali nista pretjerano....Lexmaul ili tako nesto pise na loncu
Uploaded with ImageShack.com
Uploaded with ImageShack.com
Jedna molba,ima li itko u blizini mene ili zna da ima na otpadu nekakvom da nije daleko tablu od Puga 205 da nije ostecena ili cak od 106 da nije skupa naravno placam jer nemam vremena da obilazim otpade
 
poklanjam unutrasnji retrovizor sa nosacem za Astru G , ja uzeo drugi jer je ovaj malo bio labav sam se micao al komadic papira to rijesi samo meni se nije dalo peglati . Ako ko zeli neka se javi na PP jer sam senilan :D
 
woooow ewo sta znaci raja i bratstvo :D
toliko se poklanja na ovakvom kriznom vremenu respect za svakoga i ja moram pogledat ako ima sta da mi ne treba.....
Pardon imam 20 sarafa za alu felge original.passat 3BG ja kupio sa felgama.zajedno.dobio.a imao sam vec pa.mi dzabe stoje...kome.treba neka se javi u inbox..
 
Član
Ako neko ima, meni treba kutija za lambda sonde (na podu) od Octavia mk1/Golf 4.
Ne trazim za DZ..platicu :icon_smile:
 
N

nenad

nenad je napisao(la):
Poklanjam 15ak T5 led smd sijalica za instrument tablu, osvjetljenje prekidaca... Boja ide na zuto, nije klasicna "kristalno bijela".

Otisle sijalice, posto Dzeni nije javio da li mu treba za licno auto.
 
Top