Poklanjam!!! Imate nešto što vam ne treba, a želite to pokloniti, pišite ovdje.

Poklanjam!!! Imate nešto što vam ne treba, a želite to pokloniti, pišite ovdje.

Administrator
Šta to Nenade ne igraš više igrica :D

Imam i ja jedan monitor CRT, mislim da je 15'', pa ako nekom treba nek' dođe po njega.
 
Član
najhumani čovjek na forumu, i ja sam dobio daljinski od njega i još para puta mi izašao u susret pri kupovini nekih stvari RESPECT :cool:
Aktivnij je od crvenog križa :D
 
Član
Plastični poklopac "tuning" original od benelli-ja, to je znaci ovo sto se postavi na deklo prenosa oivičeno crvenom bojom na slici

2yn2wk4.jpg
 
N

nenad

Magnat pojacalo, pali se protect kada se upali, skinuti limici za cinceve i sarafi unutra je sve na broju, kao novo, moze se iskoristiti 90% dijelova;





Ako nekome treba tabla za Fiat Punto 1 neka javi, ja sam je dobio od Pukija, uzeo sto mi je trebalo, znaci Puki poklanja instrument tablu/kokpit, nazovite to kako hocete :)

 
Član
Štampač je nov bez tonera, još je folija na njemu.

gjxd.jpg


k0a8.jpg


rwty.jpg


___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

lock :)
 
Yellow je napisao(la):
Ja poklanjam diferencijal za Mercedes w124 s prijenosnim omjerom 3.91 . diferencijal ima senzor za ABS u sebi.
Ja sam ga dobio i neznam kakav je, i u biti neznam kako ni da provjerim.
Ako nekome odgovara, nek plati pivu i nosi :D

Da li je jos aktuelan? :icon_smile:
 
N

nenad

OggyBoy je napisao(la):
Štampač je nov bez tonera, još je folija na njemu.

Hvala Oggy ;)



B U M P

nenad je napisao(la):
Magnat pojacalo, pali se protect kada se upali, skinuti limici za cinceve i sarafi unutra je sve na broju, kao novo, moze se iskoristiti 90% dijelova;





Ako nekome treba tabla za Fiat Punto 1 neka javi, ja sam je dobio od Pukija, uzeo sto mi je trebalo, znaci Puki poklanja instrument tablu/kokpit, nazovite to kako hocete :)

 
Top